Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,410 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,391,704,426.00 3,410 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 145,400 2019-07-03 2019-07-04 33110110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta (monitorimi i Matures shteterore) Urdh nr 319,protk 5917 dt 06/06/2019,Aut nr 5918 dt 06/06/19,Aut 6078 dt 10/06/19,aut 6213,6214 dt 14/06/19,progr auditi nr 6073,6080 dt 10/06/19,Bordero dt 02/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 270,440 2019-07-03 2019-07-04 33010110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta (monitorimi i Matures shteterore) Urdh nr 319,protk 5917 dt 06/06/2019,Aut nr 5918 dt 06/06/19,Aut 6078 dt 10/06/19,aut 6213,6214 dt 14/06/19,progr auditi nr 6073,6080 dt 10/06/19,Bordero dt 02/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 188,450 2019-07-03 2019-07-04 33210110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta (monitorimi i Matures shteterore) Urdh nr 319,protk 5917 dt 06/06/2019,Aut nr 5918 dt 06/06/19,Aut 6078 dt 10/06/19,aut 6213,6214 dt 14/06/19,progr auditi nr 6073,6080 dt 10/06/19,Bordero dt 02/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 26,060 2019-07-03 2019-07-04 33310110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta (monitorimi i Matures shteterore) Urdh nr 319,protk 5917 dt 06/06/2019,Aut nr 5918 dt 06/06/19,Aut 6078 dt 10/06/19,aut 6213,6214 dt 14/06/19,Bordero dt 02/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 663,202 2019-07-01 2019-07-02 32210110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 9
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA E TIRANES Tirane 42,334 2019-07-01 2019-07-02 32510110012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 1
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka OTP Albania Tirane 159,436 2019-07-01 2019-07-02 32410110012019 Paga baze MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 3
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 496,896 2019-07-01 2019-07-02 32910110012019 Sherbimet bankare - Udhetim jashte shtetit MASR terheqje Euro 4000 per dieta jashte vendit, Kursi 124,10,Urdh nr 368,protk.6689 dt 28/06/2019,Urdh nr 369 protk 6710 dt 28/06/2019,Urdh nr 366, protk 6675 dt 27/06/2019,Aut terheqje euro dt 01/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 998,544 2019-07-01 2019-07-02 32110110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 14
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,579,371 2019-07-01 2019-07-02 32010110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 53
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,040,112 2019-07-01 2019-07-02 32310110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MASR punonje pagat M/ Qershor 2019,(01-30 Qershor 2019 )bordero page dt 01/07/2019,Nr planif 134, nr faktik 29
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 29,733 2019-07-01 2019-07-02 32710110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/ Qershorj 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 01/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 184,094 2019-07-01 2019-07-02 32610110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/Qershor 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 01/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 117,452 2019-07-01 2019-07-02 32810110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/ Qershor 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 01/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 163,450 2019-06-28 2019-07-01 31410110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 40, protk 5541 dt 23/05/19(Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 5541/1 dt 23/05/19,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 24/05/19,Fat nr 160 dt 24/05/19 seri 75274872, Urdh nr 281 dt 17/05/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 21,660 2019-06-28 2019-07-01 31910110012019 Uje MASR, furnizim me uje M/ Maj 2019, Likujdim fat nr 1905-159767-1-1 dt 31/05/2019,seri 265419823,Kodi klientit 159767-1-1
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 67,820 2019-06-28 2019-07-01 31310110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 39, protk5258 dt 16/05/2019(Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 5258/1 dt 16/05/2019,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 17/05/2019,Fat nr 148 dt 17/05/29 seri 75274859, Urdh nr 273 dt 13/05/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 156,177 2019-06-28 2019-07-01 31710110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr.43 protk 6116 dt 11/06/2019,Ftese per oferte nr 6116/1 dt 11/06/19,P.Verb zhvill proced dt 12/06/19 Fat nr nr 195 dt 12/06/19 seri 76479145,Urdh nr 332 dt 11/06/19
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 109,475 2019-06-28 2019-07-01 31810110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR sherbim dhe mirmb printim,fotokopje dhe skanim U.Prok nr 9 dt 01/10/2018,,Mareve. kuader ne vazh.nr 11680 dt 08/11/2018,Kontr.sherbim ne vazhd.nr 11680/1 dt 08/11/18,P.Verb i grup punes dt 20/06/19,Fat nr 969 dt 20/06/19 seri 76222901
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 85,500 2019-06-28 2019-07-01 31510110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 34, protk 5611 dt 27/05/19 (Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 5611/1 dt 27/05/19,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 28/05/19,Fat nr 164 dt 27/05/19 seri 75274876, Urdh nr 276 dt 16/05/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "HELVETAS SWISS INTERCOOPERATION" Tirane 905,970 2019-06-28 2019-07-01 31210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR rimbursim TVSH projekte te huaja,(Projekti PERFORM, Agjenc Zviserane per Zvhillim), Mareveshje, Memorandium nr 7396 dt 20/07/2016,Kerkes e Kompanis Nr protk MASR 1745 dt 14/02/2019, peridh e rimburs fatur. Dhjetor 2016 deri Dhjetor 18
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 73,125 2019-06-28 2019-07-01 31610110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 46, protk 6118/2 dt 11/06/19(Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 6118/3 dt 11/06/19,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 12/06/19,Fat nr 186 dt 12/06/19 seri 75274899, Urdh nr 285 dt 23/05/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) G I Z Tirane 430,836 2019-06-27 2019-06-28 31110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MASR Rimbursi TVSH projekte te huaja (GIZ,Inisiativa Nderkomb.e klimes), Mareveshja ,memorandium nr 1030/1 dt 28/03/2019,Kerkese e kompanise nr protk MASR 504 dt 17/01/2019,Fat proforma nr 20189-400275 dt 02/07/2018,deklararat doganore 2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 359,956 2019-06-27 2019-06-28 31010110012019 Elektricitet 1011001 1011001,MASR,energji elektrike M/ Maj 2019, Kodi klientit TRC110110045053, Nr kontrates C45053,Likujd fature nr 295256589 dt 31/05/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 66,300 2019-06-26 2019-06-27 30610110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare Keshilli Kombetar i Arsimit Parauniversitar, VKM nr 547 dt 27/07/2016(Krijimi i Keshilli), P.Verbal te mbledhjeve dt 13/12/2017,19/01/2018 dhe 25/05/2018,Bordero dt 24/06/2019 tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 57,600 2019-06-26 2019-06-27 30510110012019 Udhetim i brendshem MASR, punonjes dieta ,,Urdh 254 protk4742/1 dt 02/05/19,Urdh 27,297 protk 5060,5044 dt 09,28/05/2019,Urdh 319 protk 5917 dt 06/06/2019, Aut nr 5916 dt 06/06/2019 Bordero dt 24/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) TRAJTIM I STUDENTEVE SH.A. VLORE Tirane 2,310,631 2019-06-25 2019-06-27 30110110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6474/1 dt 21/06/2019, shkresa percjell nr 180 dt 13/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 66,300 2019-06-26 2019-06-27 30810110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare Keshilli Kombetar i Arsimit Parauniversitar, VKM nr 547 dt 27/07/2016(Krijimi i Keshilli), P.Verbal te mbledhjeve dt 13/12/2017,19/01/2018 dhe 25/05/2018,Bordero dt 24/06/2019 tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) REZIDENCA STUDENTORE UNIVERSITARE NR.2 Tirane 7,473,157 2019-06-25 2019-06-27 30210110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6474 dt 21/06/2019, shkresa percjell nr 227 dt 19/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 134,360 2019-06-26 2019-06-27 30310110012019 Udhetim i brendshem MASR, punonjes dieta ,Urdh nr 198 protk 3651 dt 01/04/2019,Urdh 260 protk 4815 dt 03/05/19,Urdh 254 protk4742/1 dt 02/05/19,Urdh 319 protk5917 dt 06/06/19,Urdh 297 protk5644 dt 28/05/19, Aut nr 5916,5918 dt 06/06/19Bordero dt 24/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,100 2019-06-26 2019-06-27 30910110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare Keshilli Kombetar i Arsimit Parauniversitar, VKM nr 547 dt 27/07/2016(Krijimi i Keshilli), P.Verbal te mbledhjeve dt 13/12/2017,19/01/2018 dhe 25/05/2018,Bordero dt 24/06/2019 tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2019-06-26 2019-06-27 30410110012019 Udhetim i brendshem MASR, punonjes dieta ,Urdh 319 protk 5917 dt 06/06/19, Bordero dt 24/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,050 2019-06-26 2019-06-27 30710110012019 Shpenzime per honorare MASR honorare Keshilli Kombetar i Arsimit Parauniversitar, VKM nr 547 dt 27/07/2016(Krijimi i Keshilli), P.Verbal te mbledhjeve dt 13/12/2017,19/01/2018 dhe 25/05/2018,Bordero dt 24/06/2019 tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) NDERM. TRAJTIMIT STUDENTAVE Tirane 1,684,379 2019-06-21 2019-06-25 30010110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 59 dt 05/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) NDERMARJA TRAJTIMIT STUDENTEVE Tirane 2,088,000 2019-06-21 2019-06-25 29810110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420/1 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 34/7 dt 10/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ND.TRAJTIMI STUDENT.GJIROK Tirane 2,066,368 2019-06-21 2019-06-25 29910110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420/4 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 110 dt 10/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ND TRAJTIMIT TE STUDENTEVE NR 3 Tirane 2,089,182 2019-06-21 2019-06-25 29610110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420/3 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 160 dt 05/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) SH.A - TRAJTIMI I STUDENTEVE Tirane 1,463,212 2019-06-21 2019-06-25 29710110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420/2 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 41 dt 05/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1 Tirane 15,147,879 2019-06-21 2019-06-25 29510110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Maj 2019, Aut nr protk 6420/5 dt 20/06/2019, shkresa percjell nr 337 dt 10/06/2019 (situac shpenzimesh M/ Maj 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Xhovan Gjini Tirane 37,920 2019-06-20 2019-06-21 29310110012019 Shpenzime te tjera transporti MASR sherbim larje automjetesh Aparati MASR, U.prok nr 11,Protk.2331 dt 26/02/19,Ftese per ofert Nr 2331/1 dt 26/02/19,P.Verb mbi vleres e proced dt 28/02/19,Kontr sherbim (afati 1 vit)nr 2331/2 dt 01/03/19,Fat 20 dt 31/05/19 seri 74672520
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave