Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,450 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,434,495,737.00 3,450 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 6,852,960 2019-09-09 2019-09-11 48810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 15/08/2019,Fat nr 41 dt 24/07/2019 seri 64996376,Fl hyrja nr 11 dt 24/07/2019 ZVA Lezhe
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,347,100 2019-09-09 2019-09-11 49310110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 56 dt 21/08/2019 seri 64996391,Fl hyrja nr 1 dt 21/08/2019 ZVA Vau i Dejes
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 6,580,020 2019-09-09 2019-09-11 49510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 43 dt 21/08/2019 seri 64996378,Fl hyrja nr 4 dt 21/08/2019 ZVA Bulqize
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 119,856 2019-09-10 2019-09-11 49710110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR sherbim dhe mirmb printim,fotokopje dhe skanim U.Prok nr 9 dt 01/10/2018,,Mareve. kuader ne vazh.nr 11680 dt 08/11/2018,Kontr.sherbim ne vazhd.nr 11680/1 dt 08/11/18,P.Verb i grup punes dt 13/08/19,Fat nr 1280 dt 05/08/19 seri 79303566
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,333,020 2019-09-09 2019-09-11 49410110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 29 dt 21/08/2019 seri 64996384,Fl hyrja nr 12 dt 21/08/2019 ZVA Tropoje
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,045,080 2019-09-09 2019-09-11 48910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 15/08/2019,Fat nr 31 dt 22/07/2019 seri 64996376,Fl hyrja nr 2 dt 22/07/2019 ZVA Devoll
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,474,660 2019-09-09 2019-09-11 49210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 47 dt 20/08/2019 seri 64996382,Fl hyrja nr 5 dt 20/08/2019 ZVA Peqin
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka OTP Albania Tirane 11,000 2019-09-10 2019-09-11 50210110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 400,prot 7356 dt 22/07/2019,Bordero diet dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALFLEXIM Tirane 110,328 2019-09-10 2019-09-11 49610110012019 Sherbime te tjera MASR,riparim sistemi Akses kontrolli hyrje MASR, U.Prok nr 51 prot 7357 dt 22/07/2019,P.Verbal mbi zgjedh e operat ekonom dt 22/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 29/07/2019,Fat nr 75 dt 02/08/2019 seri 69946591
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,466,280 2019-09-09 2019-09-11 49010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 29/08/2019,Fat nr 51 dt 21/08/2019 seri 64996386 Fl hyrja nr 1 dt 21/08/2019 ZVA Patos
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 50,580 2019-09-10 2019-09-11 49910110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 400,prot 7356 dt 22/07/2019,Aut nr prot 7125 dt 26/07/19,Aut nr prot 7124/1 dt 26/07/19,Aut nr prot 6616/1 dt 03/07/19,Bordero diet dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 53,300 2019-09-10 2019-09-11 50110110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 400,prot 7356 dt 22/07/2019,Aut nr prot 7125 dt 26/07/19,Aut nr prot 7124/1 dt 26/07/19,Aut nr prot 6616/1 dt 03/07/19,Bordero diet dt 06/09/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) PPD Lifts Tirane 60,000 2019-09-04 2019-09-06 48510110012019 Sherbime te tjera MASR sherbim,mirmbajtje,riparim ashensori godina MASR, U.prok.nr 52 dt 24/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 31/07/2019,Fat nr 4 dt 31/07/2019 seri 11254339
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KRISTALINA.KH Tirane 816,000 2019-09-04 2019-09-06 48310110012019 Blerje dokumentacioni MASR blerje pulla me hologram, U.prok.nr 50 dt 16/07/2019,Ftese per oferte nr 7185/1 dt 16/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 21/08/2019,Fat nr 314 dt 21/08/2019 seri 78801658,Fl hyrja nr 52 dt 21/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALKED KOPAĒI Tirane 431,400 2019-09-04 2019-09-06 48610110012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri MASR blerje goma dhe bateri, U.prok.nr 54 dt 25/07/2019,Ftese per oferte nr 7468/1 dt 25/07/2019,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 31/07/2019,Fat nr 477 dt 06/08/2019 seri 78877024,Fl hyrja nr 51 dt 06/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,495,913 2019-09-02 2019-09-04 47310110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 53, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka OTP Albania Tirane 159,142 2019-09-02 2019-09-04 47710110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 3, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,006,050 2019-09-02 2019-09-04 47410110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 14, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA E TIRANES Tirane 39,594 2019-09-02 2019-09-04 47810110012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 1, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 402,400 2019-09-02 2019-09-04 48210110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/Gusht 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 30/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,136,817 2019-09-02 2019-09-04 47610110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 30, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 662,440 2019-09-02 2019-09-04 47510110012019 Paga baze - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per vjetersi ne pune MASR,Punonjes pagat 01-31 Gusht 2019, Nr planif 134, nr faktik 9, Bordero dt 30/082019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 40,284 2019-09-02 2019-09-04 48110110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/Gusht 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 30/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 329,194 2019-09-02 2019-09-04 47910110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/Gusht 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 30/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 80,237 2019-09-02 2019-09-04 48010110012019 Paga me kontrate per pune sezonale MASR, paga punonje me kontrate M/Gusht 2019, Shkresa MIN.FIN nr 1589/1 dt 07/02/2019 dhe 3993/1 dt 15/03/2019, bordero page dt 30/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 5,075,580 2019-08-27 2019-08-30 46510110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 01/08/2019,Fat nr 39 dt 22/07/2019 seri 64996374,Fl hyrja nr 08,09 dt 22/07/2019 ZVA Gjirokaster
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEFTER BEZATLLIU Tirane 5,643,151 2019-08-27 2019-08-30 47010110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MASR blerje mjete didak per femij. parashkoll,Urdh Prok. nr 13 dt 06/03/2019,Formul njftim fitusi nr 5219 dt 15/05/2019,Kontrata nr 6026 dt 10/06/19,fat nr 405 dt 05/07/19 seri 72016944,Akti mar dorez.ZVA Kamez 05/07/19,Fl hy10 dt 05/07/19
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEFTER BEZATLLIU Tirane 2,594,021 2019-08-27 2019-08-30 47110110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MASR blerje mjete didak per femij. parashkoll,Urdh Prok. nr 13 dt 06/03/2019,Formul njftim fitusi nr 5219 dt 15/05/2019,Kontrata nr 6026 dt 10/06/19,fat nr 403 dt 18/06/19 seri 72016936,Akti mar dorez.ZVA Tira 18/06/19,Fl hy 39 dt 18/06/19
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEFTER BEZATLLIU Tirane 12,166,111 2019-08-27 2019-08-30 47210110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MASR blerje mjete didak per femij. parashkoll,Urdh Prok. nr 13 dt 06/03/2019,Formul njftim fitusi nr 5219 dt 15/05/2019,Kontrata nr 6026 dt 10/06/19,fat nr 400 dt 16/08/19 seri 72016927,Akti mar dorez.ZVA Tira 18/06/19,Fl hy 39 dt 18/06/19
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,430,440 2019-08-27 2019-08-30 46610110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 01/08/2019,Fat nr 38 dt 19/07/2019 seri 64996373,Fl hyrja nr 7 dt 19/07/2019 ZVA Prrenja
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,403,140 2019-08-27 2019-08-30 46810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 36 dt 23/07/2019 seri 64996371,Fl hyrja nr 6 dt 23/07/2019 ZVA Gramsh
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 2,936,820 2019-08-27 2019-08-30 46710110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 30 dt 15/07/2019 seri 64996365,Fl hyrja nr 9 dt 15/07/2019 ZVA Kurbin
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEFTER BEZATLLIU Tirane 1,270,157 2019-08-27 2019-08-30 46910110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MASR blerje mjete didak per femij. parashkoll,Urdh Prok. nr 13 dt 06/03/2019,Formul njftim fitusi nr 5219 dt 15/05/2019,Kontrata nr 6026 dt 10/06/19,fat nr 404 dt 04/07/19 seri 72016940,Akti mar dorez.ZVA Vore 02/07/19,Fl hyr 3 dt 04/07/19
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ND TRAJTIMIT TE STUDENTEVE NR 3 Tirane 2,089,182 2019-08-27 2019-08-29 45910110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Korrik 2019, Aut nr protk 8055 dt 23/08/2019, shkresa percjell nr 231 dt 02/08/2019 (situac shpenzimesh M/ Korrik 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) NDERM. TRAJTIMIT STUDENTAVE Tirane 1,337,887 2019-08-27 2019-08-29 46210110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Korrik 2019, Aut nr protk 8054 dt 23/08/2019, shkresa percjell nr 70 dt 01/08/2019 (situac shpenzimesh M/ Korrik 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1 Tirane 15,147,879 2019-08-27 2019-08-29 45710110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Korrik 2019, Aut nr protk 8005/1 dt 23/08/2019, shkresa percjell nr 493 dt 20/08/2019 (situac shpenzimesh M/ Korrik 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) TRAJTIM I STUDENTEVE SH.A. VLORE Tirane 2,310,631 2019-08-27 2019-08-29 46310110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Korrik 2019, Aut nr protk 7968/1 dt 23/08/2019, shkresa percjell nr 224 dt 13/08/2019 (situac shpenzimesh M/ Korrik 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Xhovan Gjini Tirane 30,720 2019-08-27 2019-08-29 45610110012019 Shpenzime te tjera transporti MASR sherbim larje automjetesh Aparati MASR, ,Kontr sherbim ne vazhdim (afati 1 vit)nr 2331/2 dt 01/03/19,Fat 35 dt 31/07/2019 seri 74672535
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) SH.A - TRAJTIMI I STUDENTEVE Tirane 1,287,037 2019-08-27 2019-08-29 46010110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Korrik 2019, Aut nr protk 7918/2 dt 23/08/2019, shkresa percjell nr 54 dt 08/08/2019 (situac shpenzimesh M/ Korrik 2019)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 21,660 2019-08-27 2019-08-29 45410110012019 Uje MASR, furnizim me uje M/ Korrik 2019, Likujdim fat nr 1907-159767-1-1 dt 31/07/2019,seri 265796404,Kodi klientit 159767-1-1
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave