Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 39,000,001.00 609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,656 2016-02-18 2016-02-18 16321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR NJ.ADM.VITHKUQ NR.KONTRATE B47869, B47868, B50729, B50753
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 58,529 2016-02-15 2016-02-16 12821220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.LEKAS, BASHKIA, PMNZSH ENERGJI JANAR KOD KLIENTI A 28114, A 28806, 047905, 047904, 047902, 047901
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 126,794 2016-02-15 2016-02-16 12921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI JANAR KOD KLIENTI B47884, B47881, B47894, B47878, B47889, B51109, B47892
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 158,763 2016-02-12 2016-02-15 11921220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE ENERGJI JANAR KOD KLIENTI B47930, D93319, D93320, B47920, A29571, A29578, B47934, B47929, B51097
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 388,849 2016-02-12 2016-02-15 12121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR KOD KLIENTI 028885, 028943, 627936, 027986, 028903, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2016-02-11 2016-02-11 11321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI DHJETOR NR.KONTRATE B 50727
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 4,420 2016-02-10 2016-02-10 10121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MAJ-NENTOR 2015 KOD KLIENTI 47956 & 47955
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 45,526 2016-02-10 2016-02-10 9221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI JANAR NR.KONTRATE B47864, B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 409 2016-02-10 2016-02-10 10021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE LIKUJDUAR KAMATVONESE PER KONTRATAT 47956, 47955 FAT.6 DT 09.02.16
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 67,383 2016-02-10 2016-02-10 9021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.MOLLAJ ENERGJI TETOR-NENTOR KOD KLIENTI 047824, 047860, 047854, 047851, 047853, 051236, 047859, 047857, 047855, 047862, 047852, 051106, 626694
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,475 2016-02-10 2016-02-10 9121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.MOLLAJ ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI 047824, 051236, 047859, 047857, 047855, 047862, 047852, 051106, 626694
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 44,642 2016-02-09 2016-02-09 8421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI B47884, B47881, B47894, B47878, B47889, B51109, B47892
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2016-02-03 2016-02-04 6221220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.LEKAS ENERGJI DHJETOR 2015 KOD KLIENTI 047905, 047904, 047902, 047901
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,700 2016-01-29 2016-01-29 5321220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOPOJE ENERGJI NENTOR DHJETOR KOD KLIENTI 47897, 47899 & NENTOR KOD KLIENTI 47896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 57,304 2016-01-28 2016-01-28 4721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NJ.ADM.BULGAREC KOD KLIENTI B47739, B47938, B51927, B47936, B51125, B51423, B51559
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 28,713 2016-01-27 2016-01-27 4421220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI A627831, A626426, A628076, A28290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 39,582 2016-01-27 2016-01-27 4521220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI A4706, A16298, A28534, A626351
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 79,361 2016-01-27 2016-01-27 4621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI B47925, B47928, B47930,D93319, D93320, D29572, B47920, A29571, A29578, B47934, B47929, B51097
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,049 2016-01-26 2016-01-26 3721220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI B47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 98,520 2016-01-26 2016-01-26 4021220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ,VOSKOPOJE,PMNZSH ENERGJI DHJETOR NR.KONTRATE B47864, B47900, A28806, B50753, B47868, B50729, B47869
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,350 2016-01-26 2016-01-26 4121220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOPOJE ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI 047896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340,990 2016-01-26 2016-01-26 3621220012016 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI DHJETOR KOD KLIENTI 028903, 028885, 028943, 027986, 627936, 028114, 028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2015-12-28 2015-12-29 112121220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR NJ.ADM.VITHKUQ NR.KONTRATE B47868, B50726, B50729, B50727
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2015-12-28 2015-12-29 111721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR NJ.ADM.LEKAS KOD KLIENTI 047902, 047901, 047904, 047905
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,245 2015-12-28 2015-12-29 112221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 626426, 628076, 627831, 028290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 24,726 2015-12-28 2015-12-29 112321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 028534, 016298, 626351, 004706
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 55,080 2015-12-24 2015-12-28 111621220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 47879, 47883, 47891, 47893, 47892, 47878, 47881, 47880, 47884, 47881, 47889, 47894, 51109
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 52,262 2015-12-23 2015-12-24 110521220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 47867, 47864, 50753, 47865, 47869
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 65,215 2015-12-23 2015-12-23 109521220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 051125, 047954, 047940, 047950, 047949, 047945, 047947, 047951, 047936, 051559, 047938, 047739
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 107,760 2015-12-17 2015-12-17 2321220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 28805, 28953, 28891, 28911, 28783, 28807, 28892, 28821 (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE)
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 142,543 2015-12-17 2015-12-17 2221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 28800, 28803, 28919, 121857, 28801, 28912, 28802, 28920, 28907, 28872 (ND.SHERB.MB.ARSIMIT KORCE)
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 84,598 2015-12-16 2015-12-16 105221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 47929, 47930, 93319, 047920, 029578, 047934, 051097, 029572, 093320
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 210,825 2015-12-16 2015-12-16 105121220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KOD KLIENTI 028885, 028943, 027986, 627936,028795, 028824, 028944, 028792, 123287, 121263
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2015-12-03 2015-12-03 99021220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI QERSHOR NR.KONTRATE F113958, TETOR NR.KONTRATE B47867, B50729, B50727, B50726, B47868
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 83,602 2015-12-01 2015-12-02 96921220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOP ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 47889, 51109, 47892, 47879, 47884, 47891, 47881, 47893, 47894, 47878, 47880
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,730 2015-12-01 2015-12-02 97221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ ENERGJI TETOR NR.KONTRATE 47864, 47869, 50753, 47865
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 17,908 2015-11-24 2015-11-25 95221220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.VOSKOPOJE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 047900, 047896
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,599 2015-11-24 2015-11-25 95121220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 047920, 029578, 047934, 051097, 029572, 093320
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 11,739 2015-11-20 2015-11-23 93721220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 626426, 628076, 627831, 028290
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 16,162 2015-11-20 2015-11-23 93621220012015 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KOD KLIENTI 028534, 016298, 626351, 004706
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave