Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 5,901 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 14,103,259,896.00 5,901 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 186,787 2020-01-20 2020-01-22 181610100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Abonime shtyp vendas e i huaj (3 mujori IV-19),Fat nr,465,466, seri 74488908, 74488909, dt 08.01.20, marr. dorzim dt 08.01.2020,udh. nr. 2517,dt.14.02.19 marreveshje nr. 27/2, dt. 09.01.2019, relacion dt. 08.01.20,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 891,734 2020-01-20 2020-01-22 181810100012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Min.Fin.Ruajte objektesh Dhjetor 2019,Fat. Nr. 1146 dt.31.12.19., seri 76126388, proc-verbal dt.31.12.19. shkres nr.690 prot dt.17.01.19,nr.690/2 prot dt.17.01.19, marveshje kuader nr. 690/1 dt.17.01.19,kontrate nr.690/3 prot. dt.28.01.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 220 2020-01-17 2020-01-22 180710100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj shtator 2019(DSHP Vlore),Fat.nr.611 seri 67978904 dt 30.09.2019, shkr. Nr. 805, dt. 14.11.19VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 911,880 2020-01-20 2020-01-22 182010100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Loti 2 - Sherb.internetit e intranetit instituc.publik.Seksioni - Thesari linja primare,Fat. Nr. 286593316, dt. 02.12.19, nr. 286593366, dt. 02.12.19, p.verb dt. 06.01.20,shkr.nr.7390dt.02.12.19,rap.muj.kont.nr.2720,dt.21.05.19.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 230 2020-01-17 2020-01-22 180510100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor 2019 (DSHP Diber),Fat.nr 424, seri 74767138, dt .30.11.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 156,000 2020-01-20 2020-01-22 181310100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.dhom. monitorim.network e sistemi VoIP,Fat.nr.783, dt. 24.12.19, seri 84372233, proc. verb. 13.01.2020, rap. 171 dt.24.12.19, shkr. Nr. 21666 dt. 25.11.19, konr.nr.4036, dt.17.08.18, urdh. Nr. 18626/3, dt. 19.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SWISSCONTACT Tirane 5,000,000 2020-01-20 2020-01-22 182110100012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Rimbursim I pageses se TVSh-se te faturave te projektit "Aftesi per pune",Urdh. Nr. 428, dt. 23.12.2019, nr. 9720/1 prot, memo nr. 9720, dt. 28.05.2019, kerk nr. 9720, dt. 23.05.19, Ligj. Nr. 61/2017, dt. 20.04.2017, kopje faturash
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 65,100 2020-01-20 2020-01-22 181510100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.ngrohje - ftohje e MFE(Situac.nr.2),Fat.nr 07,dt.30.12.19.18,seri 83557007,p.verb.dt.31.12.19,kontr.nr.14/1,dt.12.04.19,u.prok.nr.14,dt.10.04.19,urdh.nr.14/2,dt.12.04.19,f.oferte,dt.10.04.19,mirat.dt.10.04.19.p.verb.12.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 51,900 2020-01-20 2020-01-22 180410100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr.2485, dt.18.11.2019, seri 810861859, p.verb dt. 18.11.19, mirat.extra,dt.15.11.19,autoriz.Nr.20845 dt.13.11.19 u.prok.Nr.100,dt.15.11.19, ft.ofer.dt.15.11.19bilet.elektro,rezerv.memo.nr.186,dt.08.01.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AGRI CONSTRUKSION Tirane 9,135,957 2020-01-20 2020-01-22 181010100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin.Kthim 5% garanci punim.Rikonstruk.AMP,"Kamez,Urdh nr. 19215/2, dt. 16.12.19, kerkese nr. 19215, dt. 25.10.19, miratim dt. 20.11.2019, urdh nr. 19215/1, dt. 25.11.19, shkr. Dt. 16.12.19, akt-kolaudimi, kopje USH
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 310 2020-01-17 2020-01-22 180610100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2019 (DSHP Diber),Fat.nr 466, seri 74767181, dt .31.12.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 330 2020-01-17 2020-01-22 180110100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2019 (DSHP Berat),Fat.nr 886, seri 81111259, dt 30.12.2019, shkrese nr.13 prot., dt.06.01.2020,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 253,275 2020-01-17 2020-01-22 179810100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj dhjetor 2019,Fat.nr 5548, seri 74764248, dt 26.12.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 160 2020-01-17 2020-01-22 179610100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaji Dhjetor 2019 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 245, seri 81113496, dt 31.12.2019, shkr. Nr.01, dt.09.01.2020, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MELITA Tirane 23,386,236 2020-01-21 2020-01-22 179710100012019 Paradhenie per ankande, teviteve te meparshme,Te Dala - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara Min.Fin.Ekzke.vendim.nr.3000,dt.03.06.15, nr.4091, dt. 15.11.15,Urdh.nr.3,dt.10.01.2020, nr.337, dt.10.01.2020, kerk.nr.22045/1, dt.21.12.18, vendim.nr.3000, dt.03.06.15, nr. 4091, dt. 15.11.18, memo nr. 22045, dt. 19.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALKO-IMPEX GENERAL CONSTRUCION Tirane 2,753,469 2020-01-20 2020-01-22 181210100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin.Kthim 5% garanci punim.Ndert.baz.prodh.Shkoll.Komb.Agrobiz.Golem,Kavaje,Urdh nr. 10145/2, dt. 03.12.19, kerkese nr.10145, dt.28.05.19, miratim dt. 31.05.2019, urdh nr. 10145/1, dt. 06.06.19, shkr. Dt. 11.11.19, konfirmim thesari
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,810 2020-01-17 2020-01-22 180010100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2019 (DSHP KUKES),Fat.595, dt. 31.12.2019, seri 81108447, shkr .nr. 289, dt.08.01.2020, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 41,300 2020-01-20 2020-01-22 180310100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,at.nr.2519, dt. 22.11.2019, seri 81086219, p.verb dt. 22.11.19, mirat. extra, dt. 22.11.19, autoriz. Nr. 21422 dt. 21.11.19 u.prok.Nr.102,dt.22.11.19,ft.oferte dt.22.11.19,bilete elektro,rezerv,memo.nr.187,dt.08.01.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 670 2020-01-17 2020-01-22 179910100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2019 (DSHP Durres),Fat.nr.916, dt. 31.12.2019, seri 81103346, shkr.nr.02, dt.108.01.2020, VKM nr, 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 117,500 2020-01-20 2020-01-22 181710100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Blerje pajisje per disaster recovery center te sistemit te thesari,Fat.nr 80777601, dt.24.12.2019, rap.per periu.25.11.19-24.12.19 , p.verb. dt.31.12.19 kont.nr 2149/37 dt 24.11.16, urdh.nr.2149/31, dt.27.10.16,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 415 2020-01-20 2020-01-22 180810100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj nentor 2019(DSHP Vlore),Fat.nr.758 seri 67978904 dt 30.11.2019, shkr. Nr. 805, dt. 14.11.19VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 200,000 2020-01-20 2020-01-22 181410100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb,infrastru.networkut e MFE dhe TDO,Fat.nr.44,dt.17.12.19,seri 55032944 ,p.verb,dt.17.12.19, rap.13.11.19-12.12.19, kont.nr.7184/18,dt.22.11.17, u.prok. nr. 7184/11, dt.16.08.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INERTI (J66926804L) Tirane 8,945,124 2020-01-20 2020-01-22 180910100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin.Kthim 5% garanci punim.Ndert.Baz.prodh.shkoll."A.Broci" Shkoder (faza 1),Urdh nr. 18485/2, dt. 04.12.19, kerkese/ nr. 18485, dt. 15.10.19, miratim dt. 18.11.2019, urdh nr. 18485/1, dt. 20.11.19, shkr. Dt. 02.12.19,kopje ush,konfirmi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 1,600,056 2019-12-30 2020-01-17 176810100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.5286(80-2015-3569),dt.22.10.15,nr.5413,dt.20.12.17,nr.219, dt.08.05.18,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Fature nr. 443 dt.01.04.19, nr, ser. 42579250,Urdher nr. 86 dt. 11.03.19, nr 3429/1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G J I K U R I A Tirane 7,677,739 2020-01-14 2020-01-15 3710100012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin,Kthim 5 % garanci punimesh per Ndertim I bazes prodhuese te shkolles Karl Gega Urdh.nr.19426/2, dt. 11.12.19, kerkese nr. 131, dt, 29.10.19, memo dt. 20.11.19, urdh nr. 19426/1, dt. 25.11.19certifik dt. 10.12.19, kofirmim thesari
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Banka OTP Albania Tirane 43,528 2020-01-09 2020-01-13 1610100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve me kontrate ne OTP Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,114,500 2020-01-10 2020-01-13 3610100012020 Sherbimet bankare - Udhetim jashte shtetit Min.Fin.Terheqje 10000 USD per paradhenie sherbimi,Autoriz. Nr. 305 Dt. 09.01.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,528 2020-01-06 2020-01-10 1610100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve me kontrate ne Raiffeisen Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,472,500 2020-01-10 2020-01-10 3510100012020 Sherbimet bankare - Udhetim jashte shtetit Min.Fin.Terheqje 20000 Euro per paradhenie sherbimi,autorizim nr. 133/1, dt. 07.01.2020, nr. 134, dt 07.01.2020.Autoriz. Nr. 305 Dt. 09.01.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,576,739 2020-01-07 2020-01-09 2010100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne Raiffeisen Bank 91
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 264,237 2020-01-07 2020-01-09 2510100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne Alpha bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 213,904 2020-01-06 2020-01-09 1210100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne Raiffesien bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 133,598 2020-01-07 2020-01-09 2110100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne ProCredit Bank 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 182,462 2020-01-06 2020-01-09 310100012020 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019, Drejt.pergji.Taks,Pasuri,Permbledhese dt. 06.01.2020, l.pagese. dt.06.01.2020, nr. fakti punonjesve te Drejt. pergjith. Taks pasuri ne Credins Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 801,142 2020-01-07 2020-01-09 2710100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate ne BKT 19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 590,435 2020-01-07 2020-01-09 2610100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate ne Credins Bank 14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 292,440 2020-01-06 2020-01-09 610100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne Credins Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Banka OTP Albania Tirane 415,109 2020-01-07 2020-01-09 2410100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne OTP Bank 5
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,206,040 2020-01-07 2020-01-09 17101000120201 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne ISP Bank 29
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 306,663 2020-01-06 2020-01-09 210100012020 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019, Drejt.pergji.Taks,Pasuri,Permbledhese dt. 06.01.2020, l.pagese. dt.06.01.2020, nr. fakti punonjesve te Drejt. pergjith. Taks pasuri nr BKT 5
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave