Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 5,901 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 14,103,259,896.00 5,901 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 344,185 2020-01-07 2020-01-09 2910100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate ne Raiffesien bank 10
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UNION BANK SHA Tirane 198,767 2020-01-07 2020-01-09 2310100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne Union Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 264,489 2020-01-06 2020-01-09 810100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne ISP Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 130,073 2020-01-07 2020-01-09 2810100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate ne ISP Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,661,373 2020-01-07 2020-01-09 1910100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne Credins bank 40
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 86,632 2020-01-06 2020-01-09 410100012020 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019, Drejt.pergji.Taks,Pasuri,Permbledhese dt. 06.01.2020, l.pagese. dt.06.01.2020, nr. punonjesve me kontrate te Drejt. pergjith. Taks pasuri ne BKT 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 231,569 2020-01-06 2020-01-09 110100012020 Paga baze - Paga e grupit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019, Drejt.pergji.Taks,Pasuri,Permbledhese dt. 06.01.2020, l.pagese. dt.06.01.2020, nr. fakti punonjesve te Drejt. pergjith. Taks pasuri ne Raiffeisen Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 72,150 2020-01-06 2020-01-09 1310100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne Tirana bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 499,261 2020-01-06 2020-01-09 910100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne Raiffesien bank 7
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 116,376 2020-01-06 2020-01-09 1510100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve me kontrate ne BKT 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 808,120 2020-01-06 2020-01-09 1010100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne ISP Bank 10
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,316 2020-01-06 2020-01-09 1410100012020 Paga baze Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve me kontrate ne Credins Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 808,874 2020-01-06 2020-01-09 1110100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Thesarit.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne BKT 13
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,301,176 2020-01-07 2020-01-09 1810100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne BKT 103
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,237 2020-01-06 2020-01-09 510100012020 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019, Drejt.pergji.Taks,Pasuri,Permbledhese dt. 06.01.2020, l.pagese. dt.06.01.2020, nr. punonjesve me kontrate te Drejt. pergjith. Taks pasuri ne Credins bank 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,214 2020-01-07 2020-01-09 3010100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate ne Tirana bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,096,342 2020-01-06 2020-01-09 710100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,numri punonjesve ne BKT 15
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 713,485 2020-01-07 2020-01-09 2210100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Dhjetor 2019 MFE Liste pagese per muajin Dhjetor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.06.01.2020,Nr. Faktik i punonjesve ne Tirana Bank 10
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DUDAJ - GROUP Tirane 400,000 2019-12-30 2020-01-07 175610100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.te ardhur.Lot.Komb. Pasurim biblotek. e lexim,Rrit.autoriz.Deg.Thesar.Tirane nr. 881, dt. 18.12.19, autoriz.nr. 22410/1, dt.12.12.19,vendim nr.3645 dt. 22.11.19, kontr.nr. 3506/5, dt. 23.07.19,VKM nr. 192, dt. 04.03.15,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FASTECH Tirane 70,800 2019-12-31 2020-01-07 177710100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri Min.Fin.Blerje pajisje TIK Loti 3 (projektor),Fat.nr. 698, dt. 22.11.19, seri 78660251, f.hyrje nr.286, dt, 22.11.19, p.verb dt. 04.12.19,kont. Nr.7141, dt. 15.11.19, formular oferte,u.prok nr.24, dt. 15.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERGI Tirane 13,812,240 2019-12-31 2020-01-07 178710100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.Bujq.Mihal Shahini Cerrik,Fat.nr.357, dt.11.12.19, seri 59185057 ,kerk.nr.22742, dt. 12.12.19,p.verb.dt.10.12.19, relac.punimesh nr.M176/08 prot dt.09.12.19kont.Nr.4096/9,dt. 08.07.19, u.prok nr. 4096/4,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) 4 A-M Tirane 27,640,407 2019-12-31 2020-01-07 178210100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.Profesionale Sahli Caka Elbasan,Fat.nr.45,dt.13.12.19, seri 67990847, p.verb dt. 23.12.19, shkr. Nr. 393, dt. 13.12.19, situac.2, kont.nr.2833/9, dt.06.06.19, u.prok. Nr. 2833/4, dt. 28.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TOWER Tirane 163,950 2019-12-31 2020-01-07 178810100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyrje e punimeve Rikonstruksion te shkolles AMP Teknike Ekon,Fat.nr.357, dt.11.12.19, seri 59185057 ,kerk.nr.22742, dt. 12.12.19,p.verb.dt.10.12.19, relac.punimesh nr.M176/08 prot dt.09.12.19, kont.nr.20/1, dt.01.07.19.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Euglent Osmanaj Tirane 576,109 2019-12-30 2020-01-07 177110100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.kzek.Vendim nr.628,dt.24.03.16,nr2435,dt.16.05.14,nr. 00-2017-1546,dt.12.07.17,Urdh. nr.384 dt.04.11.19, nr.9761/1 prot., dt.04.11.19,,shkrese nr.1464/3 dt.12.02.19, nr.6571/1 dt.18.04.18, nr. 7101 prot, dt.05.04.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Zyra e Permbarimit Privat Strati Tirane 2,062,025 2019-12-30 2020-01-07 176410100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendim nr. 692, dt. 24.02.14, nr. 4106, dt. 07.11.14, nr. 445, dt. 11.08.15,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19,Fat, nr 194 dt.29.03.2019 nr.ser 69586389 Urdh.nr.86 dt.11.03.19, nr.3429prot. Dt.11.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 18,098,086 2019-12-31 2020-01-07 178010100012019 Garanci te vitit vazhdim per sigurimin e kontrates (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Ndert.shkoll.profesin.IT-Tirane,at.nr.23,dt.18.11.19,seri 20320078, shkr.nr.21205/1, dt.13.11.19, situc .nr.8, p.verb.dt.21.11.19, raport, kont.nr. 20010/6,dt.21.12.18, u.prok.nr.20010,dt.08.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALKO-IMPEX GENERAL CONSTRUCION Tirane 9,676,962 2019-12-31 2020-01-07 178510100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruksiuoni shkolles profesion,"Ali Myftiu" Elbasan (fazaI),Fat.nr.100,dt.22.12.2016, seri 27950018,kopje ush nr. 7112,dt.27.12.16,relac. Shkr. Nr. 14626, dt. 01.08.18, kont.nr.4950/9, dt.14.09.2016,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 52,867,881 2019-12-31 2020-01-07 178910100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Zhvill.sist.menaxh.dok.elektron. e arkiv.dixhit.MFE,Fat.Nr.391,dt.01.03.19,.p.verb dt. 21.05.19,memo dt.15.05.19,kont.nr.269,dt.16.01.19,amend.kont.nr.3823rep.dt.24.05.19,rap.final,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 909,911 2019-12-30 2020-01-07 176910100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek. Vendim nr. 5995 (80-2015-4277), dt. 25.11.15, nr. 1389,dt. 03.04.18Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Urdh.nr.86 dt.11.03.19, nr.3429 prot. Dt.11.03.19, Urdh. nr.361, dt. 31.12.18, nr. 21806/
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARDAEL Tirane 1,063,140 2019-12-30 2020-01-07 176510100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr. 935, dt.11.03.14, nr. 2622, dt. 01.07.14,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Urdh/nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,dt.11.03.19,Urdh. nr. 348, dt. 28.12.18, nr. 13937/62
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NERITAN ĒUKO Tirane 1,689,747 2019-12-30 2020-01-07 176310100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.2613, dt. 03.12.15, nr 3523, dt. 24.06.14,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Urdh.nr.86 dt.11.03.19, nr.3429prot. Dt.11.03.19, Urdh.nr.58, dt. 18.02.19, nr. 1464/4 prot. dt. 18.02.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 1,600,056 2019-12-30 2020-01-07 176810100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.5286(80-2015-3569),dt.22.10.15,nr.5413,dt.20.12.17,nr.219, dt.08.05.18,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Fature nr. 443 dt.01.04.19, nr, ser. 42579250,Urdher nr. 86 dt. 11.03.19, nr 3429/1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 3,480,403 2019-12-31 2020-01-07 178110100012019 Garanci te vitit vazhdim per sigurimin e kontrates (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Ndert.shkoll.profesin.IT-Tirane,fat.nr.29,dt.24.12.19,seri 20320084, shkr.nr.23499/31, dt.27.12.19, situc .perfun, p.verb.dt.30.12.19, raport, kont.nr. 20010/6,dt.21.12.18, u.prok.nr.20010,dt.08.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DHOMA KOMBĖTARE E ZEJTARISĖ Tirane 55,000,000 2019-12-31 2020-01-07 179310100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Subvencion per Dhomen Kombetare te Zjetarise,Shkr. Nr. 23645/1, dt, 31.12.2019, VKM nr. 825, dt. 18.12.2019,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G I Z Tirane 7,852,064 2019-12-30 2020-01-07 177410100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pag,rimburs.TVSH projekt.zhvill.qendru. Ekonom e rajon,nxit.punesim,arsim.form.profes,Urdh nr.294 dt.22.10.19,nr 13918/1,dt.29.07.19,Kerk.nr.13919,dt.22.07.19,fat.shkr.dt.18.07.19,dt.22.07.19,f.hyr.nr.247,nr.246,dt.02.10.19,nr.254,p
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 1,946,967 2019-12-30 2020-01-07 176610100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim nr.537,dt.17.02.14,nr.3381,dt.12.09.14,nr.504,dt.18.10.16,Urdh. nr.425dt.12.12.19, nr.2516/14., dt.2012.19, Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Urdh.nr.86 dt.11.03.19, nr.3429prot. Dt.11.03.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INERTI (J66926804L) Tirane 10,858,568 2019-12-31 2020-01-07 178410100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikons.shkollesh Teknike - Ekonomike Tirane,Fat.nr.74, dt. 04.12.19, seri 77560324, p.verb.dt.13.12.19. kerk.nr.22554/1, dt.11.12.19, relac punim nr. M176/10, dt/09.12.19 sit.nr.2,kont.nr.2830/5, dt. 06.06.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERGI Tirane 21,221,076 2019-12-31 2020-01-07 178610100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.Bujq.Mihal Shahini CerrikFat.nr.93, dt. 19.11.19, seri 76390394, sit. Nr. p.verb dt. 03.12.19, shkr. Nr. 21782, dt. 27.11.19, relac teknik, kont. Nr. 4096/9, dt. 08.07.19, u.prok nr. 4096/4, dt. 21.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "B.S.E Bailiff Service Executive" Tirane 589,139 2019-12-30 2020-01-07 177510100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendimnr.716(80-2016-705),dt.19.02.16,nr.441(86-2018-506)dt.07.02.18, nr. 326,dt. 05.06.18,Urdh.nr.430, dt. 23.12.19, nr. 15653/2 prot dt.23.12.19, Urdh.nr.347, dt. 28.12.18, nr. 13937/61 prot, memo nr. 13937/54, dt.13.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BRAHIM MUĒA Tirane 727,613 2019-12-30 2020-01-07 176710100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendimnr.2084,dt.20.04.15,nr.1401(86-2017-1402)dt.07.02.18,nr.280,dt.07.06.17,Urdh. nr.424 dt.20.12.19, nr.22567/1 prot., dt.20.12.19, urdher nr. 28027 prot dt.10.07.19, urdher nr.1183 prto dt.06.12.19, Urdh.nr.86 dt.11.03.19,
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave