Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,744 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,916,402,884.00 4,744 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 2,265,392 2019-04-15 2019-04-17 40910100012019. Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendim.nr.5286(80-2015-3569),dt.22.10.15,nr.5413,dt.20.12.17,nr.219,dt.08.05.18,Fat.nr.443,dt.01.04.19,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,nr.343,dt.28.09.18,nr13937/57,memo nr.13937/54,dt.07.12.19,nr.245,dt.18.09.18,nr.13937
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 1,582,097 2019-04-12 2019-04-17 42310100012019 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle (pag.10)Fat. Nr.030419, dt.04.04.2019, seri 60642932.rap.periudh 01.03.19-31.03.19,p.verb.Dt.09.04.19,kont. Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operat.nr.1725rep.nr.716k
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T&T BETON Tirane 4,408,608 2019-04-12 2019-04-17 41810100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikons.,shkoll.mesm.profes.Kristo Isak.Berat(situac.5)fat.nr.231,dt.04.03.19,p.verb.dt.11.03.19,kerk.nr.2977,dt.11.03.19,relac.kont.nr.1641/6,dt.15.06.17,akt-marrev.nr.863rep,nr.500kol,dt.27.04.17,prok.posac.nr.864rep,nr.501kol,dt.2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 335,960 2019-04-12 2019-04-17 42510100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirmb.sist(01.03.19-31.03.19)Fat. Nr.80738951,dt.05.04.2019,rap.mujor,p.verb.Dt.09.04.19,kont. Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operat.nr.1725rep.nr.716kol.dt.22.05.18.prok.posac.nr.1726re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,039,331 2019-04-15 2019-04-17 41510100012019. Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendim.nr.5995(80-2015-4277),dt.25.11.15,nr.1389,dt.03.04.18,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429prot,nr.361,dt.31.12.18,mnr.21806/2,nr.346,dt.28.12.18,nr.10130prot,nr.297,dt.05.11.18,nr.10130/4prot.memo.nr.3429,dt.28.02.19,nr.13937
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 616,044 2019-04-12 2019-04-17 41710100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.1786,dt.21.04.14,nr.187,dt.05.02.15,nr.11-2016-2036,dt.22.02.16,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429prot,nr.66,dt.25.02.19,nr.1464/5prot,shkr.nr.2511/3,dt.01.03.19,memo.nr.3429,dt.28.02.19,nr.1441/2,dt.18.02.19,shkr.nr.144
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 2,883,097 2019-04-12 2019-04-17 42410100012019 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle (pag.9)Fat. Nr.80738951,dt.05.04.2019,rap.mujor,p.verb.Dt.09.04.19,kont. Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operat.nr.1725rep.nr.716kol.dt.22.05.18.prok.posac.nr.1726re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 50,000 2019-04-11 2019-04-16 40110100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brend.vend.L.pag.dt.10.04.19,aut.3310,dt.26.02.19,nr.4464,dt.15.03.19,nr.4460,dt.15.03.19,urdh.nr.99dt.20.02.19,nr.5088,dt.27.03.19,shkr.nr.4564/1,dt.19.03.19fat.nr.,dt.02.03.19,nr,dt.22.03.19,nr.341,dt.05.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 115,500 2019-04-11 2019-04-16 40210100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brend.vend.L.pag.dt.10.04.19,aut.4215/1,dt.11.03.19,nr.3587,dt.04.03.19,nr.1570,dt.29.01.19,nr.2505,dt.14.02.19,nr.3162/3,dt.27.02.19,nr.3901,dt.16.03.19,nr.4223,dt.12.03.19,nr.4639,dt.19.03.19,nr.4460,dt,15.03.19,nr.4369,fat.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-04-12 2019-04-16 42110100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.E upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist. qenderz.Min.Fin. e Deg. Thesar),fat.nr.556,dt.05.04.19,seri223918023,p.verb.dt.05.04.19,rap(22.02.19-24.03.19)kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.nr.3269,dt.06.07.18,urdh.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 1,429,880 2019-04-12 2019-04-16 41010100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.830,dt.03.03.14,nr.3835,dt.15.11.16,nr.172,dt.03.04.19,fat.nr.9,dt.20.03.19,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,nr350,dt.28.12.18,nr.13937/59,prot,memo.nr.13937/54,dt.07.12.18,urdh.nr.246,dt.27.09.18,nr.13937/42prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-04-12 2019-04-16 42010100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.E upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist. qenderz.Min.Fin. e Deg. Thesar),fat.nr.178,dt.24.01.19,seri223917645,p.verb.dt.07.02.19,rap(22.12.18-24.01.19)kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.nr.3269,dt.06.07.18,urdh.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 239,970 2019-04-12 2019-04-16 42210100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.miremb.prog.ALPHA PMR ne sist.kompj.Fat.nr.329,dt.21.02.19,seri 223917796,rap .verifikimi dt.27.02.19, Kontr.nr. 9618/1, dt. 22.05.18, u.prok nr.13, dt.14.05.18,ft.ofer.dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 49,500 2019-04-12 2019-04-16 40310100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.L.pag.dt.10.04.19,u.sherb.autriz.nr.1568,dt.31.01.19,nr.3310,dt.26.02.19,nr.3162/4,dt.04.03.19,nr.5088,dt.27.03.19,fatura, memo
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 2,919,881 2019-04-12 2019-04-16 41110100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendim.nr.692,dt.24.02.14,nr.4106,dt.07.11.14,nr.445,dt.11.08.15,fat.nr.194,dt.29.03.19,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429prot,urdh.nr.345,dt.28.12.18,nr.13937/58 memo nr.3429,dt.28.02.19,urdh.nr.244,dt.18.09.18,nr.13937/40prot,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 55,000 2019-04-11 2019-04-16 40010100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brend.vend.L.pag.dt.10.04.19,aut.3901 dt.16.03.19,nr.3566/1 dt.07.03.19,nr.4460 dt.15.03.19,nr.4564,dt.19.03.19,nr.5088,dt.27.03.19,nr.3687,dt.04.03.19,fat.nr.923,dt.07.03.19,nr.342,dt.05.04.19,nr.375,dt.06.03.19,nr.62,dt.05.0
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 66,875 2019-04-09 2019-04-16 38210100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 468, dt. 04.03.2019, seri 71132286, autoriz. Nr. 3342, dt. 04.03.19, miratim extra, dt. 04.03.19, u.prok. Nr. 14, dt. 04.03.19, ft. oferte dt.04.03.19, njoftim fituesi dt. Dt. 04.03.19, axhenda 04.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2019-04-12 2019-04-16 38610100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.suport teknik (konsulence)sist.thesar.(13 Shkurt19-12 Mars19)fat.nr.110319,dt.25.03.19,p.verb.dt.26.03.19,rap.Sherb.Dt.13.03.19,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,urdh.nr,1852/2,dty.31.08.17,nr.1852/4,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 2,038,512 2019-04-12 2019-04-16 41210100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendimnr.537,dt.17.02.14,nr.3381,dt.12.09.14,nr.504,dt.18.10.16,urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429prot,nr.356,dt.31.12.18,nr.23309prot,memo.dt.3429.dt.28.02.19,nr.13937/54,dt.13.12.18,shkr.nr.13937/41,dt.21.09.18,nr.13932,dt.19.07
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-04-12 2019-04-16 41910100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.E upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist. qenderz.Min.Fin. e Deg. Thesar),fat.nr.332,dt.22.02.19,seri223917799,p.verb.dt.05.04.19,rap(24.01.19-22.02.169)kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.nr.3269,dt.06.07.18,urdh.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2019-04-12 2019-04-16 40510100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.L.pag.dt.10.04.19,u.sherb.autriz.nr.3162/3,dt.27.02.19,nr.2505,dt.14.02.19,nr.3687,dt.04.03.19,urdh.nr.100,dt.20.02.196.fat.nr.31,dt.28.02.19,nr.86,dt.15.02.19,nr.60,dt.05.03.19,nr.372,dt.06.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) LEKĖ DODAJ Tirane 1,556,780 2019-04-10 2019-04-15 39510100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr. 126(80-2016-137)dt.20.10.16,vendim nr.265,dt.30.01.18,Udh.86 dt.11.03.19,nr.3429/1prot dt 11.03.19,memo nr,3429,dt.28.02.19,Urdh.nr.349,dt.28.12.18,nr.13937/60 prot,nr.253,dt.03.10.18,nr.14383/7,dt.03.10.18,memo,nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARDAEL Tirane 1,444,678 2019-04-10 2019-04-15 39210100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vend.nr.935,dt.11.03.14,nr.2622,dt.01.07.14),Urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,Urdh.nr.348, dt. 28.12.18,nr.13937/62prot,memo nr.13937/54,dt.13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 85,500 2019-04-10 2019-04-15 39310100012019 Shpenzime per pritje e percjellje - Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Min.Fin.Shpenzime per pritje-percjellje,Fat.nr.307613, seri 2308085804,dt.11.03.19,Urdh.nr.3066/1,dt 05.03.19, memo dt. 05.03.19, p.verb.vler.ofet. Dt.05.03.19, oferta,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 70 2019-04-10 2019-04-12 39610100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP Korce),Fat.nr.132, dt.28.02.2019, seri 67974828, shkr.nr.35,dt.13.03.19, VKm nr. 241, dt.30.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,200 2019-04-09 2019-04-12 38410100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Pag.mbledh.dt.15.03.19(Komisioni i Ndihmes Shteterore),l.pag.dt.25.03.19,l.prez.mbledh.dt.15.03.19,vendim nr. 88, dt. 15.03.19, ligj.nr.9374, dt. 21.04.2005, VKM.nr.418, dt. 27.06.12, memo dt. 18.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 738,573 2019-04-10 2019-04-12 39410100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr.1181,dt.25.03.14,nr.467,dt.09.03.15,nr.348,dt.18.06.15,Urdh/nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,dt.11.03.19,memo.nr.3429,dt.29.02.19Urdh.nr.316/1,dt.29.01.19,nr.13937/63,dt.29.01.19,nr.316,dt.27.11.18,shkr.nr.13937/52,dt
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,550 2019-04-09 2019-04-12 38710100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Bord.Kontroll.Brend.Financ.Pub.(mbl.dt.27.11.18)l.pag.dt.26.03.19,memo.dt.11.03.19,axhend.dt.27.11.18,p.verb.dt.27.11.18,urdh.nr.68,dt.08.06.16,nr.8116,dt.08.06.16,VKM.nr.437,dt.08.06.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Fatos Hasanaj Tirane 80,260 2019-04-09 2019-04-12 38110100012019 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume pjesemarr.ankand.objektit "Ish Spitali i Vjeter",Skrapar,rrit.autriz.d.Thesar.Tirane.nr.101,dt.04.03.19,shkr.nr.3412,dt.28.02.19,nr.1220/1,dt.14.02.19,mandat.apg.nr.00147313,dt.05.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 99,000 2019-04-10 2019-04-12 39810100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vend.L.pag.dt.10.04.19,urdh.sherb.Aut.4639/1,dt.19.03.19,nr.4223 dt.12.03.19,fat.nr167,dt.27.03.19,nr.29,dt.27.03.19,nr.83,dt.21.03.19,nr.21,dt.27.03.19,nr.166,dt.27.03.19,nr.83,dt.21.03.19,nr.168,dt.27.03.19,nr.26,dt.2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 187,380 2019-04-08 2019-04-12 37810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Terheqje valute per paradhen.sherb.(projekt.BRE),autoriz.nr.5807/2,dt.04.04.19,shkr.nr.5807/1,dt.04.04.19nr.5807,dt.04.04.19,kurs kembimi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 209,926 2019-04-09 2019-04-12 37910100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS e AECH(Mars19)Fat.14279560,dt.31.03.19,nr.3019022503,dt.31.03.19,p.verbal dt.08.04.19,urdh.nr.1190/1,dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,memo.nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.1190,dt.19.0
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 60,180 2019-04-09 2019-04-12 38310100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajner.proc.certifik. Audit. Brendshem, (moduli 4)(Sezoni 18-19)L.pag.dt.25.03.19, shkr. Nr.4143 prot, dt. 11.03.19, kont.nr. 18136/1, dt. 10.10.18, VKM. Nr. 116, dt. 17.02.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,890 2019-04-09 2019-04-12 38810100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Bord.Kontroll.Brend.Financ.Pub.(mbl.dt.27.11.18)l.pag.dt.26.03.19,memo.dt.11.03.19,axhend.dt.27.11.18,p.verb.dt.27.11.18,urdh.nr.68,dt.08.06.16,nr.8116,dt.08.06.16,VKM.nr.437,dt.08.06.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 24,790 2019-04-09 2019-04-12 38510100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Pag.mbledh.dt.15.03.19(Komisioni i Ndihmes Shteterore),l.pag.dt.25.03.19,l.prez.mbledh.dt.15.03.19,vendim nr. 88, dt. 15.03.19, ligj.nr.9374, dt. 21.04.2005, VKM.nr.418, dt. 27.06.12, memo dt. 18.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "B.S.E Bailiff Service Executive" Tirane 1,026,128 2019-04-10 2019-04-12 39110100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vend.nr.716(80-2016-705),dt.19.02.16,nr.441(86-2018-506)dt.07.02.18,nr.326,dt.05.06.18,Urdh.nr.86,dt.11.03.19,nr.3429/1prot,Urdh.nr.347, dt. 28.12.18, nr. 13937/61prot,memo nr.13937/54,dt.13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INERTI (J66926804L) Tirane 4,247,195 2019-04-09 2019-04-12 39010100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin.Kthim 5 % garanci punim,Rikonstruk.shkoll.teknolo" Hamdi Bushati" Shkoder (C1875)Kerk.nr.18399/3,dt.07.02.19,udhr.nr.18399/2,dt.03.12.18,memo ,dt.27.12.18,kerk.Nr.prot.18399,dt.15.10.18,p.verb.kolaud.dt.21.07.17,certifik.marr.dorez.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,000 2019-04-10 2019-04-12 39910100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vend.L.pag.dt.10.04.19,urdh.sherb.Aut.3310,dt.26.02.19,nr.4215/1 dt.11.03.19,fat.nr.63,dt.27.02.19,nr.66,dt.13.03.19,nr.61,dt.27.02.19,nr.21,dt.27.03.19,nr.166,dt.27.03.19,nr.83,dt.21.03.19,nr.168,dt.27.03.19,nr.26,dt.2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 11,550 2019-04-09 2019-04-12 38910100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Bord.Kontroll.Brend.Financ.Pub.(mbl.dt.27.11.18)l.pag.dt.26.03.19,memo.dt.11.03.19,axhend.dt.27.11.18,p.verb.dt.27.11.18,urdh.nr.68,dt.08.06.16,nr.8116,dt.08.06.16,VKM.nr.437,dt.08.06.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,766 2019-04-09 2019-04-12 38010100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Mars 2019,Fat Mars ,nr. 279360832, dt. 01.04.19, Kod Abonenti 570678 ,Urdher Nr.12244, dt. 27.06.2018.
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave