Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,275 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,500,077,332.00 4,275 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 43,644 2019-01-15 2019-01-18 152910100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA478LU,Fat.Nr.637,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.04.12.18,autoriz.dt. 04.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.04.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 81,720 2019-01-15 2019-01-18 153310100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA759FA,Fat.Nr.634,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.10.12.18,autoriz.dt. 10.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.10.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,550 2019-01-15 2019-01-18 140510100012018 Paga baze - Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenz.pritje - percjellje,Blerje dhurata,Shkr. Nr. 14014, dt. 23.07.2018, fat. Nr. 33, dt. 07.11.18, seri 62736533, memo dt. 26.07.18, memo dt. 20.12.2018, autorizim nr. 15688/ , dt. 14.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 113,854 2019-01-15 2019-01-18 151410100012018 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS e AECH (Dhjetor 18)Fat.14237529,dt.31.12.18,nr.3018122564 dt.31.12.18,p.verb.dt.10.01.19,urdh.nr.18697/1,dt.22.10.18,memo nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.18697,dt.19.10.18,nr.1190,dt.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2019-01-15 2019-01-18 151710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshperb.Ish.Perndjek.Polit.Fat.Nr.111218,dt.27.12.18,seri 60642877,p.verb.nr.28,dt.27.12.18,rap.dt.20.12.18,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/2,dt.05.12.18,nr.11162/1,dt.03.07.18,nr,11162,dt.08.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,330 2019-01-15 2019-01-18 153810100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 233, seri 61414284, dt 31.12.2018, shkr. Nr.01/1, dt.07.01.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,315 2019-01-15 2019-01-18 152410100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fat nr. 279282949, dt. 01.01.19, shkr. Nr.12244, dt. 27.06.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 179,183 2019-01-15 2019-01-18 154110100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Pagat e punonjesve dhjetor 18 (projekti NEST),Liste pagese dhjetor 2018 nr. punonjesve ne ISP Bank 1,kontrate nr. 13110/5, dt. 05.12.18, urdh nr. 354, dt. 31.12.18, nr. 22910 prot,dt. 31.12.18, shkr. Nr. 21992, dt. 14.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,500 2019-01-15 2019-01-18 152610100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fat. Nr. 261224032 dt. 01.01.2019, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 126,027 2019-01-15 2019-01-18 152710100012018 Paga baze - Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Marreveshje nr. 19655, dt. 29.12.2017, autoriz.nr. 2579, dt. 14.04.2017, nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.261232200, dt. 01.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 152,111 2019-01-15 2019-01-18 152810100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Dhjetor 2018 (Min.Fin)Ft tat shitje seri 726816896, 726571112, dt 31.12.2018 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARDAEL Tirane 601,536 2019-01-11 2019-01-18 150610100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek vendim nr. 935, dt.11.03.14, nr. 2622, dt. 01.07.14(1 Janar 2016 - 31 Tetor 2016),Urdh. nr. 348, dt. 28.12.18, nr. 13937/62 prot, memo. 13937/54, dt.07.12.18, shkr. nr. 21823, dt. 12.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 535,084 2019-01-15 2019-01-18 152010100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Dhjetor 2018 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Dhjetor 2018, nr. fat.304604776, dt. 31.12.18,kont.nr. H110004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BESNIK BAJRAKTARI SHPK Tirane 717,759 2019-01-15 2019-01-18 151310100012018 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.FinEkek.vendim.Nr.830,dt.03.03.14,nr.3835,dt.15.11.16,nr.172,dt.03.04.18,(janar16-30Nentor16),urdh.nr.350,dt.28.12.18,nr.13937/59,dt.28.12.18,fat.nr.1,dt.09.01.19,memo,nr.13937/54,dt.13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 693,632 2019-01-15 2019-01-18 151510100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1715, dt. 22.11.18, seri 71120565, autoriz. Nr. 18014/3, dt. 26.11.18nr. 1814/1, dt. 09.10.18, nr. 18014, dt. 08.10.18, nr. 18014/2, dt. 12.10.18, memo dt. 05.10.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 99,284 2019-01-15 2019-01-18 151610100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni Fat. Nr. 1792, dt. 03.12.18, seri 71120642, autoriz. Nr. 21040/1, dt. 03.12.18,oferta, miratim dt.03.12.18, ext. dt. 03.12.18, memo dt. 28.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 39,180 2019-01-15 2019-01-18 153010100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA268PS,Fat.Nr.635,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.12.12.18,autoriz.dt. 11.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.12.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 39,240 2019-01-15 2019-01-18 153110100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA483BI,Fat.Nr.632,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.11.12.18,autoriz.dt. 11.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.11.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NEW YORK TRAVEL Tirane 66,231 2019-01-15 2019-01-18 152110100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel Fat.nr.1,dt.04.12.18, seri71999901, autorizm. Nr. 21340, dt. 04.12.18, 3 (tre) oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,200 2019-01-11 2019-01-18 150010100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Kons.L.pag.dt.31.12.18,l.prezen.mbledh.nr. 5, p.verb, dt.27.11.18, l. prezence e mbledh 6, dt. 27.12.18, urdher nr.,169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr.104,dt.24.06.16,VKm.Nr.418,dt.27.06.12,nr.817,dt.28.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 32,620 2019-01-11 2019-01-18 150510100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.dhen.deshmi.status.punonj.ind.Naft e gaz.L.pag.dt.31.12.18,p.verb.dt.18.04.18,dt.10.05.18,21.05.18,05.06.18,22.06.18,06.07.18,19.07.18,29.08.18,shkr.Nr.22036,dt.14.12.18,nr.14753/1,dt.27.10.17.nr.12900,dt.17.10.18,VK
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Fatos Braja Tirane 398,000 2019-01-15 2019-01-18 153910100012018 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Trans.ardhur.Lotaria Komb. projekt"Not fighting autism, working with it" (40% e fondit),Rrit.autoriz.D.Thesar,Tirane,nr.1288,dt.31.12.18,autoriz.nr.9184/10,dt.28.12.18,vendim nr.3121/1,dt.18.10.18,kont.nr.9184/10,dt.09.07.18,VKM nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 51,120 2019-01-15 2019-01-18 153210100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.me targe AA631GF,Fat.Nr.633,dt.27.12.18,situac.punim.akt-verifik.dt.12.12.18,autoriz.dt. 10.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.12.12.18,certifik.garanc, kont.nr.7580/10,dt.26.06.18,urdh.nr.7580/11,dt.28.06.18,u.prok.nr.580/3,dt.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 32,620 2019-01-11 2019-01-18 150410100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.dhen.deshmi.status.punonj.ind.Naft e gaz.L.pag.dt.31.12.18,p.verb.dt.18.04.18,dt.10.05.18,21.05.18,05.06.18,22.06.18,06.07.18,19.07.18,29.08.18,shkr.Nr.22036,dt.14.12.18,nr.14753/1,dt.27.10.17.nr.12900,dt.17.10.18,VK
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2019-01-11 2019-01-18 151110100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Ndih.fond.vecante.rast fatkeq,Shkr. Nr. 14670/3, dt. 31.12.18, nr.13825/1, dt. 27.08.18nr. 13825, dt. 19.07.18, certifikata, VKM. Nr. 493, dt. 06.07.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 8,500 2019-01-11 2019-01-18 150110100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Kons.L.pag.dt.31.12.18,l.prezen.mbledh.nr. 5, p.verb, dt.27.11.18, l. prezence e mbledh 6, dt. 27.12.18, urdher nr.,169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr.104,dt.24.06.16,VKm.Nr.418,dt.27.06.12,nr.817,dt.28.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-01-04 2019-01-15 147510100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.e upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2(Azhorn.Sistqenderz.Min.Fin.eDeg.Thesar)(22.11.18-21.12.18)Fat,nr.1483, dt.21.12.18,seri 223917433,p.verb.dt.26.12.18,rap,kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARQILE ĒAPRAZI Tirane 22,000 2019-01-11 2019-01-15 147610100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GAZMEND BEGOLLI Tirane 123,020 2019-01-11 2019-01-15 147710100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 234,050 2019-01-11 2019-01-15 149510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr5475, seri 61420075, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2019-01-04 2019-01-15 147910100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.suport teknik (konsulence) sist.thesr.(13Nentor -12 Dhjetor18)Fat.nr.081218,dt.24.12.18,seri 60642874,p.verbdt.26.12.18,rap.Sherb.Dt.13.12.18,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,nj.fit.nr.1852/5,dt.25.10.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,026 2019-01-11 2019-01-15 149910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fature dt. 31.12.2018, seri nr. 0000000279285889, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,200 2019-01-11 2019-01-15 149610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr 5824, seri 61418624, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011, ligj 46/2015,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) InfoSoft Office Tirane 4,182,874 2019-01-04 2019-01-15 149110100012018 Kancelari Min.Fin.Blerje tonera,Fat.Nr.228959997 dt.13.11.18,f.hyr.nr.3,dt.14.11.18,p.verb.dt.14.11.18,kont.nr.15719/1,dt.04.10.18,nj.fit.nr.20/8,dt.14.08.18 prok.posac.nr.2211rep,nr.1407 kol dt.03.07.18, nr.1672rep.nr.175kol,dt,31.07.18,shkr.nr.1571
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,500 2019-01-11 2019-01-15 149810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.Pag.dt.31.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 1287, dt. 14.12.18nr. 1270, dt. 12.12.18, fat. Nr. 617, dt. 18.12.18, nr. 842, dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2019-01-11 2019-01-15 149710100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.pag. Dt. 31.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.21968/1, dt. 17.12.18nr. 21698, dt. 14.12.18fat. Nr. 618, dt. 18.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 72,500 2019-01-04 2019-01-14 148710100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 1872, dt. 17.12.18, seri 71120722, autoriz. Nr. 21412 dt. 05.12.18, miratim dt.06.12.18, u.prok. Nr. 32, dt. 05.12.18, ft. ofert dt. 06.12.18, p.verb dt. 06.12.18, memo dt. 26.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 33,990 2019-01-04 2019-01-14 148110100012018 Sherbime te tjera Min.Fin.Sherb.miremb.ashensor.godin.ish MZHETTS (Nentor18)Fat.nr.13,dt.29.11.18,seri 68051313,p.verb.dt.20.12.18,akt-kolaud.dt.29.11.18,situac.punim.dt.29.11.18,urdh.nr.6/2,dt.16.02.18,kont.nr.6/1,dt.16.02.18,u.prok.nr.6,dt.13.02.18.f.ofert
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 240 2019-01-04 2019-01-14 148510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2018 (DSHP Shkoder),Fat.nr 777, seri 61422779, dt 30.10.2018, shkr. Nr.267 dt. 16.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 16,248,000 2019-01-04 2019-01-14 149010100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative - Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit Min.Fin.Blerj.dhe instal, pajis.per sist.VoIPFat.nr.347,dt.17.12.18,seri 69260097, f.hyr.nr.210,dt.24.12.18,p.verb.marr.dorez.dt.14.12.18,p.verb.dt.24.12.18 rap.kont.nr.4036,dt.17.08.18,,urdh.nr.18626/3,dt.19.11.18,ft.ofer.prok.posac.nr73re
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave