Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 5,901 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 14,103,259,896.00 5,901 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 1,149,863 2019-12-30 2020-01-07 177010100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek. Vendim nr. 1786,dt.21.04.14,nr.187,dt.05.02.15,nr.00-2016-2036,dt.22.02.16,Urdh. nr.413 dt.12.12.19, nr.3882/6 prot., dt.12.12.19, Urdh.nr.86 dt.11.03.19, nr.3429prot. Dt.11.03.19,Urdh.nr. 66, dt. 25.02.19, nr. 1464/5 prot,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 2,006,686 2019-12-30 2020-01-07 177210100012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Vendim nr.122 dt.02.11.2009, vendim nr. 218,dt.31.03.2006,Vendim Nr.191 dt.29.09.06.Urdh. nr.417 dt.13.12.19, nr.14867/1 prot, dt.13.12.19,.18, nr.5826 dt.24.04.18,shkr.nr 18751 dt.17.10.19,nr.19442 dt.21.10.19,akt-eksp.dt.15.03.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "RO -AL" Tirane 36,720,480 2019-12-31 2020-01-07 177910100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre Min.Fin.Bler.pajis.instituc.reja.Poli.Drejt.Fat. Nr. 26, dt. 01.11.19, seri 73178973, f.hyrje nr 273, dt.01.11.2019, situacion, akt-marrje ne dorezim, dat. 01.11.2019,,kont.nr.12851/18Dt. 02.10.18,U.prok.nr.12851/12 , dt.25.07.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "RO -AL" Tirane 14,348,596 2019-12-31 2020-01-07 177810100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre Min.Fin.Bler.pajis.instituc.reja.Poli.Drejt.Fat. Nr. 26, dt. 01.11.19, seri 73178973, f.hyrje nr 273, dt.01.11.2019, situacion, akt-marrje ne dorezim, dat. 01.11.19,kont.nr.12851/18Dt. 02.10.18,U.prok.nr.12851/12 , dt.25.07.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) R & T ADVERTISING Tirane 299,376 2019-12-30 2020-01-07 1732101000120191 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Ekspertize e jashtme dhe e sherbimeve per Projektin BRE,Fat. Nr. 122. dt. 12.09.2019, seri 55067282, kontrate nr. 12243/5, dt. 03.12.18detajim I sherbimeve te kryera, urdher nr. 22616/1, dt. 11.12.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) InfoSoft Office Tirane 7,122,384 2019-12-31 2020-01-07 177610100012019 Kancelari Min.Fin.Blerje tonera,Fat. Nr.321858124 dt.15.10.18, f.hyrje nr. 12,13,14,dt. 15.10.19, akt.dorezimi.dt.16.10.19,p.verb.dt. 18.10.19, kont. nr.11736/4, dt.30.09.19, urdh.nr.11736/1,dt.08.07.19, prok.posac. nr916rep,dt.26.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2019-12-31 2020-01-07 179210100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirembajtje mujore oer infrastrukturen VDI,Fat. Nr. 80777578, dt.23.12.19, proc-verb dt.30.12.19, raport mujor dt. 23.12.19, kont. Nr. 6642, dt. 22.11.18, u.prok nr.615 dt.27.09.18.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) HMK - Consulting Tirane 274,199 2019-12-30 2020-01-07 176210100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbik.punim.Rikonstruk.shkoll.AMP Thoma Papapano Gjirok.Fat.nr.113, dt.06.12.19, seri 78554336 ,kerk.nr.22352, dt. 06.12.19,p.verb.dt.10.12.19, relac.teknik 12.2019, kont.nr.13722/5, dt.06.09.19. Urdh.prok nr.13722
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INERTI (J66926804L) Tirane 3,500,649 2019-12-31 2020-01-07 178310100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikons.shkollesh Teknike - Ekonomike Tirane,Fat.nr.72, dt. 30.11.19, seri 77560322, p.verb.dt.13.12.19., kerk.nr.22554, dt.10.12.19, relac punim nr. M176/08, dt/09.12.19sit.nr.1,kont.nr.2830/5, dt. 06.06.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,540 2019-12-30 2020-01-07 175510100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare 22 Nentor 2019 - 30 Nentor 2019,Fat.22.11 2019 - 30.11.2019, seri 327284178, dt. 02.12.2019, nr. regjistrimit abonentit 225081709647, Shkrese nr.18337/1, dt, 23.12.2019.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 4,235,761 2019-12-31 2020-01-07 179010100012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin Blerje licensa Imp. i zgji. VID, mon.i sist,HP thin,Hp Monit. Fat.nr.80738463, dt.22.01.19,proc-verb dt.13.09.19,akt.dor.22.1.19,garan, kontrat nr.6642 dt.22.11.18, u.prok nr.615 dt.27.09.18,urdher nr.15669 dt.30.08.19,nr 22775
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) QENDRA '' DRITARE '' Tirane 400,000 2019-12-30 2020-01-07 175810100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.te ardhur.nga Lot.Komb.Takohemi ne Perralla,Rrit.autoriz.Deg.Thesar.Tirane nr. 881/1, dt. 18.12.19, autoriz.nr. 22410/3, dt.12.12.19,vendim nr.3646 dt. 22.12.19, kontr.nr. 3506/1, dt. 23.07.19,VKM nr. 192, dt. 04.03.15,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) QĖNDRA "TISS Tirane 373,800 2019-12-30 2020-01-07 175710100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.te ardhur.Lot.Komb.Zemra.Superheronj.TISS,Rrit.autoriz.Deg.Thesar.Tirane nr. 882, dt. 18.12.19, autoriz.nr. 22410/2, dt.12.12.19,vendim nr.3644 dt.22.11.19, kontr.nr. 3506/6, dt. 23.07.19,VKM nr. 192, dt. 04.03.15
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TOWER Tirane 230,824 2019-12-30 2020-01-07 176110100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbik.punim.Rikonstruk.shkoll AMP "Stiliano Bandilli" Berat,Fat.nr.351, dt.04.12.19, seri 59185051 ,kerk.nr.22085, dt. 04.12.19,p.verb.dt.10.12.19, relac.punimesh nr.M185 prot dt.04.12.19, kont.nr.12302/5,dt.27.08.19.U.pro.nr.12302
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TOWER Tirane 216,679 2019-12-30 2020-01-07 176010100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbik.punim.Rikonstruk.shkoll.AMP Beqir Cela Durres,Fat.nr.350, dt.04.12.19, seri 59185050 ,kerk.nr.22084, dt. 04.12.19,p.verb.dt.10.12.19, relac.punimesh nr.M184 prot dt.04.12.19, kont.nr.12239/5, dt.27.08.19. Urdh.prok nr.12239
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFRAKONSULT Tirane 900,000 2019-12-31 2020-01-07 179410100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji Min.Fin.Sistemi I linjave elektrike 6 Kw dhe 20KW ne panelin qendror,Fat. Nr. 60, dt13.12.19,p.verd dt. 13.12.19, kont. Nr. 30/1, dt. 13.12.19shkr. Dt. 08.11.19, p.verb dt. 11.11.19, u.prok nr. 30, dt. 11.11.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 18,027,054 2019-12-31 2020-01-07 179110100012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin Blerje licensa Imp. i zgji. VID, mon.i sist,HP thin,Hp Monit. Fat.nr.80738630, dt.14.02.19,proc-verb dt.13.09.19,akt.dor.22.1.19,garan, kontrat nr.6642 dt.22.11.18, u.prok nr.615 dt.27.09.18,urdher nr.15669 dt.30.08.19,nr 22775
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARKIMADE Tirane 332,109 2019-12-30 2020-01-07 175910100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbik.punim.Rikonstruk.shkoll.AMP "Salih Ceka" Elbasan.Fat. Nr. 37, dt. 04.12.2019, seri 38987842, kerk.nr. 22056, dt. 04.12.2019, nr. 30, dt. 04.12.19, p.verb dt. 10.12.19, kont. Nr.12303/5,dt.28.08.19, u.prok nr.12303,dt.26.06.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Anchor Investments Tirane 1,925,520 2019-12-30 2020-01-06 177310100012019 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume pjesemar.ankand "Objektet Oficin. e parku.Gjeologj,Rritje.autoriz.D.Thesar.Tirane nr. 900, dt. 27.12.2019, shkr.nr. 22098/2 dt.27.12.19,nr.22098/1 dt.19.12.19,nr.22098 dt.04.12.19,email dt.26.12.19,VKM.nr.926,dt.29.12.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,915,400 2019-12-27 2019-12-31 175310100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Pag.sherb.kryera nga studio ligjore Foley Hoag LLP proces.anullim.vendim.arbitrazh.dt.24.04.19 ICSID Case no:ARB 15/28 "Hydro S.R.L" dhe etj.kund.Shqip.Shkr.Nr.2542/28,dt.21.11.19,fat.nr.4011725,dt.07.11.19,shkr.nr.2542/19,dt.29.07.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 2,245,152 2019-12-24 2019-12-31 170510100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Blerje materiale me logo,Fat.nr.2301,dt.25.11.19,seri 84079301,ft.hyrje nr.15, dt.25.11.19, situacion, p.verb marrje dorezim dt. 11.12.19, shkr.Nr.17663/11,dt.03.12.19,raport,kont.Nr.17663/7,dt.18.11.19u.prok.Nr.17663/2,dt.09.10.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 74,004 2019-12-27 2019-12-31 173910100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA759FA,Fat.Nr.387,dt.22.11.19, seri80981277 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.07.10.19, autoriz. dt.02.10.19, p.verb.marr.dorez.dt.07.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T&T BETON Tirane 241,705 2019-12-23 2019-12-31 169610100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore Min.Fin.Rikonst.Shkoll.Mesme Profesion"Kristo Isak" Berat,Fat. Nr. 140, dt. 24.12.18, seri 70279740, p.verb dt. 28.12.18, kerk nr. 16560/4, dt.24.12.18, relac. situac. Nr. 4, relca nr. 3, dt. 18.10.18, kont. nr. 1641/6, dt. 15.06.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 19,541,998 2019-12-27 2019-12-31 175110100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Server qendror,kontroll per dyer,lexues,karta aksesi Sist.Perqend.Kont.Monitor.ristruk.network.TDO,fat.nr/.721,dt.02.12.19,f.hyr.nr.287,dt.02.12.19.p.verb.marr.dorz.dt.03.12.196,akt.dorz.dt.02.12.19,kont.nr.5878,dt.30.09.19,u.prok.n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 209,490 2019-12-27 2019-12-31 174110100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA483BI,Fat.Nr.484,dt.22.11.19, seri80981274 ,nr. 542, dt. 23.12.19, seri 84288632, situac.punimesh. akt-verifik. dt.28.10.19, autoriz. dt.23.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.28.10.19, certifik. garanc, kont.nr.9246/5,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 21,300 2019-12-27 2019-12-31 173610100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA268PS,Fat.Nr.486,dt.22.11.19, seri80981276 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.11.10.19, autoriz. dt.11.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.11.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 18,840 2019-12-27 2019-12-31 174510100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend.l.pag dt 24.12.19,permb.dt 24.12.19,memo.dt.19.12.19, vendim nr. 40, dt.18.12.19, nr.23370 prot dt. 18.12.19, p.verb nr. 52, dt. 18.12.19, rap permb. urdh.nr.209,dt.07.06.19,nr/93,dt.26.03.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 74,592 2019-12-27 2019-12-31 173810100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA080PL,Fat.Nr.489,dt.22.11.19, seri80981279 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.29.10.19, autoriz. dt.25.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.29.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 72,432 2019-12-27 2019-12-31 174210100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA901YL,Fat.Nr.483,dt.22.11.19, seri80981273 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.28.10.19, autoriz. dt.23.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.28.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,500 2019-12-27 2019-12-31 174710100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit. list.pag.dt.26.12.19, u.sher, autoriz.nr. 22157/1 dt.11.12.19, nr. 22157/2, dt. 10.12.19, shkrese nr.22157 dt 04.12.19, fature nr 527 dt.07.12.19, nr. 04, dt. 14.12.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,011,355 2019-12-27 2019-12-31 175210100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.1/2 Pag.kost.financ.sherbim.realiz. nga HFW L.L.C. aplikimit no:ARB 15/28 "Hydro S.R.L",Shkr. Nr. 5780/1, dt. 10.12.2019, nr. 22819 prot Min.Fin. Dt. 12.12.19, nr. 5780, dt. 22.11.19, fatur nr. 06-20006132, dt. 18.11.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 71,496 2019-12-27 2019-12-31 173710100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA348PM,Fat.Nr.482,dt.22.11.19, seri80981272 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.23.07.19, autoriz. dt.07.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.10.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,204,011 2019-12-03 2019-12-31 161910100012019 Paga baze Min.Fin.Kontribut vullnetar I punonjesve te Aparatit te MFE, Drejtorise se Pergjithshme te Thesarit, Drejtorise se Pergjithshme te takses se pasurise dhe Drejtorise se Pergjithshme te CFCU per te demtuarit nga termeti i 26 nentorit, lista
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 2,580,960 2019-12-27 2019-12-31 173310100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Dekorimi I ambjenteve te MFE per festat e fundvitit 2019,Fat.nr.54, dt. 20.11.2019, seri 75473043, kont.nr. 16949/4, dt. 19.11.19, shkr.nr16949/5,dt.19.11.19, p.verb dt. 20.11.2019, memo dr. 13.12.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 173,586 2019-12-27 2019-12-31 174010100012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Rip.makin.targe AA478LU,Fat.Nr.485,dt.22.11.19, seri80981275 ,situac.punimesh. akt-verifik. dt.30.10.19, autoriz. dt.25.10.19, p.verb.marr.dorez. dt.25.10.19, certifik.garanc, kont.nr.9246/5,dt.18.07.19, urdh.nr.9246/7, dt.19.07.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,090 2019-12-27 2019-12-31 174410100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend.l.pag dt 24.12.19,permb.dt 24.12.19,memo.dt.19.12.19, vendim nr. 40, dt.18.12.19, nr.23370 prot dt. 18.12.19, p.verb nr. 52, dt. 18.12.19, rap permb. urdh.nr.209,dt.07.06.19,nr/93,dt.26.03.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 144,786 2019-12-27 2019-12-31 174910100012019 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1846, dt. 16.12.19, seri 84027696,autorizim nr. nr. 22613, dt. 11.12.19, 3 (tre)oferta,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,950 2019-12-27 2019-12-31 174610100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend.l.pag dt 24.12.19,permb.dt 24.12.19,memo.dt.19.12.19, vendim nr. 40, dt.18.12.19, nr.23370 prot dt. 18.12.19, p.verb nr. 52, dt. 18.12.19, rap permb. urdh.nr.209,dt.07.06.19,nr/93,dt.26.03.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 11,000 2019-12-27 2019-12-31 174810100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit. l.pag.dt. 26.12.19, u.sherb, autoriz. Nr.22571, dt. 10.12.19, fat. Nr. 45, dt. 12.12.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 17,458,002 2019-12-27 2019-12-31 175010100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Bler.video,HDD 4TB,ekran per NVR,kamera bullet,kamera dome.Sist.Perqend.Kont.Monitor e ristruk.network TDO,fat.nr.721,dt.14.11.19,f.hyr.nr.280,dt.14.11.19.p.verb.marr..dorz.dt.15.11.19,akt.dorz.dt.14.11.19,kont.nr.5878,dt.30.09.19
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave