Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,895 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,524,914,125.00 3,895 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,250 2018-12-17 2018-12-20 135510100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,listpag dt 12.12.2018, permb.dt .12.12.2018,memo.nr. 19064, dt. 22.10.2018, vendim nr. 15, dt.20.10.18, p.verb.nr 17. dt.20.10.18, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G I Z Tirane 1,668,582 2018-12-17 2018-12-20 136510100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Pag.rimburs.TVSH projekt."Zhvill.qendruesh.ekonom.e rajonal,nxit.punesi e arsim.profes" Urdh.nr.268,dt.29.10.18,nr.18534/1prot,dt.29.10.18,rrit.autoriz.Thesar.Tirane nr.1181,dt.05.12.18,kerk.nr.18534,dt.16.10.18,permb.fat.korrik-sht
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 598,367 2018-12-17 2018-12-20 138310100012018 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Pagese e tarifes permbarimore per vijim te ekzek. Vendim nr. 934 dt. 13.02.2017 dhe 389, dt. 28.02.2018, urdherit te ekzek. Nr. 934, dt. 13.02.2017,Urdh.nr.335, dt. 14.12.18, nr. 21990 prot dt. 14.12.18, memo dt.05.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 6,327 2018-12-14 2018-12-20 133710100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Pagese e diference Ekzek. Vendim nr. nr. 3025, dt. 09.06.14, nr. 3057, dt. 05.10.16 Urdh. Nr. 296, dt. 05.11.18, nr. 13688/5 prot. l.pag.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 159,671 2018-12-17 2018-12-20 136210100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Nentor 2018 (Min.Fin),Ft tat shitje seri 726658757, 726571112, dt 30.11.2018 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 15,000 2018-12-17 2018-12-20 136310100012018 Paga baze Min.Fin.Sigurim vullnetar per muajin Nentor 2018,L.Pagese Nentor 2018, udhezim nr. 31, dt.29.12.2014,VKM.Nr.77, dt.28.01.2015
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,500 2018-12-14 2018-12-20 134910100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Nentor 2018,Liste pagese per muajin Nentor 2018, urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,990 2018-12-17 2018-12-20 136610100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Nentor 2018,Fature dt. 01.12.2018, seri nr. 0000000279243800, kod abonenti 545977, shkr. Nr. 8349/1, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,500 2018-12-14 2018-12-20 135010100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Nentor 2018,Liste pagese per muajin Nentor 2018, urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INSIG SH.A Tirane 79,600 2018-12-17 2018-12-18 135310100012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min.Fin.Sigurac.TPL e karton jeshil mjetin targe AA759FA DHE AA483BI,Fat.nr.792,dt.03.12.18, seri 42156342, u.prok.nr.30/2, dt. 22.11.18ft.ofert.dt.22.11.18mirat.extra. Dt. 19.11.18, police sigurimi nr. 154, dt. 03.12.18, seri nr. 180433548
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 274,160 2018-12-07 2018-12-13 132910100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor 2018,Fat.nr 4973, seri 6141373, dt 26.11.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 130,473 2018-12-07 2018-12-13 133910100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1797, dt. 03.12.18, seri 71120647, autoriz. Nr. 20378, dt. 13.11.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G J I K U R I A Tirane 1,566,360 2018-12-07 2018-12-13 133010100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Ndert.baz.prodh.shkoll."Karl Gega" Tirane (situac.nr.2,perfund.pun.shtese)Fat.nr.25,dt.01.10.18,p.verb. dt.03.10.18, shkr.nr.11685/4, dt. 28.09.18,kont.shtese.nr.13947/5,dt.26.07.18,kont.nr.1645/6,dt.04.09.17,kont.bashk.operat.nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 320,591 2018-12-07 2018-12-13 133810100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1796, dt. 03.12.18, seri 71120646, autoriz. Nr. 20378/1, dt. 14.11.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,225 2018-12-07 2018-12-13 132610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postar Nentor 2018 (DSHP KUKES),Fat.607, dt. 30.11.18, seri 58053662, shkr .nr. 335, dt. 05.12.17, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011 MK.973, dt. 28.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,850 2018-12-07 2018-12-13 132810100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor2018 (DSHP BERAT),Fat.nr 859, seri 61416438, dt 27.11.2018, shkr. Nr.281, dt.04.12.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 2,730 2018-12-07 2018-12-13 132510100012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min.Fin.Siguracion autoveture AA759FA,ft nr 2268TR-2, seri 70833599 dt 06.12.2018, urdher nr 21344 dt. 04.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 800 2018-12-07 2018-12-13 132710100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor 2018 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 213, seri 61414264, dt 30.112018, shkr. Nr.150/1, dt.03.12.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 104,500 2018-12-07 2018-12-13 133310100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brenda vend.L.pag. Dt. 04.12.18,u.sherb.Autoriz.nr.18801/1,dt.25.10.18,nr.18801,dt.22.10.18,nr.20450/1,dt.14.11.18,prog.pune nr.17505/1,dt.08.10.18,memo dt.26.11.18,fat.Nr.35,dt.01.11.18,nr.316,dt.16.11.18,nr.1159,dt.15.11.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,500 2018-12-07 2018-12-13 133610100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brenda vend.L.Pag.dt.04.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 1095, dt. 14.11.18, nr. 1075, dt. 09.11.18, prog. Nr, 19420, dt. 28.12.17, memo. Dt. 08.11.18fat. Nr. 727, dt. 13.11.18, nr. 580, dt. 14.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 22,000 2018-12-07 2018-12-13 133210100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brenda vend.L.pag. Dt. 04.12.2018, u.sherb. Autoriz.nr. 19556, dt. 01.11.18, fat. Nr. seri 69060319,dt. 09.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 160,500 2018-12-07 2018-12-13 133510100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brenda vend.L.pag.dt.04.12.18,u.sherb.autoriz.nr.20069/1,dt.12.11.18,nr.20069/2,dt.15.11.18,nr.18801/1,dt.25.10.18,nr.18801,dt.22.10.18,nr.20450,dt.14.11.18,nr.15825,dt.03.09.18,nr.15825/1,dt.03.09.18,nr.12145,dt.25.06.18,nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 7,828 2018-12-07 2018-12-13 132410100012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni Min.Fin.Taksa vjetore per automjetet e Ministrise (AA759FA),urdher nr 21344, dt. 04.12.2018 ft nr.1800519618, dt. 06.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 85,200 2018-12-07 2018-12-13 134010100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 479, dt. 26.11.18, seri 69856675, autoriz. Nr. 21040, dt. 26.11.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,500 2018-12-07 2018-12-13 133410100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brenda vend.L.pag.Dt.04.12.18,u.sherb.Autoriz.nr.20450/1,dt.14.11.18,nr.12145,dt.25.06.18,nr.18777/6,dt.29.10.18 urdh.Nr.59,dt.16.02.18,nr.3261prot,fat.Nr.850,dt.16.11.18,nr.1158,dt.15.11.18,nr.40,dt.29.06.18,nr.03,dt.01.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T&T BETON Tirane 10,848,426 2018-11-26 2018-12-12 127510100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.Shkoll.Mesme Profesion."Kristo Isak" Berat (situacion nr.3)(Pag.pjesore) furnit.C0892,Fat. Nr.21,dt.18.10.18,nr.02,dt.18.10.18,p.verb dt.29.10.18,kerk nr.19132,dt.25.10.18,relac.nr.3,dt.18.10.18,kont.nr.1641/9,dt.13.06.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Silvana Dervishi Tirane 30,500 2018-12-05 2018-12-12 132310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi fat. Nr. 37, dt. 04.12.18, seri 12608995, kont. Nr. 736/4, dt. 10.09.18, urdh. Nr. 736/3, dt. 10.09.18, p.verb. Dt. 04.12.18, dt. 23.11.18, vertetim nr. 28/8, dt. 28.08.18, memo dt. 04.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 85,200 2018-12-07 2018-12-12 134510100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 485, dt. 26.11.18, seri 69856681, autoriz. Nr. 21040, dt. 26.11.18, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 296,851 2018-12-03 2018-12-12 128310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sistem (01.10.18-31.10.18)Fat.Nr.081118,dt.20.11.18,seri 60642857,rap.periudh 21.09.18-21.10.18, p.verb.Nr.4,Dt.23.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725 re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 2,883,097 2018-11-27 2018-12-12 128210100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle (pagesa 4)Fat.Nr.80738051,dt.20.11.18,rap.mujor,p.verb.Nr.4,Dt.23.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725 rep.nr.713kol,dt.22.05.18,prok.posa.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBERT PELARI Tirane 16,368 2018-11-27 2018-12-12 128610100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume.rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.18,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr.2/2,dt.14.09.18,nr.1148/7 prot,shkr.36078/2,dt.19.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,818 2018-11-27 2018-12-12 127810100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Tetor 2018,Fat.Tetor 2018, seri 261755114, dt. 01.11.2018, nr. regjistrimit abonentit 30546693, Urdher nr. 6577, dt, 10.05.2016
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 65,581 2018-12-05 2018-12-12 132010100012018 Paga baze - Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Leje e zakonshme e vitit dhe Demshperb.per nderprer. marredheneve te punes,l.pagese dt. 04.12.2018, urdher nr. 18614, dt. 18.12.17, memo d21133, dt. 27.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2018-11-27 2018-12-12 128010100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.& upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist.qenderz.Min.Fin.e Deg.Thesar)Fat,nr.1363,dt.22.11.18,seri 223917313,p.verb.dt.23.11.18,rap.(23.10.18-22.11.18),kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 165,100 2018-12-05 2018-12-12 132110100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr.3188, dt. 09.11.18, seri 67689488, minikont.nr. 19951/2 dt.09.11.18, p.verbal dt.09.11.18, nj.fit.dt. 09.11.18, miratim dt. 09.11.18, autoriz nr. 19951/1, dt. 08.11.18 memo dt. 04.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 239,970 2018-12-03 2018-12-12 131710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.prog.ALPHA PMR sist.kompj.Fat.nr.1371,dt.22.11.18,seri 223917321,rap.verifik.dt.26.11.18,Kont.nr.9618/1,dt.22.05.18,u.prok nr.13,dt.14.05.18,ft.ofer.dt.14.05.18,urdh.nr.9618/2,dt.24.05.18,memo.dt.02.05.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TOWER Tirane 1,860,600 2018-12-04 2018-12-12 131810100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbik.punim.ndert.Baz.prodh.Shkoll.Karla Gega Tiran,Fat.nr.273,dt.20.09.18,kerk.nr.17145,dt.24.09.18,p.verb.dt.24.09.18,kont.nr.4073/7, dt. 05.09.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALEN-CO Tirane 7,682,340 2018-12-04 2018-12-12 131910100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje audio-vizuale Min.Fin.Krijimi I sistemit konferece room,Fat.nbr.39,dt.26.10.18,seri 59313689,rap,dt.15.10.18,akt marr.Dorez.Dt.19.10.18,kont.Nr.13827/4,dt.07.09.18,u.prok.Nr.13827,dt.19.07.18,nj.fit.Nr.13827/3,dt.20.08.18,urdh.nr.13827/6,dt.10.09.18,nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 32,015,000 2018-11-26 2018-12-12 127610100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Ndert.shkoll.AMP "Beqir Cela"Durres(situac.nr.1)(pag.pjesor)Fat.nr.47,dt.31.08.18,seri 47240707,situac.nr.1,kerk.nr.16217,dt.10.09.18,p.verb.dt.21.09.18,kont.nr.1648/6,dt.03.04.17,u.prok.nr.49,dt.10.03.17,nj.kont.nr.1648/2,dt.24.03.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 335,960 2018-12-03 2018-12-12 128410100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirmb.sist.(01.10.18-31.10.18)Fat.Nr.80738051,dt.20.11.18,rap.mujor,p.verb.Nr.4,Dt.23.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725 rep.nr.713kol,dt.22.05.18,prok.posa.
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave