Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,246 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,489,294,335.00 4,246 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 250,931 2019-03-05 2019-03-08 23310100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt ProCredit Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.7484, dt. 03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 792,572 2019-03-05 2019-03-08 22810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shtator - Dhjetor 18 (P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shtator - Dhjetor 18,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19, nr punonjesve Credins Bank 1,urdher nr.48.dt.15.02.19,nr.2569 prot,dt.15.02.19,nr.343,dt.21.11.18,nr.20810,dt.21.11.18,au
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 125,004 2019-03-05 2019-03-08 22610100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shkurt 19,Nr.Faktik punonjesve ISP Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.28.02.2019, urdher nr. 69. dt. 26.02.19, nr. 3238 prot, dt. 26.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 114,595 2019-03-05 2019-03-08 23210100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt Credins Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.nr.13623/4,dt.05.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 24,124,696 2019-03-05 2019-03-07 23510100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.Hoteleri-Turizem,Tirane (FazaII) situac. 3Fat.nr.81,dt.04.02.19,seri 64288041,p.verb.dt.08.02.19,shkr.nr.46,dt.04.02.19,nr.M167/09,dt.04.02.19,kont.nr.13930/14,dt.05.10.18,u.prok.nr.13930/4,dt.19.07.18,urdh.nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 113,424 2019-02-28 2019-03-07 18210100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019, pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Credins Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 840 2019-03-05 2019-03-07 22510100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP BERAT),Fat.nr 127, seri 67980334, dt 28.02.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 104,576 2019-02-28 2019-03-07 18310100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Procredit Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 114,770 2019-02-28 2019-03-07 18110100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Dhjetor 18 (projekti OIS-AIR)L.pagese Dhjetor 18,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.19,nr punonjesve Credins Bank 1,urdher nr. 353. dt. 31.12.2018, nr. 22911 prot, dt. 31.12.18, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,840 2019-03-05 2019-03-07 22210100012019 Sherbime telefonike - Sherbimet bankare - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Terheqje cek per pagese vula,kont.teknik.vjetor.shpenz.telefon,Fat.Nr.95,dt.22.11.18,seri 1111495,nr.490TR2,dt.28.02.19,seri 70838944,urdh.Nr.49,dt.15.02.19,nr. 2570 prot, dt. 15.02.19,fat.Nr.90900359,dt.16.02.19,seri227118863,shkr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 167,075 2019-02-28 2019-03-07 18410100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga janar 2019 (projekti OIS-AIR)L.pagese Janar 2019,pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, nr punonjesve fakt ne Raiffeisen Bank 1, urdher nr. 21. dt. 22.01.2019, nr. 1023 prot, dt. 22.01.2019,autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,147,563 2019-03-01 2019-03-05 21410100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.),Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,numri punonjesve ne BKT 17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 652,002 2019-03-01 2019-03-05 18810100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Nr. Faktik i punonjesve te Drejt. Pergjith. Thesari per ISP Bank 9,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,012,036 2019-03-01 2019-03-05 18910100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Nr. Faktik i punonjesve te Drejt. Pergjith. Thesari per BKT 13,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Fatos Braja Tirane 81,330 2019-03-01 2019-03-05 19710100012019 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.ardhur.Lotaria Komb.projektin "Not fighting autism, working with it",Rrit.autoriz.D.Thesar,Tir,nr.90,dt.26.02.19,autoriz.nr.692/2,dt.20.02.19,vendim nr.3221,dt.01.02.19,memo nr.692/1,dt.08.02.19,kont.nr.9184/10,dt.09.07.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 234,432 2019-03-01 2019-03-05 21010100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019Liste pagese per muajin Shkurt 2019, punonjes me kontrate,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per BKT 8
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 248,182 2019-02-28 2019-03-05 17710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Nentor Dhjetor 2018 (projekti P.A.S.T.4Future),L.pagese, Nr. Faktik punonjesve ISP Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, urdher nr. 49. dt. 15.02.19, nr. 2570 prot, dt. 15.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,615 2019-03-01 2019-03-05 20410100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ProCredit Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 545,478 2019-03-01 2019-03-05 21510100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.) Nr. Faktik i punonjesve Raiffeisen Bank 8 Pėrmbledhėse borderoje dt. 01.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,740 2019-03-01 2019-03-05 19310100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),Liste pagese per muajin Shkurt 2019, pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019 nr punonjesve me kontrate per Drejt. Pergjith. Thesar ne Raiffeisen Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,777,080 2019-03-01 2019-03-05 20310100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 80
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,349,147 2019-03-01 2019-03-05 20010100012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ISP Bank 32
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,800 2019-03-01 2019-03-05 18710100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Janar 2019 (Vodafon)Fat.Janar, seri 281996593, dt. 01.02.2019, nr. regjistrimit abonentit 26767307083, Urdher nr. 3418, dt, 28.02.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 58,292 2019-02-28 2019-03-05 17510100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Janar 19(P.A.S.T.4Future)L.pagese periudha Janar 2019,Nr. Faktik i punonjesve BKT 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, urdher nr. 50. dt. 15.02.19, nr. 2571 prot, dt. 15.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 146,210 2019-02-28 2019-03-05 17810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Nentor Dhjetor 2018 (projekti P.A.S.T.4Future),L.pagese, Nr. Faktik punonjesve Credins Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.31.01.2019, urdher nr. 49. dt. 15.02.19, nr. 2570 prot, dt. 15.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 203,171 2019-03-01 2019-03-05 19610100012019 Paga baze Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejtoria e Pergjithshme e Takses se Pasurise),Liste pagese per muajin Shkurt 2019, Drejt. Pergjithshe Takses Pasurise, pėrmbledhėse borderoje dt 01.03.2019, nr punonjėsve ne Credins Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 177,188 2019-02-28 2019-03-05 17910100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat e punonjesve janar 2019 (projekti NEST),Liste pagese Janar 2019 nr. punonjesve ne ISP Bank 1, permbledhese borderoje dt. 31.01.2019, urdh nr. 22, dt. 22.01.2019, nr. 1024 prot, dt. 22.01.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 218,299 2019-03-01 2019-03-05 21210100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019Liste pagese per muajin Shkurt 2019, punonjes me kontrate,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 7
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 183,896 2019-03-01 2019-03-05 21310100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.),Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,numri punonjesve ne Credins Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Tirane 781,584 2019-03-01 2019-03-05 19910100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Oponence teknik per projekt zbatim te objekteve Rikonstruk. Shkoll. Hysen Cela Durres, Beqir Cela, Durres, Mihal Shahini, Cerrik,Urdh . Nr.780/7, dt. 27.02.2019, fat. Nr. 50, dt. 26.02.19, seri 48570700, memo dt. 28.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) LEKĖ DODAJ Tirane 11,733,723 2019-03-01 2019-03-05 18510100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara Min.Fin.Ekzek.vendim.nr.1932,dt.01.03.12,nr.3405Akti.dt.05.06.13,nr.00-2016-869,dt.24.03.16,nr.1389,dt.27.11.18,Urdh.nr.65,dt.25.02.19,nr.1654/3prot.dt.25.02.19,fat.nr.6,dt.28.02.19,shkr.nr.1654/4,dt.28.02.19,nr.1654/2,dt.15.02.19,nr.1654/1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 877,543 2019-03-01 2019-03-05 20510100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Tirana Bank 13
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 406,744 2019-03-01 2019-03-05 20910100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019Liste pagese per muajin Shkurt 2019, punonjes me kontrate,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Credins Bank 11
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Bilal Mjeshtri Tirane 1,500 2019-02-28 2019-03-05 16910100012019 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume nga pejsemarrje ne ankand per blerjen e qenit Jona,Rritje e autoriz.Deges Thesarit Tirane nr.25, date 01.02.19, shkrese nr.1471, dt. 28.01.19, nr. 60/1, dt. 17.01.19, nr. 60, dt. 14.01.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,554,734 2019-03-01 2019-03-05 20210100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Credins Bank 37
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 71,500 2019-03-01 2019-03-05 21910100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt.26.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 20313/3, dt. 26.12.18, memo dt. 17.09.18 Vendim nr. 131, dt. 18.12.18, nr. 19730/5 prot, dt. 18.12.18,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 103,308 2019-03-01 2019-03-05 19510100012019 Paga baze Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejtoria e Pergjithshme e Takses se Pasurise),Liste pagese per muajin Shkurt 2019, Drejt. Pergjithshe Takses Pasurise, pėrmbledhėse borderoje dt 01.03.2019, nr punonjėsve ne Raiffeisen Bank 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 116,398 2019-03-01 2019-03-05 21110100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019Liste pagese per muajin Shkurt 2019, punonjes me kontrate,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ISP Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 70,876 2019-03-01 2019-03-05 20710100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.03.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Societe General Albania Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 102,127 2019-02-28 2019-03-05 18010100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat e punonjesve janar 2019 (projekti NEST),Liste pagese Janar 19 nr.punonjesve Raiffeisen Bank 1,permbledhese borderoje dt. 31.01.2019, urdh nr. 22, dt. 22.01.2019, nr. 1024 prot, dt. 22.01.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave