Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,246 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,489,294,335.00 4,246 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G J I K U R I A Tirane 7,809,015 2019-02-25 2019-02-27 14910100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Min.Fin.Kthim 5 % garanc.punim.Ndert.ri.shkoll.Hoteleri-Turizim Tir.faza I,Kerk.transfer.fond.nr.21419/3,dt.27.12.18,urdh.nr.21419/1,dt.11.12.18memo dt.11.12.18,kerk.nr.21419,dt.05.12.18,akt kolaud.dt.24.11.17,mirat.dt.05.12.18,certifik.mar
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,280 2019-02-22 2019-02-27 14810100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Janar 2019,Fat.nr.279288779, dt. 01.02.19, kod. Klienti nr. 422151411, shkr. Nr. 5938, dt. 28.04.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 182,250 2019-02-25 2019-02-27 15810100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni, Fat. Nr. 39, dt. 12.02.2019, seri 69856749, autoriz. Nr.2283, dt. 11.02.19, miratim extra, dt. 12.02.2019, u.prok. Nr. 8, dt. 12.02.19, ft. oferte dt. 12.02.19, memo dt. 22.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 47,740 2019-02-25 2019-02-27 16110100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 407, dt. 22.01.2019, seri 71132175, autoriz. Nr. 694/1, dt. 17.01.19, miratim extra, dt. 22.01.19, u.prok. Nr. 3, dt. 22.01.19, ft. oferte dt.22.01.19, memo dt. Dt. 08.01.19, axhenda, memo 22.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 228,930 2019-02-22 2019-02-27 14710100012019 Uje Min.Fin.Shpenzime per uje - Janar 2019,Fat nr 1901-159738-1-1 seri 264424874. dt. 31.01.2019, kodi klientit 159738-1, kontrate dt. 24.02.2014
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Tirane 659,329 2019-02-19 2019-02-25 11510100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Oponence teknik per projekt zbatim te objekteve Rikonstruk. Shkoll. 26 Marsi Kavaje, Sali Ceka Ceka Elbasan, Thoma Papapano Gjirokaster,Urdh . Nr. 2300, dt. 12.02.2019, fat. Nr. 33, dt. 11.02.19, seri 48570683
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 39,840 2019-02-20 2019-02-25 13910100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Janar 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),Liste pagese per muajin Janar 2019, pėrmbledhėse borderoje dt. 01.02.2019, nr punonjėsve me kontrate te Drejt. Pergjith. Thesar ne Credins Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,800 2019-02-20 2019-02-25 14110100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Janar 2019,Fat.Janar 2019, nr.serial fatures 281990708, dt, 01.02.2019, nr.regjist.abonenti 21757394781, urdher nr. 17734, dt. 05.12.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,990 2019-02-20 2019-02-25 12510100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Janar 2019,Fature dt. 01.02.2019, seri nr. 0000000279311954, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,500 2019-02-20 2019-02-25 14210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim ekspres objekte EMS, Janar 2019,Fat. Nr.515, dt.31.01.2019, seri 67981865; Shkrese nr. 19754/4, dt.009.01.2019, deftese pranimi nr.EE020106822AL, dt. 09.01.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 42,387 2019-02-20 2019-02-25 13810100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Janar 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),Liste pagese per muajin Janar 2019, pėrmbledhėse borderoje dt. 01.02.2019, nr punonjėsve me kontrate te Drejt. Pergjith. Thesar ne Raiffesien Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 810 2019-02-19 2019-02-25 12010100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postarJanar 2019 (DSHP KUKES),Fat.23, dt. 31.01.2019, seri 61413673, shkr .nr. 25, dt. 04.02.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 138,805 2019-02-20 2019-02-25 13710100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Janar 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),Liste pagese per muajin Janar 2019, pėrmbledhėse borderoje dt. 01.02.2019, nr punonjėsve me kontrate te Drejt. Pergjith. Thesar ne BKT 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EUROSIG SHA Tirane 55,826 2019-02-20 2019-02-25 12610100012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Min.Fin.Sigurac.autovet.TPL mjeti.targe AA080PL, AA348PM, AA160AX,Fat.Nr.200690529,dt.25.01.19,seri 200690529,urdh.prok.nr.1,dt 23.01.19,ft.ofert.dt.23.01.19,miratim extr,dt.23.01.19, police sig.nr.190029964,nr.190029966,nr.190029965,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 616,748 2019-02-19 2019-02-25 11610100012019 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel, Fat. Nr. 202, dt. 03.02.2019, seri 73660302, autoriz. Nr. 694, dt. 17.01.19, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 955 2019-02-19 2019-02-25 13210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Janar 2019 (DSHP Elbasan),Fat.nr. 23, seri 580049565, dt 31.01.2019, shkr.nr.7, dt.06.02.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 388,118 2019-02-19 2019-02-25 11410100012019 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Janar 2019 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Janar 2019, nr. fat.305929895, dt. 31.01.2019, kont.nr. H110004,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 25,200 2019-02-19 2019-02-25 11810100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Blerje uje pagaz,Fat. Nr. 30640, dt. 05.02.2019, seri 67600540, f.hyrje nr. 21, dt.05.02.2019, miratim dt. 23.01.19, p.verb dt. 23.01.19, u.prok nr. 3, dt. 24.1.19, ft.ofert dt. 24.01.2019, formular oferte nr. 1513, dt. 29.01.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,123 2019-02-21 2019-02-25 14410100012019 Sherbimet bankare Min.Fin. Diference komision Pagese e kontributit te anetaresimit ne OBT per vitin 2019 (41055 CHF),Kopje Ush nr. 117, dt. 15.02.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,090 2019-02-19 2019-02-25 12110100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Janar 2019 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 11, seri 67975462, dt 31.01.2019, shkr. Nr.05/2, dt.06.02.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 263,400 2019-02-20 2019-02-25 12410100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 93, dt. 24.01.2019, seri 71349843, mitatim exta, dt. 22.01.19, autoriz. Nr. 694, dt. 17.01.19, u.prok. Nr. 4, dt. 24.01.19, ft. oferte dt. 24.01.19, memo dt. 07.02.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 383,245 2019-02-19 2019-02-25 12210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Janar 2019,Fat.nr83, seri 61418683, dt 26.01.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,100 2019-02-20 2019-02-25 14010100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Dhjetor 2018,Fat.Dhjetor 2018, nr.serial fatures 281962753, dt, 01.01.2019, nr.regjist.abonenti 21757394781, urdher nr. 17734, dt. 05.12.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,600 2019-02-20 2019-02-25 12810100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojtj.Konsumat.L.pag.dt. 08.02.19,l.prezenc.mbledh.nr.1,p.verb,dt.31.01.19,urdh.nr.169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr. 104, dt. 24.06.16, VKm. Nr. 418, dt. 27.06.12, nr. 817, dt. 28.12.05,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 210,500 2019-02-20 2019-02-25 12310100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr184, dt. 30.01.19, seri 70889184, mirat extra, dt. 29.01.19, autoriz. Nr. 1054, dt. 22.01.19, nr. 1054/1, dt. 29.01.19, u.prok. Nr. 6, dt. 30.01.19, ft. oferte dt. 30.01.19, memo dt. 07.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,120 2019-02-19 2019-02-25 11910100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Janar 2019 (DSHP BERAT),Fat.nr 49, seri 67980300, dt 28.12.2018, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,250 2019-02-20 2019-02-22 12710100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojtj.Konsumat.L.pag.dt. 08.02.19,l.prezenc.mbledh.nr.1,p.verb,dt.31.01.19,urdh.nr.169,dt.27.05.14,nr.15,dt.10.02.17,nr. 104, dt. 24.06.16, VKm. Nr. 418, dt. 27.06.12, nr. 817, dt. 28.12.05,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 831,700 2019-02-19 2019-02-22 11310100012019 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Janar 2019 Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Janar 2019, nr. fat. 305910975 dt. 31.01.2019, kont.nr. H110005,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 115,346 2019-02-18 2019-02-21 13610100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS dhe AECH,Janar19,Fat.14254510,dt.31.01.19,nr.3019000281,dt.31.01.19,p.verb.dt.18.02.19,urdh.nr.1190/1,dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,nr.1190,dt.19.01.18memo nr.18697,dt.19.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,850 2019-02-15 2019-02-20 11210100012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit - Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Terheqje cek pag.pasaport.sherb,kosto regjistr.domaind e larj.perde.Kerk nr.1372,dt.28.01.19shkr.Nr.1891,dt.17.01.19,mandat pag.dt.03.12.18fat.Nr.222582173,dt.26.11.18,memo.dt.18.01.19,p.verb.dt.21.01.19,fat.dt.21.01.19,seri10528968
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,850 2019-02-15 2019-02-19 11210100012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit - Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Terheqje cek pag.pasaport.sherb,kosto regjistr.domaind e larj.perde.Kerk nr.1372,dt.28.01.19shkr.Nr.1891,dt.17.01.19,mandat pag.dt.03.12.18fat.Nr.222582173,dt.26.11.18,memo.dt.18.01.19,p.verb.dt.21.01.19,fat.dt.21.01.19,seri10528968
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRESTIGE BAILIFF SERVICES Tirane 257,561 2019-02-08 2019-02-14 10910100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzke.Vendim nr.995,dt.13.03.14,nr.430,dt.03.03.15,nr.264,dt.26.04.16,Urdh.nr.358,dt.31.12.18,nr.23011,dt.31.12.18,fat.nr.679,dt.31.01.19,shkr.nr.64/3,dt.04.02.19memo.nr.21573,dt.07.12.18,nr.12865/7,dt.06.11.18,shkr.nr.12865/7,dt.22
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 71,500 2019-02-08 2019-02-14 10710100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda venditL.pag. dt. 07.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 21906/1, dt. 13.12.18,nr. 677, dt. 17.01.19, nr. 21748/2, dt. 11.12.18, nr. 134/1, dt. 07.01.19, nr. 22046/1, dt. 17.12.18, nr. 134/3, dt. 21.01.19,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2019-02-08 2019-02-14 10610100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt. 07.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 20313/3, dt. 26.12.18, fat. Nr.59, dt. 28.12.18, memo dt. 17.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2019-02-08 2019-02-14 10510100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt. 07.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 20313/3, dt. 26.12.18, fat. Nr. 60, dt. 28.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 22,000 2019-02-08 2019-02-14 10410100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt. 07.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 22046, dt. 17.12.18memo dt. 14.12.18, p.pune dt. 20369/1, dt. 23.11.18, fat. Nr. 614089308, dt. 21.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 38,500 2019-02-08 2019-02-14 10810100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt. 07.02 19, u.sherb. autoriz. Nr. 22379, dt. 20.12.18,nr. 20313/2, dt. 26.12.18, nr. 134, dt. 07.01.19, fat. Nr.138, dt. 21.12.18, nr. 17, dt. 28.12.18, nr. 22, dt. 11.01.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 134,644 2019-02-08 2019-02-14 9910100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar inspekt.publik.financ,L.Pag.dt.06.02.19,shkr.Nr.18415/36,dt.05.02.19,vendim nr.125,dt.25.10.18,nr.18415/4 prot,dt.25.10.18,nr.125/1,dt.07.11.18,nr.18415/7 prot,dt.07.11.18,urdh.nr.329,dt.05.12.18,nr,18415/25,dt.05.12.18,VKM
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARTAN BODE (H20601260L) Tirane 6,000 2019-02-08 2019-02-13 9310100012019 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume nga pejsemarrje ne ankand per blerjen e qenit Dona dhe Koko,Rritje e autoriz.Deges Thesarit Tirane nr.1289, date31.12.2018, shkrese nr.22764, dt. 27.12.18, nr. 1310/1, dt. 21.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 372,875 2019-02-08 2019-02-11 10210100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Janar 2019,Liste pagese per muajin Janar 2019,Nr. Faktik i punonjesve me kontrate per Credins Bank 10,Pėrmbledhėse borderoje dt.08.02.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave