Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 540,000 2023-01-16 2023-01-23 132410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr 31 letra shoqerie, shkr 4514/9 dt 25.11.22,kontr 4514/6 dt 19.09.22,urdh 627 dt 16.09.22,VK 4514/4 dt 15.09.22,PV 4514/3 dt 15.09.22, urdh 619 dt 14.09.22,rap 4514/8 dt 25.11.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 96,500 2023-01-13 2023-01-23 128610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr materializimi urdh 93 dt 21.02.22, kontr 2111 dt 13.04.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 646/2 dt 24.01.22, urhd 36 dt 24.01.22, VK 6446/6 dt 11.02.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 174,000 2023-01-13 2023-01-23 128210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Koncert vepra Shek XX, memo 3812/1 dt 29.07.22, kontr 3812/6 dt 05.08.22,urdh 518 dt 04.08.22,PV 3812/3 dt 03.08.22, urdh 509 dt 02.08.22,VK 3812/4 dt 03.08.22, listepagese, listepagese, rap
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 43,070 2023-01-16 2023-01-23 134210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Artist ne rezidence, memo 3919/19 dt 16.12.22,urdh 870 dt 07.11.22,kontr 3919/16 dt 06.09.22,fat 93 dt 07.09.22,PV 3919/13 dt 02.09.22,VK3919/14 dt 02.09.22,shkr 3919/22 dt 09.12.22,kerk ofer
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 150,000 2023-01-13 2023-01-23 127510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Gjirokastra kronike ne gur, urdh 93 dt 21.02.22, kontr 2312 dt 21.04.22, memo 6446 dt 14.12.22, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22, VK 6446/6 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 130,000 2023-01-14 2023-01-20 127910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Feim Ibrahimi, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1940 dt 06.04.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22,memo 6446/4 dt 11.02.22. listepagese, urdh 816 dt 14.12.21
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,201,500 2023-01-14 2023-01-20 131010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr gjaku martireve, memo 5972/1 dt 11.11.22,kontr 5972/6 dt 22.11.22,urdh 796 dt 16.11.22,PV 5972/3 dt 15.11.22,listepagese,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) "TID GJIROKASTRA" Tirane 157,100 2023-01-13 2023-01-20 128810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr pr Kult Art, urdh 93 dt 21.02.22,memo 6446 dt 14.12.21, kontr 1999 dt 07.04.22,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22, PV 6446/5 dt 11.02.22, fat 51 dt 03.12.22, rap final 6701 dt 0
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 171,000 2023-01-14 2023-01-20 131710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr perc trasheg Kult, kontr 6409/6 dt 07.12.22,memo 6409/1 dt 25.11.22,urdh 861 dt 05.12.22,PV 6409/3 dt 06.12.22,VK 6409/4 dt 06.12.22, urdh 873 dt 07.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Qendra " TI " Tirane 400,000 2023-01-14 2023-01-20 129810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr e ardhmja takon origjinen, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 2465 dt 29.04.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22, VK 6446/6 dt 11.02.22, PV 6446/5 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, shk
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 50,000 2023-01-16 2023-01-20 132110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr 110 vjetori pavaresise, kontr 5799/6 dt 25.11.22,urdh 794 dt 16.11.22,PV 5799/3 dt 21.11.22,VK 5799/4 dt 21.11.22,listeapgese, rap 5799/8 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 400,000 2023-01-14 2023-01-20 130310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr une jam trashegimia, shkr 5400/9 dt 25.11.2022, memo 5400/1 dt 27.10.22, kontr 5400/6 dt 01.11.22,VK 5400/4 dt 28.10.22,urdh 738 dt 31.10.22,urdh 731 dt 27.10.22,listepagese, rap mon 5400/8 dt 25.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 385,000 2023-01-14 2023-01-20 130710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr vallja pop kontr 4152/6 dt 07.12.22, memo 4152/1 dt 25.11.22, urdh 872 dt 07.12.22,PV 4152/3 dt 06.12.22,VK 4152/4 dt 06.12.22, listepagese, urdh 862 dt 05.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,290,000 2023-01-14 2023-01-20 129610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Djepi kulturs, memo 6500/1 dt 12.12.22, kontr 6500/6 dt 19.12.22,urdh 897 dt 13.12.22, VK 6500/4 dt 16.12.22, urdh 923 dt 19.12.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA JON MUSIC Tirane 1,160,000 2023-01-14 2023-01-20 131110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr kenga magjike, shkr 5008/7 dt 11.10.22, memo 5008/1 dt 03.10.22,kontr 5008/6 dt 10.10.22, urdh 679 dt 07.10.22,VK 5008/4 dt 06.10.22, fat 11 dt 30.11.22, rap 5008/8 dt 01.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QZHK "SOT PER TE ARDHMEN" Tirane 5,000,000 2023-01-13 2023-01-20 128710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Te gjithe festojme sot, PV 6524/3 dt 12.12.22, memo 6524/1 dt 25.11.22, urdh 836 dt 25.11.22,VK 6524/4 dt 12.12.22,kontr 6524 dt 20.12.22, rap final 6524/7 dt 30.12.22, fat 4, 5 dt 29.12.2022, shkr 6524/8 dt 30
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA PER ZHVILLIM DHE INTEGRIM EUROPIAN Tirane 479,998 2023-01-14 2023-01-20 129210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Miti lashtesine Shqipt, urhd 93 dt 21.02.22,kontr 2383 dt 27.04.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22, VK 6446/6 dt 11.02.22, memo 6446/4 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, shk
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,627,800 2023-01-13 2023-01-20 128910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Njohj Kult Cerr, grmash, memo 6647/1 dt 05.12.22, kontr 6647/6 dt 21.12.22, urdh 863 dt 05.12.22, VK 6647/4 dt 13.12.22,urdh 943 dt 21.12.22, listepagese, rap 6647/7 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Erald Nallbani Tirane 1,216,000 2023-01-14 2023-01-20 132210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr 110 vjetori pulles shkr 3581/9 dt 20.12.22,memo 3581/1 dt 02.08.22,kontr 3581/6 dt 05.08.22,urdh 517 dt 04.08.22,VK 3581/4 dt 03.08.22,urdh 504 dt 02.08.22,fat 17 dt 30.11.22, rap 3581/8 dt 20.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 514,000 2023-01-14 2023-01-20 132010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr Fjalorth gjuhs Shqipe, shkr 4513/9 dt 09.12.22,memo 4513/1 dt 06.09.22,kontr 4513/6 dt 23.09.22,urdh 646 dt 23.09.22,VK 4513/4 dt 19.09.22,PV 4513/3 dt 19.09.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA "RESS-EGNATIA" Tirane 200,000 2023-01-14 2023-01-20 129310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Zena friends, fat 17 dt 13.12.22, kontr 6356/6 dt 24.11.22, memo 6356/1 dt 21.11.22,urdh 811 dt 22.11.22,PV 6356/3 dt 23.11.22, urhd 821 dt 24.11.22, rap 6356/8 dt 16.12.22, shkr 6356/9 dt 16.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FORUMI PAVARUR GRUAS SHQIPTARE Tirane 260,000 2023-01-14 2023-01-20 130210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Smart Film Awards, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 2101 dt 13.04.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,shkr 7217/1 dt 28.12.22,urdh 816 dt 14.12.21, fat 4 dt 22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA DUA ALBANIA Tirane 200,000 2023-01-14 2023-01-20 129410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Turlte Fest, kontr 3937/7 dt 26.07.22,fat 13 dt 13.12.22,urdh 479 dt 26.07.22,urdh 479 dt 26.07.22,VK 3937/3 dt 25.07.22,urdh 474 dt 22.07.22,memo 3937/1 dt 22.07.22,shkr 3937/8 dt 16.12.22, rap final 3937 dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA PER STUDIME TE AVANCUARA Tirane 200,000 2023-01-14 2023-01-20 129510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,rijetezimi trashegimise, kontr 1230/7 dt 27.06.22,urdh 392 dt 27.06.22,VK 1230/5 dt 27.06.22,PV 1230/4 dt 27.06.22,urdh 377 dt 21.06.22,memo 1230/2 dt 06.06.22,fat 36 dt 20.12.22, shkr 1230/9 dt 21.12.22. rap 12
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BYL - A Tirane 1,240,000 2023-01-14 2023-01-20 129110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr International Contemp Dance Fest, Shkr 5801/9 dt 13.12.22, memo 5801/1 dt 27.10.22, kontr 5810/6 dt 31.10.22, fat 10 dt 09.12.22,urdh 733 dt 27.10.22,VK 5801/4 dt 28.10.22,PV 5801/3 dt 28.10.22, urdh 740 dt 31.
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 647,750 2023-01-14 2023-01-20 129010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Muaji Trashegimise berat, shkr 4591/7 dt 16.09.22, kontr 4591/6 dt 16.09.22, urdh 618 dt 14.09.22, VK 4591/3 dt 13.09.22, listepagese, memo 45941/1 dt 09.09.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 179,000 2023-01-13 2023-01-20 128010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Aty ku arti kthehet ne origjine, urdh 93 dt 21.02.22, kontr 1259 dt 04.03.22, memo 6446 dt 14.12.22, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22, VK 6446/6 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, listepagese, rap
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA"TIRANA ART" Tirane 124,000 2023-01-14 2023-01-20 130010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr International Biennal, shkr 5431/9 dt 23.12.22,memo 5431/1 dt 27.10.22, kontr 5431/6 dt 01.11.22,fat 5 dt 21.12.22,urdh 732 dt 27.10.22,urhd 732 dt 27.10.22,VK 5431/4 dt 28.10.22,urdh 739 dt 31.10.22, rap 543
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 285,000 2023-01-14 2023-01-20 131510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr festivali Porto Palerm,kontr 3470 dt 27.06.2022memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 24.01.22,urdh 816 dt 14.12.21, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 460,850 2023-01-14 2023-01-20 131310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr kontr 6425/6 dt 05.12.22,memo 6425/1 dt 24.11.22,urdh 858 dt 05.12.22,PV 6425/3 dt 30.11.22,VK 6425/4 dt 30.11.22,listepagese, rap 6425/8 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 510,000 2023-01-14 2023-01-20 131410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr tradita dijeberja,kontr 6814/6 dt 21.12.22,memo 68147/1 dt 19.12.22,urdh 919 dt 19.12.22,VK 6814/4 dt 20.12.2,urdh 938 dt 21.12.22,rap 6814/7 dt 29.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,537,000 2023-01-14 2023-01-20 130610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr realizim ekspozite, memo 6773/1 dt 16.12.22, kontr 6773/6 dt 21.12.22,urdh 918 dt 19.12.22, VK 6773/4 dt 20.12.22,urdh 939 dt 21.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 125,000 2023-01-14 2023-01-20 130910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Klubi Feminist, urdh 93 dt 21.02.22, kontr 1665 dt 24.03.22, memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.22,listepagesem urdh 816 dt 14.12.21
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Nikolla Liço Tirane 480,000 2023-01-14 2023-01-20 129710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr Gurepunuesit Drupunuesit, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1803 dt 30.03.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21, shkr 7096/1 dt 21.12.22, fat
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SOCIAL DEVELOPMENT INVESTMENT Tirane 479,992 2023-01-14 2023-01-20 128110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr BAMOR, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 3054 dt 02.06.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22, Urdh 816 dt 14.12.21, rap 7219 dt 28.12.22 fat 24 dt 23.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ALBA MITA Tirane 240,000 2023-01-16 2023-01-20 130410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr art e funks, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 3312 dt 16.06.22,memo 6446 dt 14.12.21. memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21,shk 7326/1 dt 30.12.22, fat 95 dt 28.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,709,600 2023-01-14 2023-01-20 131210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr ceremoni festive Tinka Kurti, memo 6735/1 dt 12.12.22, kontr 6735/6 dt 16.12.22, urdh 895 dt 13.12.22,VK 6735/4 dt 14.12.22,listepagese, rap 6735/7 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA CEAPALNET Tirane 520,000 2023-01-14 2023-01-20 129910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr NE, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1681 dt 24.03.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.11.21,fat 6 dt 09.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,344,000 2023-01-14 2023-01-20 126910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 1012001 Ministria Kultures pr prodhim kartolina, memo 6759/1 dt 12.12.22, kontr 6759/6 dt 21.12.22, urdh 894 dt 13.12.22, PV 6759/3 dt 16.12.22, VK 6759/4 dt 16.12.22,urdh 910 dt 19.12.22,rap fin 6759/7 dt 29.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 388,408 2023-01-14 2023-01-20 131610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr Prom muze,kontr 1920 dt 05.04.2022,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 24.01.22,urdh 816 dt 14.12.21, listepagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave