Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 728,473 2023-01-24 2023-01-30 141910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 5608 dt 13.10.22,vend 373 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 20.12.22,fat 17 dt 20.12.22,listepagese, sit 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 578,090 2023-01-24 2023-01-30 141110120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4291 dt 12.08.22,vend 162 dt 17.05.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 17.10.22,fat 21 dt 20.12.22,listepagese, sit 14.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,208,525 2023-01-25 2023-01-30 139610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4239 dt 08.08.22,vend 383 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 27.12.22,fat 7 dt 23.12.22,listepagese, sit 23.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,345,153 2023-01-24 2023-01-30 140410120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4248 dt 09.08.22,vend 253 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 17.11.22,fat 16 dt 23.11.22,listepagese, sit 11.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,296,649 2023-01-24 2023-01-30 141810120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 5370 dt 04.10.22,vend 375 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 20.12.22,fat 366 dt 29.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 212,462 2023-01-25 2023-01-30 144410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 4429/6 dt 22.08.22,memo 4429 dt 19.08.22,urdh 551 dt 19.08.22,rap mon 6679 dt 05.12.22, shkr 6679/2 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 48,068 2023-01-25 2023-01-30 148010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 763 dt 08.11.22, kontr 6142/4 dt 16.11.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 953,025 2023-01-24 2023-01-30 138710120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4342 dt 16.08.22,vend 267 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 23.12.22,fat 33 dt 27.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 146810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 823 dt 24.11.22, kontr 6142/12 dt 02.12.22,PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 420,483 2023-01-25 2023-01-30 141510120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4275 dt 11.08.22,vend 386 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 07.11.22,fat 35 dt 22.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Banka OTP Albania Tirane 85,000 2023-01-25 2023-01-30 146210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 723 dt 25.10.22, kontr 5470/9 dt 12.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 146010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 723 dt 25.10.22, kontr 5470/9 dt 12.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 31,820 2023-01-26 2023-01-30 151710120012022 Elektricitet Ministria e Kultures 1012001,energji tetor 2022, fat 441496315 dt 31.10.2022, kontrate P027933
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 127,500 2023-01-25 2023-01-30 146110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 723 dt 25.10.22, kontr 5470/9 dt 12.10.22,memo 4987 dt 15.09.22,PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 144,300 2023-01-26 2023-01-30 152610120012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Ministria e Kultures 1012001, mirmb automjete, UP 111 dt 01.03.2022, ftese per oferte 1164/3 dt 01.03.22, PV 1164 dt 01.03.22,kontrate 1164/8 dt 17.03.22,PV mar dorz 20.09.2022, fat 517 dt 21.12.22, njoft fituesi dt 09.03.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 55,250 2023-01-24 2023-01-30 147010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Novelat Grafike,kontr 4506/6 dt 07.09.22, PV mon 4506/9 dt 02.11.22, urdh 589 dt 06.09.22,PV 4506/2 dt 24.08.22,VK 4506/3 dt 24.08.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 99,069 2023-01-26 2023-01-30 151810120012022 Elektricitet Ministria e Kultures 1012001,energji nentor 2022, fat 442613010 dt 30.11.2022, kontrate P638604
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 135,340 2023-01-24 2023-01-30 141710120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4371 dt 17.08.22,vend 71 dt 08.04.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 20.12.22,fat 16 dt 20.12.22,listepagese, sit 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 68,000 2023-01-25 2023-01-30 143310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 2849/5 dt 20.05.22, listepagese, memo 2849 dt 20.05.22,urdh 289 dt 20.05.22,urdh 285 dt 20.05.22, PV 2849/6 dt 23.05.22, PV 2849/8 dt 25.05.22, PV 2849/14 dt 27.05.22,PV 2849/21 dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) PC STORE Tirane 84,000 2023-01-26 2023-01-30 152310120012022 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001, mirmb kamera sigurie, fat 11228 dt 19.12.22,PV marrje dorzim dt 19.12.22, kontrate 1137/8 dt 17.03.22, UP 106 dt 28.02.22, PV 1137 dt 28.02.22, njoft fituesi, ftese per oferte 1137/3 dt 28.02.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Sokol Elezi Tirane 4,044,775 2023-01-26 2023-01-30 154210120012022 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren Ministria e Kultures 1012001,shp gjyqs I.Asllani, urdh 958 dt 28.12.22,vend 475 dt 03.03.22,njoft detyrimi 9 dt 02.03.21
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 783,607 2023-01-25 2023-01-30 149410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/23 dt 16.12.22,rap mon 6709/24, fat 1961 dt 21.12.22,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) EUROSIG SHA Tirane 998,000 2023-01-26 2023-01-30 153610120012022 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001, polica sigurimit, nr 090300420074378 dt 03.08.22,fat 10815 dt 03.08.2,PV 03.08.22,kontr 333/4 dt 15.07.22, UP 373 dt 17.06.22, ftese oferet 3333/1 dt 17.06.22,PV 333/3 dt 20.06.22, njoft fituesi 20.06.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UNION BANK SHA Tirane 284,658 2023-01-25 2023-01-30 144610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4321 dt 15.08.22,vend 365 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 23.12.22,fat 30 dt 22.12.22,listepagese, sit 15.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 57,681 2023-01-25 2023-01-30 149010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22, kontr 5470/10 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DIGIFLEX ALBANIA Tirane 233,760 2023-01-25 2023-01-30 149310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/17 dt 16.12.22,rap mon 6709/24, fat 81 dt 21.12.22,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 28,900 2023-01-25 2023-01-30 150610120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni, autorizim 5976 dt 31.10.22, UP 758 dt 04.11.22, PV 6066/2 dt 04.11.22,PV 6066/3 dt 07.11.22,PV 6066/4 dt 07.11.22, fat 1329 dt 14.10.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Irena Mahilaj Tirane 2,000,000 2023-01-25 2023-01-30 149910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/15 dt 15.12.22,rap mon 6709/24, fat 7 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) XHUBLETA E ALPEVE SHQIPETARE Tirane 1,850,000 2023-01-25 2023-01-30 149210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/5 dt 13.12.22,rap mon 6709/24, fat 1 dt 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 816,397 2023-01-24 2023-01-30 143610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4319 dt 15.08.22,vend 277 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 22.12.22,fat 159 dt 15.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 259,500 2023-01-25 2023-01-30 139710120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4405 dt 18.08.22,vend 264 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 23.12.22,fat 37 dt 22.12.22,listepagese, sit 20.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 31,984 2023-01-25 2023-01-30 151310120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte, autorizim 5976/8 dt 16.11.22, autorizim 6278 dt 09.12.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 1,478,949 2023-01-25 2023-01-30 147610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr javet kulturore, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,kontr 5046/3 dt 21.09.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Fabian Basha Tirane 150,000 2023-01-25 2023-01-30 151610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/21 dt 16.12.22,rap mon 6709/24, fat 587 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Toptani Construction Tirane 421,200 2023-01-26 2023-01-30 153710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,javet kulturore, emiratet. memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5932/3 dt 08.11.22,urdh 768 dt 08.11.22,kontr 5932/6 dt 09.11.22,fat 230 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 739,679 2023-01-24 2023-01-30 140610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4375 dt 17.08.22,vend 370dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 22.12.22,fat 23 dt 20.12.22,listepagese, sit 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 212,462 2023-01-25 2023-01-30 144010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 4429/3 dt 22.08.22,memo 4429 dt 19.08.22,urdh 551 dt 19.08.22,rap mon 6679 dt 05.12.22, shkr 6679/1 dt 05.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 48,068 2023-01-25 2023-01-30 148610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22, kontr 6142/2 dt 16.11.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,297,500 2023-01-24 2023-01-30 138610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4374 dt 17.08.22,vend 372 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 23.12.22,fat 40 dt 09.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 340,000 2023-01-25 2023-01-30 145410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Shqiperia ne Mozaik,listepagese, kontr 4926/11 dt 07.12.22,rap mon 4926/21 dt 30.12.22,shkr 4926/22 dt 30.12.22, memo 4926/2 dt 12.11.22, PV 4926/4 dt 01.12.22, urdh 867 dt 06.12.22
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave