Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Elida Zhulati Tirane 170,450 2023-01-17 2023-01-24 133910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Zeart, urhd 93 dt 21.02.22,kontr 1800 dt 30.03.22,memo6466 dt 24.01.22,memo 6446/2 dt 24.01.22, urdh 36 dt 24.01.22,fat 14 dt 29.12.22,rap 7321 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Nidal Dumi Tirane 400,000 2023-01-20 2023-01-24 142810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Digji muze dhe aprk, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1901 dt 04.04.22,memop 6446 dt 14.12.21, mmeo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,fat 8 dt 07.11.22, rap mon 6419 dt 18.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,162,500 2023-01-16 2023-01-24 134010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr database prof teatr, shkr 4235/7 dt 26.09.22,memo 4235/1 dt 08.09.22,kontr 4235/6 dt 26.09.22,urdh 650 dt 23.09.22,VK 4235/4 dt 19.09.22,PV 4235/3 dt 19.09.22,urdh 601 dt 08.09.22,listepagese 30.12.22, rap
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,289 2023-01-18 2023-01-24 136710120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22, urdh 637 dt 21.09.22, mareveshje 5046/5 dt 21.09.22,rap mon 5456/15 dt 14.11.22, transf 700 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,289 2023-01-18 2023-01-24 137510120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22, urdh 637 dt 21.09.22, mareveshje 5046/5 dt 21.09.22,rap mon 5456/15 dt 14.11.22, transf 700 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 303,500 2023-01-16 2023-01-24 132910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr brokolaxh, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 3459 dt 24.06.22, memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, Shkr 6705/1 dt 06.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Shoqata REINFORCE SUSTAINABILITY Tirane 573,100 2023-01-19 2023-01-24 139010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Trans humanca, memo 6208/1 dt 18.11.22,kontr 6208/6 dt 24.11.22,urdh 813 dt 23.11.22, urdh 806 dt 21.11.22,fat 2 dt 29.12.22,rap 6208/8 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 442,500 2023-01-16 2023-01-24 133210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr prom obj ark,urdh 93 dt 21.02.22,memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.2,kontr 1808 dt 30.03.22, listepagese, rap 7122 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 170,000 2023-01-20 2023-01-24 141410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr javet kult, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV604/5 dt 25.02.22,kontr 604/10 dt 28.02.22, listepagese, rap mon 7322 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 1,115,640 2023-01-17 2023-01-24 136310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,memo 604 dt 03.02.22, urdh 55 dt 03.02.22, PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,kontr 5456 dt 07.10.22,fat 1636 dt 13.10.22,urdh 691 dt 11.10.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 47,970 2023-01-17 2023-01-24 135810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Javet kulture, memo 604 dt 03.02.22,kontr 5046/15 dt 28.09.22,PV 5046/12 dt 22.09.22,urdh 640 dt 22.09.22,kontr 5046/15 dt 28.09.22,fat 135 dt 06.12.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 2,695,000 2023-01-18 2023-01-24 137110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr 110 vjet pavaresi,, memo 5714/2 dt 21.11.2022, kontr 5714/11 dt 25.11.22, urdh 824 dt 24.11.22,VK 5714/9 dt 25.11.22,PV 5714/4 dt 24.11.22,rap mon 5714/13 dt 19.1.22,fat 130 dt 13.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 990,000 2023-01-18 2023-01-24 137210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr 110 vjet pavaresi, memo 5714/2 dt 21.11.2022, kontr 5714/12 dt 25.11.22, urdh 839 dt 25.11.22,VK 5714/9 dt 25.11.22,PV 5714/8 dt 25.11.22,rap mon 5714/13 dt 19.1.22,fat 1858 dt 02.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 442,750 2023-01-16 2023-01-24 133810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr kanget e kreshnikeve,urdh 93 dt 21.02.22, kontr 3412 dt 23.06.22,memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21, listpage
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 256,500 2023-01-16 2023-01-24 134710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Javet kulture, memo 604 dt 03.02.22, shkr 4906/1 dt 28.10.22,kontr 5016/4 dt 16.09.22,PV 5016 dt 16.09.22,urdh 628 dt 16.09.22, urdh 629 dt 19.09.22,fat 1502 dt 23.09.22,shkr 4906 dt 13.09.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 4,912,400 2023-01-19 2023-01-24 140110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kulturore emiratet, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5932/3 dt 08.11.22,VK 5932/4 dt 08.11.22,urdh 768 dt 08.11.22,kontr 5932/10 dt 10.11.22,fat 129 dt 12.12.22,urdh 773 dt 10.11.22, rap 73
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA " TULLA" Tirane 1,528,740 2023-01-18 2023-01-24 138010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,prjav kult Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22, rap 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV 6033/11 dt 15.11.22,VK 6033/12 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,fat 51 dt 23.12.22,kontr 6033/17
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 106,250 2023-01-20 2023-01-24 141010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr javet kult, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV604/5 dt 25.02.22,kontr 3406/7 dt 27.06.22, listepagese, rap mon 7322 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 190,570 2023-01-18 2023-01-24 135610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr javet kult Shq-Kosove, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784dt 11.11.22,pv 6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,listepagese, VK 6033/15 dt 21.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INSTITUTI I MIGRACIONIT ZHVILLIM E INTERGRIM Tirane 200,000 2023-01-20 2023-01-24 143710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr eja ne sarande, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1679 dt 24.03.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,urdh 816 dt 14.12.21, fat 3 dt 27.07.22, rap 7312 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Andi Murra Tirane 800,000 2023-01-17 2023-01-24 132610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr World of dance, memo 6286/1 dt 16.11.22,kontr 6286/6 dt 21.11.22,urdh 802 dt 17.11.22,VK 6286/4 dt 18.11.22,urdh 804 dt 21.11.22,rap mon 6286/8 dt 12.12.22,fat 134 dt 12.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Kevin Spahiu Tirane 2,783,000 2023-01-18 2023-01-24 136810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Koncert Grinchmas, memo 6631/1 dt 15.12.22,kontr 6631/6 dt 21.12.22,urdh 920 dt 19.12.22,VK 6631/4 dt 20.12.22,urdh 942 dt 21.12.22,rap 6631/7 dt 30.12.22, fat 4 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 372,564 2023-01-19 2023-01-24 140310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kulturore emiratet, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PB 593283 dt 08.11.22,VK 5932/4 dt 08.11.22,urdh 768 dt 08.11.22,kontr 5932/11 dt 11.11.22,fat 1819 dt 21.11.22,urdhn 773 dt 10.11.22, rap 73
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Banka OTP Albania Tirane 1,299,000 2023-01-16 2023-01-24 132510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr koncert festiv krishtlindje, shkr 6991/1 dt 28.12.2,mmeo 6991/1 dt 19.12.22,PV 6991/3 dt 20.12.22, VK 6991/4 dt 20.12.22,kontr 69914/6 dt 21.12.22,urdh 935 dt 21.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA"HARABEL" Tirane 400,000 2023-01-16 2023-01-24 133710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr Dixhitalizimi artit bashkekohor,urdh 93 dt 21.02.22,kontr 3260 dt 14.06.22,memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urhd 36 dt 24.01.22,VK6446/6 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21,fat 18 dt 19.12.22,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 148,750 2023-01-20 2023-01-24 141310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kult, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,kontr 604/11 dt 28.02.22,listepagese,urdh 110 dt 28.02.22,rap 7322 dt 30.12.22,PV2 nr 604/5 dt 25.02.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,289 2023-01-18 2023-01-24 139310120012022 Sherbimet bankare Ministria e kultures 1012001,pr javet kult Japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.2.22,PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,marevesh 5046/6 dt 21.09.22,rap 5456/15 dt 14.11.22,transf 700 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 66,024 2023-01-17 2023-01-24 135710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Javet kulture, memo 604 dt 03.02.22,kontr 5046/15 dt 28.09.22,PV 5046/12 dt 22.09.22,urdh 640 dt 22.09.22,kontr 5046/15 dt 28.09.22,fat 120 dt 04.11.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 356,950 2023-01-18 2023-01-24 135410120012022 Sherbimet bankare Ministria e kultures 1012001,pr jav komb Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,VK 6033/15 dt 21.11.22,urdh 849 dt 25.11.22,marev 60
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 2,348,630 2023-01-17 2023-01-24 136110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 javet kulturore,memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,kontr 5046/17 dt 28.09.22,fat 110 dt 07.11.22,rap 5456/15 dt 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQ. "SHALON 2004" Tirane 1,570,504 2023-01-19 2023-01-24 141610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kulturore Hungari, memo 604 dt 03.02.22,PV 5932 dt 28.10.22, VK 5932/1 dt 28.10.22, kontr 6011 dt 01.11.22,fat 10 dt 22.11.22,shkr 7322/1 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ORGES KILICA Tirane 200,000 2023-01-16 2023-01-24 132810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,e ardhmja ne origji, urdh 93 dt 21.02.2,kontr 3311 dt 16.06.22,memo 6446 dt 14.12.21. memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21,shk 7326/1 dt 30.12.22, fat15 dt 28.12
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 127,925 2023-01-18 2023-01-24 138810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,marev 5046/4 dt 21.09.22, rap mon 5456/15 dt 14.11.22,transf 1050 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 594,988 2023-01-20 2023-01-24 142610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Art hap Publ, kontr 6175 dt 08.11.22, memo 363 dt 25.01.22,urdh 379 dt 21.06.22,urdh 702 dt 17.10.22,urdh 555 dt 19.08.22,VKM 306 dt 11.05.22, PV 5196/2 dt 04.10.22,VK 5196/5 dt 05.10.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 125,000 2023-01-16 2023-01-24 134110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr rijetezimi trashegimise, listepagese dt 19.12.22, kontr 6250/6 dt 07.12.22,memo 6250/1 dt 24.11.22, urdh 841 dt 25.11.22,PV 6250/3 dt 30.11.22,VK 6409/4 dt 30.11.2022,urdh 860 dt 05.12.22,listpagese, rap 6250
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 49,880 2023-01-17 2023-01-24 136010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 javet kulturore,memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,kontr 5046/15 dt 28.09.22,fat 138 dt 09.12.22,rap 5456/15 dt 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,550,000 2023-01-18 2023-01-24 137310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr libri zeshem, urdh 896 dt 123.12.22, memo 6774/1 dt 12.12.22,PV 6774/3 dt 15.12.22,VK 6774/4 dt 15.12.22,urdh 916 dt 19.12.22,kontr 6774/6 dt 20.12.22,rap final 6774/7 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 372,599 2023-01-19 2023-01-23 142410120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4341 dt 16.08.22, vendim 371 dt 07.07.2, LP dt 27.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22,urdh 511 dt 02.08.22, ft nr. 10 dt 12.12.22, situacion 07.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 157,500 2023-01-16 2023-01-23 134610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Javet kulture, memo 604 dt 03.02.22, shkr 5200 dt 23.09.22,kontr 3894/1 dt 20.07.22,PV 3858 dt 20.07.22,urdh 470 dt 20.07.22, urdh 482 dt 26.07.22,fat 1274 dt 04.08.22,shk 3894 dt 20.07.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 32,500 2023-01-16 2023-01-23 134510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Javet kulture, memo 604 dt 03.02.22, shkr 7320 dt 31.12.22,kontr 5808/8 dt 24.10.22,PV 5808 dt 24.10.22,urdh 5808/1 dt 24.10.22, urdh 722 dt 14.10.22,fat 1711 dt 31.10.22,
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave