Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 311,923 2023-01-25 2023-01-30 144210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4264 dt 10.08.22,vend 294 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 20.12.22,fat 107 dt 29.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Etleva Bandula Tirane 32,320 2023-01-25 2023-01-30 145910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimaria Muzikore, urdh 191 dt 11.04.22, urdh 690 dt 11.10.22, kontr 5470/12 dt 12.10.22,memo 4987 dt 15.09.22,PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,FAt 63 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,300,000 2023-01-24 2023-01-30 139110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Zerat Krishtlindjeve, memo 6589/1 dt 16.12.22, urdh 930 dt 20.12.22,PV 6589/3 dt 21.12.22,kontr 6589/6 dt 22.12.22, rap final 6589/7 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 146710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 823 dt 24.11.22, kontr 6142/10 dt 02.12.22,PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 759,830 2023-01-25 2023-01-30 143910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4345 dt 16.08.22,vend 263 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 19.12.22,fat 644 dt 28.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 57,681 2023-01-25 2023-01-30 149110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr krijim muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,kontr 5470/11 dt 11.10.22,memo 4987 dt 15.09.22, PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Etleva Bandula Tirane 117,760 2023-01-20 2023-01-25 142310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art Haps Publ,PV 4511/2 dt 22.08.22,VK 4511/3 dt 22.08.22,shkr 6958/3 dt 16.12.22,urdh 560 dt 23.08.22,kontr 4511/5 dt 23.08.22,fat 68 dt 15.12.22, rap 6958/1 dt 15.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Kube Studios Tirane 4,371,060 2023-01-19 2023-01-25 140710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kulturore memo 604 dt 03.02.2,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 59 dt 07.02.22,PV 604/5 dt 25.02.22,kontr 604/21 dt 12.04.2,rap 7322 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 145,775 2023-01-18 2023-01-25 137610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 553 dt 19.08.22,urdh 637 dt 21.09.22,mareveshje 5046/7 dt 21.09.22, transf 1200 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,467,000 2023-01-17 2023-01-25 133510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Festojme Krishtlindjet, memo 6954/1 dt 13.12.22,kontr 6954/6 dt 20.12.22,urdh 908 dt 16.12.22, VK 6954/4 dt 18.12.22, PV6954/3 dt 19.12.22,urdh 933 dt 20.12.22, rap 6954/7 dt 30.12.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 594,988 2023-01-20 2023-01-25 142510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Art hap Publ, kontr 6176 dt 08.11.22, memo 363 dt 25.01.22,urdh 379 dt 21.06.22,urdh 702 dt 17.10.22,urdh 555 dt 19.08.22,VKM 306 dt 11.05.22, PV 5196/2 dt 04.10.22,VK 5196/5 dt 05.10.202
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 126,250 2023-01-16 2023-01-25 133010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Kujtese e gureve, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1286 dt 04.03.22, memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22, urdh 816 dt 14.12.21, Shkr 6346/1 dt 15.11.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 168,480 2023-01-17 2023-01-25 136410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,Javet kulturore memo 604 dt 03.02.22, urdh 55 dt 03.02.22, PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,aneks kontr 5456/1 dt 11.10.22,fat 1656 dt 18.10.22,urdh 691 dt 11.10.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Armir Shahini Tirane 870,000 2023-01-18 2023-01-25 139510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,p jav kult Shq-KS,shkr 6033/28 dt 30.12.22, rap 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV 6033/11 dt 15.11.22,VK 6033/12 dt 15.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,fat 16 dt 01.12.22,kontr 6033/21
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 240,975 2023-01-18 2023-01-25 137710120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 553 dt 19.08.22,urdh 637 dt 21.09.22,mareveshje 5046/11 dt 21.09.22, transf 2000 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 594,988 2023-01-20 2023-01-25 142710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Art hap Publ, kontr 6174 dt 08.11.22, memo 363 dt 25.01.22,urdh 379 dt 21.06.22,urdh 702 dt 17.10.22,urdh 555 dt 19.08.22,VKM 306 dt 11.05.22, PV 5196/2 dt 04.10.22,VK 5196/5 dt 05.10.202
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 40,950 2023-01-17 2023-01-25 135910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,Javet kulturore, memo 604 dt 03.02.22, urdh 55 dt 03.02.22, PV 5046/3 dt 21.10.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,kontr 5456/15 dt 28.09.22,fat 136 dt 06.12.22,urdh 640 dt 22.09.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 145,775 2023-01-18 2023-01-24 137810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 553 dt 19.08.22,urdh 637 dt 21.09.22,mareveshje 5046/10 dt 21.09.22, transf 1200 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) ASAMBLI FOLKLORIK BEJKË BARDHË Tirane 163,334 2023-01-18 2023-01-24 137410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,p ans folk bejk e bardh, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 2240 dt 19.04.22,memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21,fat 4
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 137,000 2023-01-16 2023-01-24 133410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr ora e vdekjes, shkr 3841/9 dt 21.11.22,memo 3841/1 dt 05.08.22,kontr 3841/6 dt 22.08.22,urhd 552 dt 19.08.22,VK 3841/4 dt 17.08.22,PV 3841/3 dt 17.08.22, urdh 541 dt 15.08.22,listepagese, rap 3841/8 dt 21.11
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,531 2023-01-18 2023-01-24 134810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult britanike, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 556 dt 22.08.22,PV21 dt 22.08.22,VK 4512/1 dt 22.08.22,urdh 556 dt 22.08.22,rap 5542 dt 12.10.22,kontr 4512/5 dt 23.08.22, transf 237.5 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 238,950 2023-01-18 2023-01-24 135310120012022 Sherbimet bankare Ministria e kultures 1012001,pr jav komb Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,VK 6033/15 dt 21.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,marev 60
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 356,950 2023-01-18 2023-01-24 135510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr jav komb Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,VK 6033/15 dt 21.11.22,urdh 849 dt 25.11.22,marev 60
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 431,400 2023-01-16 2023-01-24 134410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr radart,urdh 93 dt 21.02.22, kontr 2661 dt 12.05.22, memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21,shkr 6362/1 dt 16.11.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SCREEN AD Tirane 2,181,000 2023-01-17 2023-01-24 136610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,memo 604 dt 03.02.22, urdh 55 dt 03.02.22, PV 5046/3 dt 21.10.22,VK 5046/4 dt 21.10.22,kontr 5456/14 dt 24.10.22,fat 460 dt 11.10.22,urdh 717 dt 24.10.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SCREEN AD Tirane 4,305,000 2023-01-19 2023-01-24 138110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr javet kulturore shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap 6033/27 dt 19.12.22, memo 6033 dt 02.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,kontr 6033/22 dt 25.11.22,fat 516 dt 26.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 2,903,000 2023-01-18 2023-01-24 137910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,p jav kult Shq-KS,shkr 6033/28 dt 30.12.22, rap 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV 6033/11 dt 15.11.22,VK 6033/12 dt 15.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,fat 131 dt 23.12.22,kontr 6033/23
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA " B I N D '' Tirane 400,000 2023-01-16 2023-01-24 133610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,fest nderkomb Filmi, urdh 93 dt 21.02.2,kontr 3475 dt 27.06.22,memo 6446 dt 14.12.21. memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21,shk 7279/1 dt 30.12.22, fat 4 dt 20.12
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Armir Shahini Tirane 500,000 2023-01-18 2023-01-24 136510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr jav kult memo 604 dt 03.02.22, urdh 55 dt 03.02.22,PV 5456/4 dt 21.10.22,kontr 5456/6 dt 21.10.22,fat 13 dt 01.11.22,rap 5456/15 dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 200,000 2023-01-16 2023-01-24 132710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Shqip Hop Fest, urdh 93 dt 21.02.22,kontr 1544 dt 15.03.22,memo 6446 dt 14.12.21, memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6646/6 dt 11.02.22,urdh 816 dt 14.12.21, listepagese 30.12.22, rap 7278 dt 30
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 100,300 2023-01-16 2023-01-24 134310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr artist rezidence, memo 3919/19 dt 06.12.22,urdh 871 dt 07.12.22, kontr 3919/12 dt 02.09.22,PV 3919/9 dt 31.08.22,urdh 581 dt 31.08.22,shkr 3919/22 dt 09.12.22,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,289 2023-01-18 2023-01-24 139210120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001,pr javet kulturore Japoni, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 553 dt 19.08.22,PV5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,marveshj 5046/8 dt 21.09.22,rap 5456/15 dt 14.11.22,tranf 700 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Q E SHERB DHE PRAKT LIGJ Q SH P L I Tirane 1,240,000 2023-01-17 2023-01-24 136910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Videomapping, shkr 4836/9 dt 30.12.22,memo 4836/1 dt 12.10.22,kontr 4836/6 dt 21.10.22,fat 3 dt 22.12.22,urdh 707 dt 19.10.22,VK4836/4 dt 17.10.22,PV 4836/3 dt 17.10.22,urdh 694 dt 12.10.22,rap 4836/8 dt 30.1
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,531 2023-01-18 2023-01-24 134910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr javet kult britanike, memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,urdh 553 dt 19.08.22,PV21 dt 22.08.22,VK 4512/1 dt 22.08.22,urdh 556 dt 22.08.22,rap 5542 dt 12.10.22,kontr 4512/6 dt 23.08.22, transf 237.5 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 350,000 2023-01-16 2023-01-24 133310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001, pr Origjin Al,urdh 93 dt 21.02.22,memo 6446 dt 14.12.21,memo 6446/2 dt 24.01.22,urdh 36 dt 24.01.22,VK 6446/6 dt 11.02.22,memo 6446/4 dt 11.02.2,kontr 2119 dt 13.04.22, listepagese, rap 7122 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA " ACA" Tirane 4,175,000 2023-01-18 2023-01-24 135210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr jav kult Shq KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22, PV 6033/11 dt 15.11.22, urdh 793 dt 16.11.22,marev 6033/20 dt 25.11.22, fat 14 dt 27.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 51,000 2023-01-18 2023-01-24 135010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr jav komb Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,VK 6033/15 dt 21.11.22,urdh 849 dt 25.11.22,marev 60
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Arbër Koçllari Tirane 48,000 2023-01-17 2023-01-24 136210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 javet kulturore,memo 604 dt 03.02.22,urdh 55 dt 03.02.22,PV 5046 dt 19.09.22,VK 5046/1 dt 19.09.22,urdh 637 dt 21.09.22,kontr 5046/16 dt 28.09.22,fat 41 dt 14.11.22,rap 5456/15 dt 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,265 2023-01-18 2023-01-24 137010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr krajka Inter Comp urdh 241 dt 10.05.22, kontr 1040/6 dt 11.05.22,VK 1640/4 dt 10.05.22,PV 1640/3 dt 10.05.22,urdh 223 dt 04.05.22,memo 1640/1 dt 28.04.22,memo 1640/7 dt 11.05.22,rap final 1640/1640/8 dt 21.12
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 360,000 2023-01-16 2023-01-24 133110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art kontemporan, urdh 448 dt 18.07.22,kontr 3034/6 dt 26.07.22,memo 3034/1 dt 27.06.22,urdh 421 dt 04.07.22,PV 3034/3 dt 05.07.22,listepagese, shkr 6424/1 dt 21.11.22,rap 6424 dt 18.11.22
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave