Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 640,513 2023-01-24 2023-01-30 143110120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4343 dt 16.08.22,vend 387dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 20.12.22,fat 163 dt 21.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 55,250 2023-01-24 2023-01-30 147110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Novelat Grafike,kontr 4506/3 dt 24.08.22, PV mon 4506/10 dt 02.11.22, urdh 589 dt 06.09.22,PV 4506/2 dt 24.08.22,VK 4506/3 dt 24.08.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,001,263 2023-01-25 2023-01-30 140210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4344 dt 16.08.22,vend 262 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 22.12.22,fat 9 dt 21.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 10,000 2023-01-25 2023-01-30 150710120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,pagese anetare komisioni, vendim nr 1 dt 16.11.21, memo 3120 dt 06.06.22,urdh 535 dt 24.09.19,urdh 736 dt 12.11.21,vend 279 dt 02.05.19,vend 656 dt 31.10.18, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 1,212,540 2023-01-25 2023-01-30 139810120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4340 dt 16.08.22,vend 300 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 27.12.22,fat 8 dt 27.12.22,listepagese, sit 27.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Banka OTP Albania Tirane 2,851,484 2023-01-25 2023-01-30 140010120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4263 dt 10.08.22,vend 299 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 28.12.22,fat 11 dt 28.12.22,listepagese, sit 28.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Sherbimi Permbarimor "ASTREA" Tirane 3,000,000 2023-01-26 2023-01-30 154110120012022 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren Ministria e Kultures 1012001,shp gjyqs, R.Loku, L.Max, urdh 944 dt 22.12.22,vend 1731 dt 25.04.2017, njoft detyrimi 860 dt 13.04.22, mareveshje 6168 dt 08.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) GENT - GRAFIK Tirane 2,286,000 2023-01-25 2023-01-30 146910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Novelat Grafike, urdh 320 dt 02.06.22,memo 4506 dt 19.08.22,urdh 774 dt 10.11.22,PV 6460/8 dt 01.12.22,urdh 869 dt 06.12.22, kontr 6460/10 dt 07.12.22,PV mon 6460/11 dt 27.11.22, fat 773 dt 27.12.22, PV dorz
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 950,070 2023-01-24 2023-01-30 143010120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4376 dt 17.08.22,vend 243 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 21.12.22,fat 163 dt 21.12.22,listepagese, sit 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 120,036 2023-01-24 2023-01-30 144110120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4262 dt 10.08.22,vend 307 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 21.10.22,fat 25 dt 15.12.22,listepagese, sit 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 146610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,urdh 823 dt 24.11.22, kontr 6142/9 dt 02.12.22,PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22,listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 454,001 2023-01-24 2023-01-30 1432101200120222 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4343 dt 16.08.22,vend 387 dt 07.07.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 07.11.22,fat 31 dt 21.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,706 2023-01-25 2023-01-30 151510120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte, autorizim 5338/3 dt 14.11.22, autorizim 6278 dt 09.12.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Florian Canga Tirane 140,000 2023-01-26 2023-01-30 154310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta list trashegimise, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.2,PV 6709/2 dt 12.12.22,fat 12 dt 21.12.22,kontr 6709/16 dt 15.12.22,rap mon 6709/24 dt 28.12.22,ker oferte 6880/2 dt 13.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) MALI PLESHTI PRINTING HOUSE Tirane 1,148,400 2023-01-24 2023-01-30 145710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Shqiperia mozaik, fat 127 dt 28.12.22,kontr 4926/20 dt 12.12.22,rap mon 4926/21 dt 30.12.22,shkr 4926/22 dt 30.12.22,memo 4926/2 dt 12.11.22,urdh 850 dt 25.11.22,PV 4926/4 dt 01.12.22,VK 4926/5 dt 01.12.22,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 424,923 2023-01-25 2023-01-30 145010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr Shqiperia ne mozaik, kontr 4926/7dt 07.12.22,shkr 4926/22 dt 30.12.22,memo 4926/2 dt 12.11.22,urdh 850 dt 25.11.22,PV 4926/4 dt 01.12.22,urdh 867 dt 06.12.22,rap 4926/21 dt 30.12.22, transferte 3598 euro
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 145210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Shqiperia ne Mozaik,listepagese, kontr 4926/9 dt 07.12.22,rap mon 4926/21 dt 30.12.22,shkr 4926/22 dt 30.12.22, memo 4926/2 dt 12.11.22, PV 4926/4 dt 01.12.22, urdh 867 dt 06.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Irena Mahilaj Tirane 500,000 2023-01-24 2023-01-30 150010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr jav komb Shq-KS, shkr 6033/28 dt 30.12.22,rap mon 6033/27 dt 19.12.22,memo 6033 dt 02.11.22,urdh 784 dt 11.11.22,PV6033/11 dt 15.11.22,urdh 793 dt 16.11.22,VK 6033/15 dt 21.11.22,urdh 849 dt 25.11.22,marev 60
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 68,000 2023-01-25 2023-01-30 143410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 2849/4 dt 20.05.22, listepagese, memo 2849 dt 20.05.22,urdh 289 dt 20.05.22,urdh 285 dt 20.05.22, PV 2849/6 dt 23.05.22, PV 2849/8 dt 25.05.22, PV 2849/14 dt 27.05.22,PV 2849/21 dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 87,750 2023-01-26 2023-01-30 152910120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni autorizim 5958/6 dt 08.11.22, UP 799 dt 17.11.22,ftese oferte 6407/1 dt 17.11.22,PV 6407/2 dt 17.11.22,PV 6407/3 dt 17.11.22,PV 6407/5 dt 18.11.22,fat 156 dt 30.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Diana Minxolli Tirane 156,774 2023-01-25 2023-01-30 147510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e kultures 1012001,pr krijimtaria muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,kontr 5470/14 dt 12.10.22,memo 4987 dt 15.09.22,fat 118 dt 31.10.22, PV 5470/6 dt 11.10.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Marsela Çibukaj Tirane 487,663 2023-01-25 2023-01-30 144810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr Koncert keng m.Cibukaj, memo 6239/1 dt 14.11.22, urdh 790 dt 14.11.22, PV 6239/3 dt 21.11.22, urdh 844 dt 25.11.22,kontr 6239/6 dt 25.11.22,fat 37 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 85,000 2023-01-25 2023-01-30 148110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/8 dt 13.12.22,rap mon 6709/24, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) MULTI MEDIA STUDIO NOSITI (K42109004G) Tirane 2,140,800 2023-01-25 2023-01-30 149510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/18 dt 16.12.22,rap mon 6709/24, fat 1961 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) EDLIRA SULAJ Tirane 4,500,000 2023-01-25 2023-01-30 146410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr tradita popullore, PV monitorimi 4599/15 dt 27.12.22,kontr 4599/12 dt 12.09.22,fat 107 dt 27.12.22,FH 69 dt 27.12.22,urdh 599 dt 07.09.22,VK 4599/10 dt 06.09.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UNION BANK SHA Tirane 560,756 2023-01-25 2023-01-30 139410120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 5108 dt 21.09.22,vend 259 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 22.12.22,fat 10 dt 18.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 68,000 2023-01-25 2023-01-30 143510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 2849/3 dt 20.05.22,memo 2849 dt 20.05.22,urdh 289 dt 20.05.22,listepagese,PV2849/6 dt 23.05.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 57,681 2023-01-25 2023-01-30 148910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Krijimtari muzikore, urdh 191 dt 11.04.22,urdh 690 dt 11.10.22,kontr 5470/9 dt 11.10.22,memo 4987 dt 15.09.22, PV 5470/6 dt 11.10.22,VK 5470/7 dt 11.10.22, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SCREEN AD Tirane 272,600 2023-01-26 2023-01-30 153910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr samiti per te drejtat e autorit, shkr 6506/13 dt 21.12.22,rap pershk 6506/12 dt 19.12.22,memo 6506 dt 24.11.22,urdh 832 dt 25.11.22,urdh 868 dt 06.12.22,kontr 6506/10dt 12.12.22,fat 551 dt 13.12.22,urdh 877
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 212,462 2023-01-25 2023-01-30 144510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Art hapsirat publike, kontr 4429/5 dt 22.08.22,memo 4429 dt 19.08.22,urdh 551 dt 19.08.22,rap mon 6679 dt 05.12.22, shkr 6679/2 dt 30.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Banka OTP Albania Tirane 510,000 2023-01-25 2023-01-30 148210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e trashegimise, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,urdh 888 dt 1312.22,kontr 6709/11 dt 13.12.22,rapmon 6709/24, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 565,445 2023-01-25 2023-01-30 139910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4372 dt 17.08.22,vend 256 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 23.11.22,fat 14 dt 21.11.22,listepagese, sit 18.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 340,000 2023-01-25 2023-01-30 145310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Shqiperia ne Mozaik,listepagese, kontr 4926/10 dt 07.12.22,rap mon 4926/21 dt 30.12.22,shkr 4926/22 dt 30.12.22, memo 4926/2 dt 12.11.22, PV 4926/4 dt 01.12.22, urdh 867 dt 06.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Pro Rent AL Tirane 170,000 2023-01-25 2023-01-30 149810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e Trash Kult, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,VK 6709/3 dt 12.12.22,urdh 888 dt 13.12.22,kontr 6709/19 dt 16.12.22,rap mon 6709/24, fat 32 dt 21.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 29,750 2023-01-25 2023-01-30 148510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Xhubleta ne list e trashegimise, memo 6709 dt 06.12.22,urdh 884 dt 12.12.22,PV 6709/2 dt 12.12.22,urdh 888 dt 1312.22,kontr 6709/9 dt 13.12.22,rap mon 6709/24, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 10,000 2023-01-25 2023-01-30 151010120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,pagese anetare komisioni, vendim nr 1 dt 16.11.21, memo 3120 dt 06.06.22,urdh 535 dt 24.09.19,urdh 736 dt 12.11.22,vend 279 dt 02.05.19,vend 656 dt 31.10.18, listepagese
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,297,500 2023-01-25 2023-01-30 141210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4261 dt 10.08.22,vend 260 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 19.12.22,fat 36 dt 22.12.22,listepagese, sit 20.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 557,427 2023-01-25 2023-01-30 144310120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4277 dt 11.08.22,vend 288 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 22.12.22,fat 33 dt 22.12.22,listepagese, sit 22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 503,837 2023-01-25 2023-01-30 150310120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e kultures 1012001,bonus rijetez, kontr 4289 dt 12.08.22,vend 273 dt 21.06.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22,urdh 101 dt 25.02.22,urdh 511 dt 02.08.22,cert dorz 27.12.22,fat 104 dt 30.12.22,listepagese, sit 15.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 76,191 2023-01-25 2023-01-30 151410120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte, autorizim 5976/8 dt 16.11.22,autorizim 6278 dt 11.11.22,listepagese
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave