Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,176,831,970.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,700 2023-01-11 2023-01-17 1240120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta ,autorizim nr. 5609.dt.13.10.2022,autor.nr.5014.dt.16.09.22,aut.5202/1.dt.30.09.2022,aut.4954/1.dt.14.09.2022,aut.5754.dt.24.10.2022,aut.5674.dt.14.10.2022listepagese date 13.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 70,200 2023-01-11 2023-01-17 124110120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta ,aut nr5988dt.31.10.22,aut.nr6478.dt.22.11.22,aut. 6381dt.16.11.22,aut.6210.dt.10.11.22,aut.6456.dt.21.11.22,aut.6567dt.25.11.22, Aut 5925dt27.10.22,Aut nr6332dt15.11.22,Aut nr5754dt20.10.22LP22.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 181,985 2023-01-12 2023-01-17 125710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr UNESCO, urdh 31 dt 25.01.21, kontr 164/4 dt 26.01.22, PV 6443 dt 21.11.22,LP date 30.12.2022, kontr 4500414878 A2
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 115,900 2023-01-12 2023-01-17 124710120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni, fat 1234 dt 04.10.22, Autorizim 5310 dt 29.09.22, UP 662 dt 30.09.22, ftese oferte 5345/2 dt 30.09.22, PV 5345/1 dt 30.09.22, PV 5345/3 dt 03.10.22, PV5345/4 dt 03.10.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 60,500 2023-01-09 2023-01-16 122210120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta brendshme, Aut nr.4696dt31.08.22 ,Aut nr5753 dt19.10.22, Aut 5262 dt27.09.22, Aut nr3519dt28.06.22,Aut nr4023/1dt28.07.22Aut nr5870dt26.10.22 LP date 27.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 163,419 2023-01-10 2023-01-16 122910120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte,autorizim nr.5377 dt04.10.22,Autorizim nr. 3441/2 date 30.06.22,Autorizim nr. 5610 date date 13.10.2022 Listepagesa date 29.12.2022`
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Zyra e Permbarimit Privat Enforcement Group Tirane 1,000,000 2023-01-12 2023-01-16 124510120012022 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren Ministria e Kultures 1012001,shp gjyqs Majlinda Zalla, urdh 874 dt 07.12.2022, vendim 1731 dt 25.04.2017, njoftim detyrimi 4070 dt 01.08.2022, shkrese 5231 dt 26.09.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 66,780 2023-01-09 2023-01-16 121810120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni, fat 1949 dt 11.10.2022, Autorizim 5377 dt 04.10..22, UP 682 dt 10.10.2022, ftese oferte 5484/2 dt 10.10.22, PV 5484/1 dt 10.10.22,PV 5484/3 dt 10.10.2022,NJF date11.10.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Inesa Sulaj Tirane 260,000 2023-01-10 2023-01-16 123210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr Qyteti im, memo 4022/1 dt 02.08.22, urdher 503 dt 02.08.22, PV 4022/3 dt 03.08.22, VK 4022/4 dt 03.08.22, Kontrate 4022/6 dt 05.08.2022, fat 10 dt 06.12.2022,RM nr 4022/8 date 07.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 105,000 2023-01-09 2023-01-16 122010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001klasiku i fundit ,kontrate nr.1254.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446/2 dt24.01.22,LP dt27.12.22,RM dt 15.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 331,029 2023-01-10 2023-01-16 123010120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte, Aut nr. 3171/1 dt09.06.22, aut 5548 dt 12.10.22,Aut nr. 5075 dt21.09.22, Aut nr.4793 dt17.10.22,Aut nr.3238 dt20.07.22,Aut nr. 5745dt 25.11.22 Aut nr.4215/1dt16.09.22LP dt 29.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 300,000 2023-01-09 2023-01-16 122710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Kultura me nje muaj Buletin mujor,listepagesa dt.27.12.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrata nr.2078.dt.12.04.2022,VK nr.6446 6.dt.11.02.22,memo 6446.dt14.12.21, RM nr.6137 dt08.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) TDR GROUP Tirane 2,000,000 2023-01-12 2023-01-16 124610120012022 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara Ministria e Kultures 1012001,shp gjyqs D.Toce, A.Peci, urdh 875 dt 07.12.22,urdher nr. 971 dt30.12.22, vendim 4139 dt 16.11.18,vendim nr.170 dt 24.05.22njoftim detyrimi 1662 dt 13.03.2022, njoftim nr. 4900 date 13.09.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 44,349 2023-01-09 2023-01-16 121910120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni, fat 1437 dt 23.11.2022, Autorizim 6312/3 dt 22.11.22, UP 810 dt 22.11.2022, ftese oferte 6475/2 dt 22.11.22, PV 6475/1 dt 22.11.22,PV 6475/3 dt 23.11.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 738,600 2023-01-09 2023-01-16 121710120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,bileta avioni, fat 268 dt 15.09.2022, Autorizim 4793 dt 07.09.22, UP 611 dt 13.09.2022, ftese oferte 4793/5 dt 13.09.22, PV 4793/4 dt 13.09.22,PV 4793/6 dt 14.09.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 419,370 2023-01-10 2023-01-16 123110120012022 Udhetim jashte shtetit Ministria e Kultures 1012001,dieta me jashte,Autorizim nr.5745/3 dt14.11.22,Autorizim nr 3238 dt13.06.22, Autorizim nr .3171/1 dt09.06.22, Autorizim nr 4793 dt 07.09.22,Autorizim nr 5310 dt 29.09.22, listepagese date 29.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,000 2023-01-09 2023-01-16 122510120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta ,autorizim nr.3292.dt.16.06.2022,listepagese date 27.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 83,500 2023-01-09 2023-01-16 122410120012022 Udhetim i brendshem Ministria e Kultures 1012001,dieta,autorizim nr.4696dt.31.08.22,autor.nr.5753.dt19.10.22,aut.5262 dt27.09.2022,aut.3519dt28.06.2022,aut.3547dt 30.06.2022,aut.5870.dt26.10.2022,Aut nr.3387 dt 21.06.22LP 27.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 203,300 2023-01-09 2023-01-16 122610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001 pr ne kujtim te fig.Drita Agolli. Kontrata 2617/6 dt 24.05.22, urdher 291 dt 23.05.22, VK 2617/4 dt 23.05.22, PV 2617/3 dt 23.05.22, Mmeo 2617/1 dt 19.05.22, LP date 27.12.22,RM dt 14.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) PC STORE Tirane 82,800 2022-12-27 2023-01-16 116910120012022 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Ministria e Kultures 1012001,sherbim mirembajtje printera fotokopje,fature nr.7300 dt 30.08.22, PMD dt 30.08.22 kontrate nr. 911/6 dt 04.03.22 UP nr91 dt 17.02.22 njf CN /28697/02182022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 31,696,570 2022-12-30 2023-01-13 119210120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001,transferte per Bienalen e Venecias,sipas fatures nr.115/AMM dt.19..12.2022,urdher nr.759.dt.04.11.2022,kontrate nr.6665/5.dt.05.12.2022,urdher nr.578.dt.31.08.2022 VK 4308/10 dt30.08.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,178,055 2023-01-10 2023-01-13 123310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,trf per 18087.46 eur,Bienalia e artit venecia,urdher nr.122.dt.07.03.2022.kontrate nr.1247 4.dt.07.03.2022,U nr.794.dt.06.12.2021,VK.nr.5360 13.dt.06.12.2021,PV .5360 12.dt.06.12.2021,RFI nr.6929 dt14.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QEBDRA BE THE CHANGE Tirane 480,000 2023-01-06 2023-01-12 120910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Peizazhe Betoni ne muze,Open Museum,fatura nr.4 dt31.10.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrata nr.2121,dt.13.04.2022,VK nr.6446 6.dt.11.02.2022,memo 6446 RM nr.11.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 410,000 2023-01-10 2023-01-12 123410120012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Ministria e Kultures 1012001,mbeshtetje financiare, vendim nr. 898 date 29.12.2022, LP date 30.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UNION BANK SHA Tirane 20,000 2023-01-10 2023-01-12 123510120012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Ministria e Kultures 1012001,mbeshtetje financiare, vendim nr. 898 date 29.12.2022, LP date 30.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,479,357 2023-01-05 2023-01-12 120610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonusi Rijetezimit, vend 370 dt 07.07.22, kontr 4375 dt 17.08.22,LP dt 27.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22, urdher nr. 511 dt 02.08.22, situacion dt 06.12.22, ft nr. 21dt 05.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,730,000 2023-01-04 2023-01-12 119910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,bonus rijettez, vend 375 dt 07.07.22, kontr 5370 dt 04.10.22,LP dt 23.12.22urdh 663 dt 03.10.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, sit dt 07.12.22,ft nr. 35 dt 09.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 180,966 2023-01-04 2023-01-12 119610120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4371 dt 17.08.22, vendim 71 dt 08.04.22, LP 27.12.22, , memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdh 511 dt 02.08.22, sit dt07.12.22 ft nr.9 dt 12.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,730,000 2023-01-05 2023-01-12 120410120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4374 dt 17.08.22, vendim 372 dt 07.07.22, LP dt 23.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdh 511 dt02.08.22, situacion dt 05.12.22,ft nr. 40 dt 09.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Banka e Parë e Investimeve-Albania/ First Investment Bank- Albania Tirane 1,203,632 2023-01-04 2023-01-12 119510120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4276 dt 11.08.22, vendim 248 dt 21.06.22, LP 23.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdh 511 dt 02.08.22 sit dt 08.12.22 ft nr. 58 dt 11.08.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UNION BANK SHA Tirane 379,545 2023-01-05 2023-01-12 120210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4321 dt 15.08.22, vendim 365 dt 07.07.22, LP dt23.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdher nr.511 dt 02.08.22 situacion dt 05.12.22 ft nr.18 dt 30.11.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 230,000 2023-01-10 2023-01-12 123710120012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Ministria e Kultures 1012001,mbeshtetje financiare, vendim nr. 898 date 29.12.2022, LP date 30.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 10,000 2023-01-10 2023-01-12 123910120012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Ministria e Kultures 1012001,mbeshtetje financiare, vendim nr. 898 date 29.12.2022, LP date 30.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 1,138,527 2023-01-04 2023-01-12 119710120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4320 dt 15.08.22, vendim 246 dt 21.06.22, LP dt27.12.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdh 511 dt 02.08.22 sit 13.12.22,ft 19 dt 13.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,266,760 2023-01-05 2023-01-12 120310120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi, vend 243 dt 21.06.22,kontr 4376 dt 17.08.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdher 511 dt02.08.22 situacion dt 06.12.22, ft nr. 155 dt 06.12.22 LP dt 23.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,115,025 2023-01-04 2023-01-12 119410120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4373 dt 17.08.22, vendim 160 dt 17.05.22, LP 27.12.22, urdh 511dt 02.08.2022, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22 sit dt 06.12.22 ft nr.4 dt 09.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 150,000 2023-01-10 2023-01-12 123810120012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Ministria e Kultures 1012001,mbeshtetje financiare, vendim nr. 898 date 29.12.2022, LP date 30.12.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,270,700 2023-01-04 2023-01-12 120110120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi, vend 267 dt 21.06.22,kontr 4342 dt 16.08.22, memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdher 511 dt02.08.21,situacion dt05.12.2022 ft nr.15 dt 12.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,528,818 2023-01-06 2023-01-12 121310120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonus Rijetezimi Kontr 4238 dt 08.08.22, vendim 287 dt 21.06.22,LP dt27.12.22,memo 1087/1 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22, urdh 511 dt 06.05.22,situacion dt 06.12.22,ft nr.11 dt12.12.22
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 346,000 2023-01-04 2023-01-12 120010120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pr Bonusi Rijetezimit, vend 264 dt 21.06.22, kontr 4405 dt 18.08.22,LP dt 23.12.22,memo 1087/1 dt 15.03.22,urdh 132 dt 15.03.22, urdh 132 dt 15.03.22,sit 05.12.22 ft nr. 28 dt 09.12.22
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave