Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 454,418,058.00 1,141 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 179,445 2016-01-27 2016-01-28 1310780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Dhjetor 2015 seria 634671589 kodi i klientit TRB080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,704 2016-01-27 2016-01-28 1410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Cel.telefoni fat 01.01.2016 s 00000164788366 klienti 470004478506
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 569,905 2016-01-27 2016-01-28 1110780012016 Sherbime te tjera 1078001 Perkthim Legjislacioni urdher 168 dt 07.12.2015 kont 07.12.2015 pv.15 dt 28.12.2015 vkm119 dt 07.03.2007 bordero 26.01.2016 autorizim janar 2016
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 37,253 2016-01-27 2016-01-28 1610780012016 Sherbime telefonike 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Celular dhjetor 2015 K.Gjosha fatura dhjetor 2015 seria 000001672657747 dt 01.01.2016
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,852,888 2016-01-27 2016-01-28 1110780012016 Sherbime te tjera 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia tetor nentor 2015 fat 31.10.2015,30.11.2015 kodi trib080024110042 kont b110042
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2016-01-19 2016-01-20 910780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT Perfitim financiar dhjetor 2015 E.Xhixho , autorizim 19.01.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2016-01-19 2016-01-20 810780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT Perfitim financiar dhjetor 2015 G.Elezi , autorizim 19.01.2016
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 30,776 2015-12-31 2016-01-15 49010780012015 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit Telefoni dhjetor 2015 31.12.2015 seria 721101241
Ministria e Integrimit (3535) TIRANA SOLAR ENERGY Tirane 14,400 2015-12-31 2016-01-14 47610780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit Projektimi i sistemit ngrohes up71 dt 24.12.15 pv.24.12.15 fat15 dt.29.12.2015 s22741015 fh36 dt 29.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) THEOS Tirane 95,000 2015-12-31 2016-01-14 48610780012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Integrimit Rikonstruksion riparim zyre up.76 dt 29.12.2015 pv.29.12.2015 fat 24 dt 31.12.2015 s 07920824
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 155,424 2015-12-31 2016-01-14 48210780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni ,urdher 167 dt 07.12.15 kont 07.12.15,11.12.2015 pv.7dt.18.12.15,pv.9 dt 21.12.15 vkm 119 dt 07.03.07 bordero autorizim dhjetor 2015 S.Spahia
Ministria e Integrimit (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 62,400 2015-12-31 2016-01-14 47710780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit blerje dosje up74 dt 29.12.15 ft.of.30.12.2015 ref.213012292015 dt 29.12.15 fit29.12.15 fat372 dt31.12.2015 s 26160823 fh.38 dt 31.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 111,960 2015-12-31 2016-01-14 47510780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit Shpenzime blerje dhurata up.73 dt 28.12.2015 urdh.189 dt 24.12.2015 ft.6557 dt 21.12.2015 fat 115 dt 28.12.2015 s28104595 fh.34 dt 28.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 6,000 2015-12-31 2016-01-14 47810780012015 Shpenzime per pritje e percjellje Min Integrimit shpenzime pritje, up.75 dt 29.12.2015 ft.30.12.2015 ref.2130412292015 fit.29.12.2015 fat 8226 dt 30.12.2015 s 29946126 fh,37dt30.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) ARKONSTUDIO Tirane 84,000 2015-12-31 2016-01-14 47910780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit Hartim pojektpreventiv MIE up.65 dt 07.12.2015 fat 83 dt 28.12.2015 s18830039 fh.28.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 51,000 2015-12-31 2016-01-14 48410780012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Min Integrimit Pagesa per marrje me qera urdh.92 dt 01.07.15 pv.20.07.15 vkm560 dt 16.08.06 kont 1192/1 dt 30.07.15 bordero , autorizim 2015
Ministria e Integrimit (3535) THEOS Tirane 816,000 2015-12-31 2016-01-14 48810780012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Integrimit Rikonstruksion zyra up72 dt 28.12.2015 ft29.12.2015 ref.2118412282015 dt.28.12.2015 pv.31.12.2015 fit.30.12.2015 fat 25 dt 31.12.15 s 07920825
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,893 2015-12-31 2016-01-14 48310780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni ,urdher 175 dt07.12.2015 kont 07.12.2015 pv.11 dt 23.12.2015 vkm119 dt 07.03.07 bordero ,autorizim dhjetor 2015 S.Spahia
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 327,251 2015-12-31 2016-01-14 48110780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni ,urdher 167 dt 07.12.15 kont 07.12.15,11.12.2015 pv.7dt.18.12.15,pv.9 dt 21.12.15 vkm 119 dt 07.03.07 bordero autorizim dhjetor 2015 valentina vokrri,I.Shehu
Ministria e Integrimit (3535) ALTIN PRENGA Tirane 18,000 2015-12-31 2016-01-14 48910780012015 Shpenzime per pritje e percjellje Min Integrimit PRITJE PERCJELLJE UP. 163 DT. 04.12.2015 PROGRAM 07.12.2015 FAT.281(25620387) DT. 07.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 64,380 2015-12-31 2016-01-14 48710780012015 Posta dhe sherbimi korrier Min Integrimit Sherbimi postar kont ne vazhdim 16.06.2014 fat 240 dt 31.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 237,265 2015-12-31 2016-01-14 48510780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni ,urdher 175 dt07.12.2015 kont 07.12.2015 pv.11 dt 23.12.2015 vkm119 dt 07.03.07 bordero ,autorizim 31 dhjetor 2015 V.Vokrri, I.Shehu
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 1,580,612 2015-12-31 2016-01-14 48710780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit Perkthim legjislacion BE kont ne vazhdim 8/5 dt 04.06.15 fat 809 dt 30.12.2015 s 27476359
Ministria e Integrimit (3535) PC STORE Tirane 197,820 2015-12-31 2016-01-14 47210780012015 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min Integrimit Blerje televizore up70 dt 24.12.15 ft.28.12.2015 ref2101912242015 dt 24.12.2015 fit29.12.2015 fat 5268 dt 29.12.15 s 29418868 fh.37 dt 29.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 135,420 2015-12-31 2016-01-12 47410780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni urdh.141 dt 16.11.15 urdh.173,179,177 kont 16.11.15,11.12.2015 vend.119 dt 07.03.15 vend.21.12.2015 per S.Spahia
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 232,732 2015-12-31 2016-01-12 47310780012015 Sherbime te tjera Min Integrimit perkthim legjislacioni V.Vokri urdher 141 dt 16.11.2015 urdh.173,179,177 kont 16.11.2015 ,11.12.2015 vend.119 dt 07.03.2015 udhez.2 dt 14.05.2015 urdh.1 dt 21.07.2015
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,362,171 2016-01-07 2016-01-08 410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 21
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 423,098 2016-01-07 2016-01-08 310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 508,337 2016-01-07 2016-01-08 510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 11
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,635,600 2016-01-07 2016-01-08 110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,064,304 2016-01-07 2016-01-08 210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 31
Ministria e Integrimit (3535) EURO FAB Tirane 76,430 2015-12-30 2015-12-31 46410780012014 Sherbime te tjera Min Integrimit Sherbim pastrim fasade nentor dhjetor 15 up24.06.15 ft. of.30.06.2015 ref0338306292015 dt 29.06.2015 fit.30.06.2015 fat 27 dt 29.12.2015 seria 20720878
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 2,648 2015-12-30 2015-12-31 45310780012015 Sherbime telefonike Ministria Integrimit Lik telefon kl 178374666 fatura nentor 2015 dt 01.12.2015 fat nentor 2015 dt 01.11.2015 11.2015 klienti 178374666
Ministria e Integrimit (3535) TIRKA 2000 Tirane 72,000 2015-12-30 2015-12-31 45810780012015 Sherbime te tjera Ministria Integrimit Shpenzime op. te parashikuara transporti urdh 147 dt 26.11.2015 pv. emergjence dt 26.11.2015 fat 104 dt 17.12.2015 seria 22076554
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,641 2015-12-30 2015-12-31 47110780012015 Sherbimet bankare Ministria Integrimit cek dieta jashte venditurdher 164 dt 07.12.2015 bordero 30.12.2015 autorizim 30.12.2015 kerk per valute 30.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,500 2015-12-30 2015-12-31 46610780012015 Sherbime te tjera Ministria Integrimit Pasaporte diplomatike V.Lleshi shk. 1868 dt 02.11.2015 aplikimi 14.10.2015 autorizim dhjetor 2015
Ministria e Integrimit (3535) ALBAN KARDASHI Tirane 81,000 2015-12-30 2015-12-31 46310780012015 Shpenzime per pritje e percjellje Min Integrimit Dhurata per delegacione e huaja up47 dt 02.09.2015 pv. prok per vlera 100000 lek fat 21 dt 07.09.2015 seria 0012821 fh 21/1 dt 07.09.2015
Ministria e Integrimit (3535) T & D Tirane 32,050 2015-12-30 2015-12-31 46710780012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Integrimit pritje percjellje urdher 133 dt 21.10.2015 prog.22.10.2015 fat 480 dt 29.10.2015 s24980576
Ministria e Integrimit (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 465,600 2015-12-30 2015-12-31 45410780012015 Sherbime te tjera Ministria Integrimit Kartolina Up.68 dt 18.12.2015 ft. of.22.12.2015 ref.205621221 dt 21.12.2015 fit.23.12.2015 fat 359 dt 24.12.2015 seria 26160810 fh nr 33 dt 24.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 14,004 2015-12-30 2015-12-31 46510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje Min Integrimit Shpenzime marrje auto qera urdher 27/1 dt 13.07.2015 shk1262 dt 10.07.2015 fat 24 dt 16.07.2015 s 05946589
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave