Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 5,760 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 13,903,736,378.00 5,760 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,500 2020-03-19 2020-04-09 27110100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Shkurt 2020,Fat.Shkurt 2020, seri 356199523, dt. 02.03.2020 nr. regjistrimit abonentit 21568164535, Shkrese nr. 15095, dt, 14.08.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 208,573 2020-03-19 2020-04-09 27710100012020 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS dhe AECH,Fat. 14431631, dt. 29.02.2020, nr. 3020011939 dt. 29.02.2020, p.verbal dt.18.03.2020,urdh.14134, dt. 24.07.19, nr. 1190/1, dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,kont.nr.18681
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,000 2020-03-19 2020-04-09 27510100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit, L.pag. Dt. 17.03.2020, U. u.sherb,autoriz. Nr. 4549,dt.02.03.2020,nr. 3335, dt. 13.02.2020, prog. Vleresimi nr. 4207/1, dt. 26.02.2020 fat. Nr.20. dt. 06.03.2020, nr. 372, dt. 14.02.20, nr. 429, dt. 15.02.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 84,785 2020-03-30 2020-04-09 28510100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Janar 2020 Marreveshje nr. 22914, dt. 31.12.2018, autorizmin nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.354066611, dt.01.02.2020, kod klienti 450000605680memo dt. 27.0.2020, nr. 5220/1, dt. 11.03.2020
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 83,067 2020-03-30 2020-04-09 28610100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Shkurt 2020 Marreveshje nr. 22914, dt. 31.12.2018, autorizmin nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.354080793, dt.01.03.2020, kod klienti 450000605680, memo dt. 27.0.2020, nr. 5220/1, dt. 11.03.2020,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 133,598 2020-03-30 2020-04-01 29110100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne ProCredit Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 866,980 2020-03-27 2020-04-01 28210100012020 Elektricitet Min.Fin.Energji elektrike Shkurt 2020 Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Shkurt 2020, nr. fat.366253274, dt.29.02.2020,kont.nr. H110005,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 387,529 2020-03-27 2020-04-01 28310100012020 Elektricitet Min.Fin.Energji elektrike Shkurt 2020 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Shkurt 2020, nr. fat.366232912, dt. 29.02.2020,kont.nr. H110004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 377,030 2020-03-30 2020-04-01 28410100012020 Uje Min.Fin.Shpenzime per uje -Shkurt 2020,Fat nr 2002-159738-1-1 seri 350627001. dt. 29.02.2020, kodi klientit 159738-1, kontrate dt. 24.02.2014
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,433,946 2020-03-30 2020-03-31 29010100012020 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne RF Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 104
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Banka OTP Albania Tirane 69,329 2020-03-30 2020-03-31 30110100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne OTP Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 785,848 2020-03-30 2020-03-31 29210100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne Tirana Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 11
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Banka OTP Albania Tirane 409,599 2020-03-30 2020-03-31 29410100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne OTP Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 5
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 695,738 2020-03-30 2020-03-31 29610100012020 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne Credins Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UNION BANK SHA Tirane 199,175 2020-03-30 2020-03-31 29310100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne Union Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 3,491,437 2020-03-30 2020-03-31 28710100012020 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Faktik i punonj. ISP Bank per MFE,Drejt. Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt.Pergj.Task.Pasuri 45,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,966,364 2020-03-30 2020-03-31 28910100012020 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne Credins Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pasuri 44
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 15,507,899 2020-03-19 2020-03-31 28010100012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.AMP Stiliano Bandilli Berat,Fat.nr.44,dt.02.03.20, seri 20320099 p.verb dt. 09.03.20, situac.5, relac.nr. M185/20, dt.24.02.20,shkr.nr.4154, dt.25.02.20, kont.nr. 4673/5, dt.11.06.19,u.prok.nr.4673,dt.20.03.19,urdh.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 16,840,551 2020-03-19 2020-03-31 27910100012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.AMP Stiliano Bandilli Berat,Fat.nr.39,dt.06.02.20, seri 20320094 p.verb dt. 09.03.20, situac.4, relac.nr. M185/17, dt.07.02.20,shkr.nr.2859, dt.07.02.20, kont.nr. 4673/5, dt.11.06.19,u.prok.nr.4673,dt.20.03.19,urdh.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 268,175 2020-03-30 2020-03-31 29510100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Fakt.punonj. ne Alpha Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,840 2020-03-30 2020-03-31 30010100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne Tirana Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 272,488 2020-03-30 2020-03-31 29910100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne RF Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 9
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 993,587 2020-03-30 2020-03-31 29710100012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne BKT Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 27
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 69,975 2020-03-30 2020-03-31 29810100012020 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 20,Permb dt.30.03.20,Nr. Fakt.punonj. kont ne ISP Bank per MFE,Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU,Drejt.Pergj.Task.Pas 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,980,928 2020-03-30 2020-03-31 28810100012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Mars 2020 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri),Liste pag Mars 2020,Permb dt.30.03.2020,Nr. Faktik i punonj. BKT per MFE,Drejt. Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt.Pergj.Task.Pasuri 131
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARKIMADE Tirane 119,988 2020-03-19 2020-03-31 27310100012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Kolaudim i punimeve per objektin Ndertimi I shkolles se IT Tirane,Fat. Nr. 24, dt. 08.01.2020, seri 38987874, oferta, miratim dt. 27.12.2019, akt kolaudimi, p.verb kolaudimi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 17,117,985 2020-03-19 2020-03-31 27810100012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.AMP Stiliano Bandilli Berat,Fat.nr.35,dt.23.01.20, seri 20320090 p.verb dt. 21.01.20, situac.3, relac.nr. M185/13, dt.13.01.20,shkr.nr.643, dt.14.01.20, kont.nr. 4673/5, dt.11.06.19,u.prok.nr.4673,dt.20.03.19,urdh.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 154,000 2020-03-19 2020-03-31 27610100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit, list.pag.dt.17.03.2020, u.sherbimi,vendim nr. 126, DT. 17.12.19, nr. 16388/9prot, nr. 126/1, DT. 24.12.19, nr. 16377/11 prot, nr. 6, dt. 24.01.20, nr. 1516/1 prot, nr. 126, dt. 17.12.19, nr. 16377/9 prot, fat
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 22,000 2020-03-19 2020-03-31 27410100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit, L.pag.dt. 17.03.2020, u.sherb,autoriz. Nr. 4549,dt.02.03.2020,prog. Vleresimi nr. 4207/1, dt. 26.02.2020 fat. Nr.21. dt. 06.03.2020,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "TAULANT" SHPK Tirane 124,280 2020-03-19 2020-03-31 28110100012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.rikonstruk.shkoll.profesional. IT,Fat. Nr.43, dt. 08.01.20, seri73424393,p.verb dt. 21.01.20,shkr.nr.142, dt.08.01.20, kont. Nr.20952/5, dt.21.12.18, kont.b.operat.nr.2701 rep, dt. 23.11.18,u.prok.nr.20952,dt.22.11.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 477,800 2020-03-12 2020-03-19 22810100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 429, dt. 02.03.20, seri 8462713, miratim exht. Dt. 26.02.20, autoriz.nr.1643/3, dt. 24.02.20, u.prok nr. 13, dt. 26.02.20, f.ofert dt. 26.02.20, p.verb dt. 03.03.20, memo nr. 5014, dt. 06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 92,980 2020-03-12 2020-03-19 23210100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 59, dt. 21.02.20, seri 84161509, autoriz. Nr. 3582, dt. 18.02.20, miratim nr.extr, dt.20.02.20, u.prok. Nr. 11, dt. 21.02.20, ft. oferte dt.21.02.20, p.verb dt. 21.02.20, memo nr.5016,dt. 06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 78,700 2020-03-12 2020-03-19 23010100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fa. Nr. 234, dt. 24.02.20, seri 87201534, mirat. Extr.dt. 24.02.20, autoriz. nr. 3978,dt.24.02.20, u.prok.nr.12.,dt.24.02.20, ft.ofert.dt.24.02.20, p.verb.dt.24.02.20, memo nr.5015,dt.06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 378,928 2020-03-12 2020-03-19 23110100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr.235, dt. 17.02.20, seri 87583335, autoriz. nr.3435/82, dt. 17.02.20, mirat.extra.dt. 17.02.20, urdh.prok. Nr10, dt. 17.02.20, ft. ofert. Dt. 17.02.19, p.verb dt. 18.02.20 memo nr. 5017, dt. 06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 121,500 2020-03-12 2020-03-19 22910100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fa. Nr. 188, dt. 12.02.20, seri 84027988, mirat. Extr.dt. 07.02.20, autoriz. nr. 2690,dt.05.02.20, memo dt. 03.02.20, u.prok.nr.08.,dt.07.02.20, ft.ofert.dt.07.02.20, p.verb.dt.12.02.20, memo nr.5013,dt.06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 147,000 2020-03-12 2020-03-19 22710100012020 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.Nr.313,dt.17.02.20,seri 8462713,miratim ext.Dt.17.02.20,autoriz.nr.3127,dt.12.02.20,memo nr. 3127,dt.04.02.20,u.prok nr. 09,dt.17.02.20,f.ofer.dt.17.02.20,p.verb dt.18.02.20,memo.nr.5012,dt.06.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 24,790 2020-03-12 2020-03-18 26810100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Pag.mbledh.dt.03.03.20 (Komis.Ndihm.Shtet) L.pag.dt.10.03.2020, L. prez. mbledh.dt. 03.03.2020, vendim nr. 95, dt. 03.03.2020, ligj.nr.9374, dt. 21.04.2005,VKM.nr.418, dt. 27.06.12, memo dt. 10.03.2020
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,500 2020-03-12 2020-03-18 26510100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Shkurt 2020,Fat. dt. 01.03.2020, fat. Nr. 354071409, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,767 2020-03-12 2020-03-18 27010100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Shkurt 2020 (Vodafon),Fat Shkurt 2020, seri 327720390, dt. 01.03.2020, nr. regjistrimit abonentit 26767307083, Shkrese nr. 14503 dt, 31.07.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,200 2020-03-12 2020-03-18 26710100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Pag.mbledh.dt.03.03.20 (Komis.Ndihm.Shtet) L.pag.dt.10.03.2020, L. prez. mbledh.dt. 03.03.2020, vendim nr. 95, dt. 03.03.2020, ligj.nr.9374, dt. 21.04.2005,VKM.nr.418, dt. 27.06.12, memo dt. 10.03.2020
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave