Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,730,034,383.00 4,149 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G I Z Tirane 492,443 2019-03-26 2019-03-28 30710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pag.rimburs.TVSH projekt. "zhvill.qendrush. Ekonomik dhe rajonal, nxitja e punesimit, arsimit e form. profes",Urdher Nr. 14 dt. 09.01.2019, kerkese nr.2257/1 prot, dt. 24.12.18,(Tetor- Dhjetor 18)permb.fat.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) KASTRATI Tirane 149,560 2019-03-26 2019-03-28 30410100012019 Karburant dhe vaj Min.Fin.Furniz.lende djeg.automjetet (benzin),Fat nr 74,dt 03.01.19,f.hyr.nr.1,dt.03.01.19,p.verb.dt.03.01.19,f.dal.dt.03.01.19,llog.cmim,rap.analiz.bulet.nr52,dt.31.12.18,kont.8151/1,dt.03.07.17,urdh.nr.26,dt.03.01.19,nr.8151/3,dt.03.07.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 117,500 2019-03-26 2019-03-28 29910100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.miremb, pajisje disaster recovery center sist.thesar (25.01.19 - 24.02.19),Fat.nr 80738754,dt.04.03.19,rap.dt 04.03.19,p.verb.dt.12.03.19 kont.nr 2149/37 dt 24.11.16,urdh.nr.2149/31,dt.27.10.16,urdh.Prok.9238 dt.28.06.16,nj.fi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FACILIZATION Tirane 79,166 2019-03-25 2019-03-28 29610100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirmb.sis.REMIP(15.12.18-15.01.19)Fat.nr.3,dt.18.01.19, seri 67753759 p.verb. dt.07.02.19,rap.nr.1048 prot,dt.22.01.19,konr. nr.134/8, dt.20.04.15, urdh.nr.9967/7, dt.15.09.16, memo dt.20.09.16, amend.kont.nr.9967/6,dt.15.09.16,memo
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Silvana Dervishi Tirane 148,500 2019-03-26 2019-03-28 31110100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi, "Anglisht - Shqip, Shqip - Anglisht"fat. Nr. 5, dt. 04.03.19, seri. 13168657 kont. Nr. 100/1, dt. 07.01.19, urdh. Nr. 100, dt. 07.01.19, nr.100/2 dt. 07.01.19 p.verb. Dt. 13.02.19, 04.03.19 . email dt 28.02.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 226,860 2019-03-26 2019-03-28 28710100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.Pag dt. 15.03.19, u.sherb. P.pune nr.474/1,dt.01.02.19,nr.54,dt.08.02.19,nr.71,dt.15.02.19,Autoriz.nr. 3161,dt.25.02.19,nr.2758,dt 14.02.19,nr.2835 dt.19.02.19,fat.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G I Z Tirane 7,339,783 2019-03-26 2019-03-28 30810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pag.rimburs.TVSH projekt. "zhvill.qendrush. Ekonomik dhe rajonal, nxitja e punesimit, arsimit e form. profes",Urdher Nr. 15 dt. 09.01.2019, kerkese nr.2235/1 prot, dt. 19.12.18,(Tetor- Dhjetor 18)permb.fat.f.hyrje nr.10,11,12,14,15,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 294,000 2019-03-25 2019-03-28 29810100012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Min.Fin.Miremb.mjedis.ri dhome server.(22.12.18 - 22.01.19)Fat.388,dt.28.01.19,p.verb. dt. 30.01.19,raport dt. 25.01.19, kont.nr.816/30, dt.31.08.15, prok.posac nr.920rep, nr.471kol/,dt.27.05.15, amand.kont.nr. 816/44, dt. 31.12.15
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 117,500 2019-03-26 2019-03-28 30010100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.miremb, pajisje disaster recovery center sist.thesar (25.12.18 - 24.01.19),Fat.nr 8073538,dt.01.02.19,rap.dt 04.02.19,p.verb.dt.25.02.19 kont.nr 2149/37 dt 24.11.16,urdh.nr.2149/31,dt.27.10.16,urdh.Prok.9238 dt.28.06.16,nj.fi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 29,708,238 2019-03-25 2019-03-27 31010100012019 Organizatat nderkombetare te tjera - Sherbimet bankare Min.Fin.Pag.kontrib.financ.te Shqiperi.viti 2019,per "Konkurr.ndermarr.vogla dhe mesme (COSME) 2014-2020,Urdher nr.105,dt.21.03.19,nr.3854 prot,dt.21.03.19,Debit Note Nr.3241902514 dt.27.02.19.Shkr MEPJ.Nr.3367,dt.06.03.19,nr.3854,dt.06.03.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2019-03-21 2019-03-25 29410100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshper.Ish P.Polit.(20.01.19-20.02.19)Fat.Nr.120219,dt.27.02.19,p.verb.nr.30,dt.01.03.19,rap.mujor dt.21.02.19,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/2,dt,05.12.18,nr.11162/1,dt.03.07.18,nr.11162,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 112,195 2019-03-15 2019-03-25 27810100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 331, dt. 28.02.2019, seri 73660431, shkr. Nr. 1023/3, dt. 27.02.19, Nr. 1023/2, dt. 08.02.19, nr. 1023/1, dt. 08.02.19p.verb dt. 20.02.19, tre oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,040 2019-03-21 2019-03-25 28310100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postar muaji Shkurt 2019 (DSHP Kukes),Fat.74, dt. 28.02.2019, seri 61413725, shkr .nr. 53, dt. 13.03.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 7,600 2019-03-21 2019-03-25 29110100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Shkurt 2019,Fat.Shkurt 2019, seri 21757394781, dt. 01.03.2019, nr. regjistrimit abonentit 21757394781, Urdher nr. 17734, dt, 05.12.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 123,304 2019-03-15 2019-03-25 27010100012019 Paga baze - Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Shkurt 2019,Marreveshje nr. 22914, dt. 31.12.2018, autorizmin nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.261285159, dt.01.03.2019,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,465 2019-03-21 2019-03-25 28110100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Shkurt 2019,Fat Shkurt,nr. 279334523, dt. 01.03.19, Kod Abonenti 570678 , Urdher Nr.12244, dt. 27.06.2018.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 243,107 2019-03-15 2019-03-25 27710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 295, dt. 25.02.2019, seri 73660395, shkr. Nr. 1023/3, dt. 27.02.19, Nr. 1023/2, dt. 08.02.19, nr. 1023/1, dt. 08.02.19p.verb dt. 20.02.19, tre oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,560,500 2019-03-21 2019-03-25 29210100012019 Sherbimet bankare - Udhetim jashte shtetit Min.Fin.Terheqje Euro per paradhenie sherbimesh e gjendje arke,Autoriz. Nr. 4664 Dt. 19.03.19. kursi I kemb. nr.51 dt.20.03.19.Autoriz. nr.4569 dt. 19.03.19, 4374, dt. 15.03.19, nr. 4635, dt. 19.03.19, nr. 4634, dt. 19.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Palma Construction Tirane 652,370 2019-03-15 2019-03-25 27510100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Rikonstruk.shtese kati baz.prodh.shkoll.Kristo Isak Berat (faza II)Fat.nr.13,dt.18.10.18,,kerk.nr.19131, dt. 18.10.18 p.verb.dt.20.11.18,relac.nr.3,dt.18.10.18,kont.nr.3784/22,dt.21.08.17,nj.fit.nr.3784/17,dt.17.08.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Palma Construction Tirane 325,042 2019-03-15 2019-03-25 27610100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Rikonstruk.shtese kati baz.prodh.shkoll.Kristo Isak Berat (faza II)Fat.nr.29,dt.26.12.18,kerk.nr.22703,dt.26.12.18 p.verb.dt.27.12.18,relac.nr.3,dt.18.10.18,kont.nr.3784/22,dt.21.08.17,nj.fit.nr.3784/17,dt.17.08.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 35,400 2019-03-21 2019-03-25 28410100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni Fat.nr.245, dt. 27.02.19, seri 71349995, autoriz.nr.3160,dt. 25.02.19, mirat.extra.dt. 27.02.19, urdh.prok. Nr. 10, dt.27.02.2019, ft. ofert. dt. 27.02.19, njoftim Fituesi dt. 27.02.19 e-mail dt. 27.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,800 2019-03-20 2019-03-25 28010100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Shkurt 2019,Fat.Shkurt 2019, seri 282029817, dt. 01.03.2019, nr. regjistrimit abonentit 30546693, Urdher nr. 6577, dt, 10.05.2016
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UJĖSJELLĖS KANALIZIME TIRANĖ Tirane 212,190 2019-03-21 2019-03-25 29010100012019 Uje Min.Fin.Shpenzime per uje - Shkurt 2019,Fat nr 1902-159738-1-1 seri 264710891. dt. 28.02.2019, kodi klientit 159738-1, kontrate dt. 24.02.2014
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 404,984 2019-03-15 2019-03-25 27410100012019 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Shkurt 2019 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Shkurt 2019, nr. fat.291456442, dt. 28.02.2019, kont.nr. H110004,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 35,400 2019-03-21 2019-03-25 28610100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr.261, dt. 07.03.19, seri 74983561, autoriz.nr.3336,dt. 27.02.19, mirat.extra.dt. 07.03.19, urdh.prok. Nr. 16, dt.07.03.2019, ft. ofert. dt. 07.03.19, nj.Fit. dt 07.03.19. Axh. dt.07.03.2019.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 56,180 2019-03-21 2019-03-25 29510100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Terheqje Euro per nevoja sherbimi.(OIS-AIR)Autoriz terheq. Nr. 4572 Dt. 19.03.19. Autorizim Nr.1023/1 dt 08.02.19, urdher pages 1023/2 dt. 08.02.19, urdher sherbimi jasht vend.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 61,875 2019-03-21 2019-03-25 28510100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 467, dt. 01.03.2019, seri 71132285, autoriz. Nr. 3531, dt. 01.03.19, miratim extra, dt. 01.03.19, u.prok. Nr. 12, dt. 01.03.19, ft. oferte dt.01.03.19, njoftim fituesi dt. Dt. 01.03.19, axhenda 01.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 143,550 2019-03-15 2019-03-25 26510100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Dreke zyrtare,Fature nr. 44, dt. 01.03.2019, seri 68223294, urdher nr. 3293/1, dt. 01.03.19, shkr. Nr. 3293, dt. 26.02.19memo dt.25.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2019-03-15 2019-03-25 26710100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Pag.per numuracionin sipas VKM nr.599,dt.23.07.2010 I ndyshuar per vitin 2019 per 1 numer jeshil,Fat. Nr. serial 222582018, dt. 04.03.19, shkr. Nr. 700, dt.04.03.19, nr 3782prot. Min.Fin. Date 05.03.19. urdh. Nr.3782/1, dt. 11.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,500 2019-03-15 2019-03-25 26610100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Shkurt 2019,Fat. Nr. 261283186 dt. 01.03.2019, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) M.A.K Studio Tirane 210,000 2019-03-13 2019-03-25 26110100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Ndert.Baz.prodh.shkoll.Agrobiznes,Kavaje,Fat.Nr. 33,dt.14.09.16,kerk.nr.5236/2,dt.15.09.16,nr.70,dt.03.12.18p.verb dt.08.10.15,kont. Nr.5524/1,dt.29.05.10,certifik.mmarr dor.dt.15.09.16,p.verb.kolaud.dt.13.09.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 88,000 2019-03-21 2019-03-25 28810100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. dt. 15.03. 19, u.sherb. P.pune nr.474/1, dt 01.02.19, fat. Nr. 53 dt 08.02.19, nr. 73 dt. 15.02.19, nr.86 dt.22.02.19, nr. 112 dt 01.03.19.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2019-03-21 2019-03-25 29310100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshper.Ish P.Polit.(20.12.18-20.01.19)Fat.Nr.120119,dt.30.01.19,p.verb.nr.29,dt.22.02.19,rap.mujor dt.21.01.19,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/2,dt,05.12.18,nr.11162/1,dt.03.07.18,nr.11162,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,152,580 2019-03-15 2019-03-25 27310100012019 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Shkurt 2019 Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Shkurt 2019, nr. fat. 291376638 dt. 28.02.2019, kont.nr. H110005,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 158,359 2019-03-15 2019-03-25 27210100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Shkurt 2019 (Min.Fin),Ft tat shitje seri 727134592, 727003332, dt 28.02.2019 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 725 2019-03-21 2019-03-25 28210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaji Shkurt 2019 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 32, seri 67975483, dt 28.02.2019, shkr. Nr.07/1, dt.07.03.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 92,000 2019-03-15 2019-03-25 26910100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Pagese nga fondi I vecante me rastin e daljes ne pension, l.pag, dt. 11.03.2019, shkr. Nr. 3579, dt. 01.03.2019, nr. 24.01/2, dt. 06.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 860 2019-03-15 2019-03-25 26810100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP Durres),Fat.nr.123, dt. 28.02.2019, seri67986589, shkr.nr.37, dt.07.03.2019, VKM nr, 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,500 2019-03-15 2019-03-25 27110100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim ekspres objekte EMS,Shkurt 2019,Fat. Nr.989, dt.28.02.2019, seri 67984889; Shkrese nr. 3433/1, dt.28.02.2019, nr. 3433, dt. 28.02.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 211,018 2019-03-15 2019-03-19 26410100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS dhe AECH,Shkurt 19,Fat.14273981,dt.28.02.19,nr.3019011390,dt.28.02.19,p.verb.dt.11.03.19,urdh.nr.1190/1,dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,memo.nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.1190,dt.1
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave