Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,246 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,489,294,335.00 4,246 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 158,359 2019-03-15 2019-03-25 27210100012019 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Shkurt 2019 (Min.Fin),Ft tat shitje seri 727134592, 727003332, dt 28.02.2019 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 725 2019-03-21 2019-03-25 28210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaji Shkurt 2019 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 32, seri 67975483, dt 28.02.2019, shkr. Nr.07/1, dt.07.03.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 92,000 2019-03-15 2019-03-25 26910100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Pagese nga fondi I vecante me rastin e daljes ne pension, l.pag, dt. 11.03.2019, shkr. Nr. 3579, dt. 01.03.2019, nr. 24.01/2, dt. 06.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 860 2019-03-15 2019-03-25 26810100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP Durres),Fat.nr.123, dt. 28.02.2019, seri67986589, shkr.nr.37, dt.07.03.2019, VKM nr, 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,500 2019-03-15 2019-03-25 27110100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim ekspres objekte EMS,Shkurt 2019,Fat. Nr.989, dt.28.02.2019, seri 67984889; Shkrese nr. 3433/1, dt.28.02.2019, nr. 3433, dt. 28.02.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 211,018 2019-03-15 2019-03-19 26410100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS dhe AECH,Shkurt 19,Fat.14273981,dt.28.02.19,nr.3019011390,dt.28.02.19,p.verb.dt.11.03.19,urdh.nr.1190/1,dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,memo.nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.1190,dt.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Palma Construction Tirane 1,306,800 2019-03-13 2019-03-19 26010100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Rikonstruk.Ndert.shkoll.Baz.prodh.shkoll."Ali Myftiu" Elbasan (fazaII),Fat.nr.24,dt.13.12.18.17,kerk.nr.22470,dt.21.12.18 p.verb.dt.28.12.18,relac.perfund,dt.30.08.18 kont.nr.3784/28,dt.21.08.17,u.prok.nr.158,dt.27.07.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D& C PARTNERS Tirane 781,200 2019-03-13 2019-03-19 25810100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Ndert.Baz.prodh.shkoll."Arben Broci" Shkoder (faza II),Fat.nr.20,dt.24.12.18,kerk.nr.22569,dt.24.12.18p.verb.dt.27.12.18,relac.perfund,kont.nr.3784/2,dt.21.08.17,u.prok.nr.158,dt.27.07.17,nj.fit.nr.3784/13,dt.18.08.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INA Tirane 2,114,400 2019-03-13 2019-03-19 26310100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min.fin.Rikosntruk.ndert.MFE,Fat.Nr.37,dt.24.12.18,situacion kont.Nr.19032/5,dt.11.12.18,urdh.nr.19032/7,dt.11.12.18,p.verb.dt.24.12.18,memo dt.31.12.18,u.prok.nr.19032,dt.24.10.18,urdh.Nr.19032/1,dt.24.10.18,nr.19032/2,dt.24.10.18,nr.19032
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D& C PARTNERS Tirane 944,678 2019-03-13 2019-03-19 25910100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Mbikqyr.punim.Ndert.Baz.prodh.shkoll."Petro Sota" Fier,Fat.nr.21,dt.24.12.18,kerk.nr.22567,dt.24.12.18 p.verb.dt.27.12.18,relac.perfund,kont.nr.3696/6,dt.11.09.17,u.prok.nr.165, dt.18.09.17,nj.fit.nr.3696/5,dt.08.09.17,kont.bashk.nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2019-03-08 2019-03-15 24410100012019 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Janar 2019 Kodi kl.KU0K170189139643 (DSHP KUKES),Fat.Janar 2019, nr. fat. 305809737, dt. 31.01.2019, shkr .nr. 44, dt. 04.03.2019, kont.nr. K139643
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,890 2019-03-08 2019-03-15 24110100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,listpag dt 05.03.2019, permb.dt 05.03.19,memo.dt.25.02.19, vendim nr. 23, dt.23.02.19.nr. 3132prot. dt. 25.02.19, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,500 2019-03-11 2019-03-15 25110100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 4,490 2019-03-11 2019-03-15 25310100012019 Paga baze - Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Shkurt 2019 Fature dt. 01.03.2019, seri nr. 0000000279338178, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 42,840 2019-03-08 2019-03-15 24510100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Pagese nga fondi I vecante me rastin e daljes ne pension,PL.pagese dt. 07.03.2019, shkr. Nr. 3833, dt. 06.03.2019, shkr.2401/2, dt. 06.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 665 2019-03-08 2019-03-15 24210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019 (DSHP Elbasan),Fat.nr. 103, seri 58056998, dt 28.02.2019, shkr.nr.29, dt.05.03.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 204,820 2019-03-08 2019-03-15 24310100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Terheqje 1600 Euro per paradhenie sherbimi,Autoriz. Nr. 3917 , Dt. 07.03.19, shkr. Nr. 3918, dt. 07.03.19, nr. 3919, dt. 07.03.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 18,050,372 2019-03-08 2019-03-15 23810100012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikons.shkoll.Hoteleri-Turizem,Tirane (FazaII) situac.4Fat.nr.88,dt.25.02.19,seri 64288048,p.verb.dt.27.02.19,shkr.nr.48,dt.25.02.19,nr.M167/11,dt.25.02.19,kont.nr.13930/14,dt.05.10.18,u.prok.nr.13930/2,dt.24.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 115,430 2019-03-08 2019-03-15 25010100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Terheqje 900 Euro per paradhenie sherbimi,Autoriz. Nr. 3944/ , Dt. 07.03.19, shkr. Nr. 944, dt. 07.03.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,990 2019-03-08 2019-03-15 24010100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,listpag dt 05.03.2019, permb.dt 05.03.19,memo.dt.25.02.19, vendim nr. 23, dt.23.02.19.nr. 3132prot. dt. 25.02.19, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,258 2019-03-06 2019-03-15 23910100012019 Paga baze Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)Liste pagese per muajin Shkurt 2019,(Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontrak.) Nr. Faktik i punonjesve Raiffeisen Bank 1 Pėrmbledhėse borderoje dt. 06.03.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,000 2019-03-08 2019-03-15 24610100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Pagese nga fondi I vecante me rastin e daljes ne pension,l.pag, dt. 07.03.2019, shkr. Nr. 20688, dt. 19.11.18, nr. 20688/1, dt. 19.11.18, nr. 2401/2, dt. 06.03.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,500 2019-03-11 2019-03-15 25210100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Shkurt 2019,Liste pagese per muajin Shkurt 2019,urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 275,845 2019-03-05 2019-03-12 23610100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Shkurt 2019,Fat.nr 615, seri 667981815, dt 26.02.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2019-01-11 2019-03-11 149710100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.pag. Dt. 31.12.18, u.sherb. Autoriz.nr.21968/1, dt. 17.12.18nr. 21698, dt. 14.12.18fat. Nr. 618, dt. 18.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,500 2019-01-11 2019-03-11 149810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin. Ditet brenda vendit,L.Pag.dt.31.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 1287, dt. 14.12.18nr. 1270, dt. 12.12.18, fat. Nr. 617, dt. 18.12.18, nr. 842, dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2019-01-04 2019-03-11 147910100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.suport teknik (konsulence) sist.thesr.(13Nentor -12 Dhjetor18)Fat.nr.081218,dt.24.12.18,seri 60642874,p.verbdt.26.12.18,rap.Sherb.Dt.13.12.18,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,nj.fit.nr.1852/5,dt.25.10.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,026 2019-01-11 2019-03-11 149910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Dhjetor 2018,Fature dt. 31.12.2018, seri nr. 0000000279285889, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,200 2019-01-11 2019-03-11 149610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr 5824, seri 61418624, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011, ligj 46/2015,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 234,050 2019-01-11 2019-03-11 149510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2018,Fat.nr5475, seri 61420075, dt 26.12.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GAZMEND BEGOLLI Tirane 123,020 2019-01-11 2019-03-11 147710100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-01-04 2019-03-11 147510100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.e upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2(Azhorn.Sistqenderz.Min.Fin.eDeg.Thesar)(22.11.18-21.12.18)Fat,nr.1483, dt.21.12.18,seri 223917433,p.verb.dt.26.12.18,rap,kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARQILE ĒAPRAZI Tirane 22,000 2019-01-11 2019-03-11 147610100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleresim gabuar ZVRPP Tirane,Rrit.autoriz.nr.11216,Dt.13.12.18,shkr.Nr.20717/2,dt.03.12.18,nr.20717/1,dt.23.11.18,nr.20065/1,dt.20.11.18,nr.20717,dt.19.11.18,nr.20065, dt.09.11.18,nr.2932,dt.udhez.nr.2/2,dt.14.09.18,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 370,529 2019-03-05 2019-03-08 23410100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti OIS-AIR)L.pag.Shkurt 19,pėrmbledh.borderoje dt.28.02.19,nr punonj.fakt ProCredit Bank 1,urdher nr.78.dt.05.03.19,nr.3776 prot,dt.05.03.19,autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.7484/8, dt. 03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 179,068 2019-03-05 2019-03-08 22910100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pagese Shkurt 2019 nr. punonjesve ne ISP Bank 1, permbledhese borderoje dt. 28.02.2019, urdh nr. 71, dt. 28.02.2019, nr. 3467 prot, dt. 28.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 103,405 2019-03-05 2019-03-08 23110100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pag Shkurt 2019 nr. punonjesve ne BKT 1, permbledh borderoje dt. 28.02.19, urdh nr. 71, dt. 28.02.19, nr. 3467 prot, dt. 28.02.19, autorizim nr.22100,dt.17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 202,070 2019-03-05 2019-03-08 23010100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Shkurt 2019 (projekti NEST),Liste pag Shkurt 2019 nr. punonjesve ne BKT 1, permbledh borderoje dt. 28.02.19, urdh nr. 71, dt. 28.02.19, nr. 3467 prot, dt. 28.02.19, autorizim nr.22100,dt.17.12.18,kont.nr.15534/4,dt.03.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERMIR GODAJ Tirane 608,588 2019-03-05 2019-03-08 22110100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim nr.1786,dt.21.04.14,nr.187,dt.05.02.15,nr.00-2016-2036,dt.22.02.16,Urdh.nr. 66, dt. 25.02.19, nr. 1464/5 prot, fat.Nr.52,dt.01.02.19,seri 66344347,shkr.nr.2511/3,dt.01.03.19,memo nr.1441/2,dt.18.02.19,shkr.nr.1441/2,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) QENDRA ZH.E.M.N. Tirane 935,100 2019-03-05 2019-03-08 23710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Shtrim dhe pergatitje per aplikimin e projektit NEST me perfaqesues te MFE,Fat.Nr.36,dt.04.12.18,seri 21920887,Urdh nr.354/1,dt.31.12.18,nr.22910/1,dt.31.12.18,kont Nr.8239/1,dt.28.05.18,relacion,autoriz.nr.8386/1,dt.18.05.18,urdh.n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 102,003 2019-03-05 2019-03-08 22710100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Shkurt 2019 (projekti P.A.S.T.4Future),Liste pagese Shkurt 19,Nr.Faktik punonj.Credins Bank 1,Pėrmbledhėse borderoje dt.28.02.2019, urdher nr. 69. dt. 26.02.19, nr. 3238 prot, dt. 26.02.2019, autorizim nr. 22100, dt. 17.12.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave