Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,609 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,821,386,501.00 4,609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 267,971 2019-07-01 2019-07-03 89310100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne Alpha Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 153,430 2019-07-01 2019-07-03 89610100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve me kontrate ne Raiffeisn Bank 5
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 139,986 2019-07-01 2019-07-03 89710100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve me kontrate ne ISP Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 17,391 2019-07-01 2019-07-02 88110100012019 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Tirana Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,401,245 2019-07-01 2019-07-02 88810100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne Raiffeisen Bank 91
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 132,436 2019-07-01 2019-07-02 88910100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne ProCredit Bank 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 182,250 2019-07-01 2019-07-02 87310100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Paga Qershor 19, Drejt. Pergjih.Takses Pasurise,L.Pag.Qershor19,permbl.dt.01.07.19,nr.punonjesve ne Credins Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Banka OTP Albania Tirane 297,800 2019-07-01 2019-07-02 89210100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne OTP Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 213,480 2019-07-01 2019-07-02 88010100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,190 2019-07-01 2019-07-02 88210100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve me kontrate ne Credins Bank 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 850,868 2019-07-01 2019-07-02 89010100012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne Tirana Bank 12
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 656,400 2019-07-01 2019-07-02 87810100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. Faktik i punonjesve per ISP Bank 9
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,155,424 2019-07-01 2019-07-02 87910100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. Faktik i punonjesve per BKT 15
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,205,511 2019-07-01 2019-07-02 88510100012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne ISP Bank 28
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 205,961 2019-07-01 2019-07-02 87610100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje,Bordero Qeshor 2019, Nr faktik I punonjesve ne ISP Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,071,168 2019-07-01 2019-07-02 87510100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje,Bordero Qeshor 2019, Nr faktik I punonjesve ne BKT 15
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 517,280 2019-07-01 2019-07-02 87710100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje,Bordero Qeshor 2019, Nr faktik I punonjesve ne Raiffeisen Bank 8
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 207,325 2019-07-01 2019-07-02 87410100012019 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith.Financiam.& Kontraktim.)L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje,Bordero Qeshor 2019, Nr faktik I punonjesve 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,815,452 2019-07-01 2019-07-02 88710100012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (MFE),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve ne Credins Bank 45
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 200,552 2019-07-01 2019-07-02 87110100012019 Paga baze Min.Fin.Paga Qershor 19, Drejt. Pergjih.Takses Pasurise,L.Pag.Qershor19,permbl.dt.01.07.19,nr.punonjesve ne BKT 4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 90,452 2019-07-01 2019-07-02 88310100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve me kontrate ne BKT 2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,740 2019-07-01 2019-07-02 88410100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Pagat Qershor 2019 (Drejt.Pergjith. Thesari),L.pagese Qershor 2019,Pėrmbledhėse borderoje dt.01.07.2019,Nr. i punonjesve me kontrate ne Raiffeisen Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 155,598 2019-07-01 2019-07-02 87010100012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Min.Fin.Paga Qershor 19, Drejt. Pergjih.Takses Pasurise,L.Pag.Qershor19,permbl.dt.01.07.19,nr.punonjesve ne Raiffeisen Bank 3
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 75,758 2019-07-01 2019-07-02 87210100012019 Paga baze Min.Fin.Paga Qershor 19, Drejt. Pergjih.Takses Pasurise,L.Pag.Qershor19,permbl.dt.01.07.19,nr.punonjesve ne Alpha Bank 1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 159,912 2019-06-26 2019-06-28 85110100012019 Paga baze - Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Shperblim nga fondi I vecante per rast fatkeqesie dhe leje e zakonshme 2019, L.Pagese, urdher nr. 12218, dt. 25.06.19, lirim nga sherbii civil nr. 11376, dt. 14.06.19, certifikate vdekje dt. 21.06.2019
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 119,627 2019-06-27 2019-06-28 86910100012019 Shpenzime per hotele Miin.Fin.Akomodim ne hotel, Fat. Nr. 946, dt. 24.06.19, seri 76518796, autorizim nr.8706, dt. 13.05.19, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) CLIMACASA Tirane 27,240 2019-06-25 2019-06-28 84410100012019 Sherbime te tjera Min.Fin.Miremb.ashensor.godin.MFE(situac.nr.2)Fat.nr.54,dt.10.06.19,seri 65085623,Sit.fat nr.54 dt.10.06.19,pverb.dt.13.06.19,kont.nr.7/1 dt 08.03.19.urdh.nr.7/2 prot.dt.08.03.19,mitat.ext.dt.26.02.19,u.prok.nr.7,dt.27.02.19,ft.ofert.dt.27.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Silvana Dervishi Tirane 169,500 2019-06-26 2019-06-28 85910100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi, "Anglisht - Shqip"fat. Nr. 25, dt. 14.06.19, seri. 13168678 kont. Nr. 100/1, dt. 07.01.19, urdh. Nr. 100, dt. 07.01.19, nr.100/2 dt. 07.01.19 p.verb. Dt. 06.06.19, dt. 13.06.19 . materiali,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PMU-PROG. PER ZHVILLIM E SME-VE NE SHQIP Tirane 2,100,093 2019-06-25 2019-06-28 84610100012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagese e rimbursimit te TVSH per projektin "zPrograimi asistnces se integruar per zhvillimin e SME-ve shqiptare"Urdh.nr.20,dt.21.01.19,nr.896 prot, fatura, permbledhese, f.hyrje nr. 3, dt. 15.05.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Gėzim Musliaka Tirane 54,000 2019-06-19 2019-06-28 82910100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje percjellje per nder te perfaqesuesve te Harvardit,fat. Nr. 57, dt. 11.06.19, seri 73432707, shkr. Nr. 7345/1, dt. 31.05.19, memo dt. 31.05.19, menu
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,002,903 2019-06-24 2019-06-28 84110100012019 Organizatat nderkombetare te tjera - Sherbimet bankare Min.Fin.Pagese e kontributit financiar te republikes se Shqiperise ne buxhetin IOM (viti 2018 -2019),Urdh. Nr. 10410/1, dt. 19.06.19, shkr. Nr. 8098, dt. 03.05.19, fat. Dt. 05.12.08, rezolute nr. 863
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 52,200 2019-06-27 2019-06-28 86310100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar-Trajiner.Trajnim.vijuesh.profesional.AB (Modul.1e 2),L.pag.Dt.26.06.19,shkr.Nr.12091,dt.24.06.19,Kont.Nr.37/34,nr.37/42,dt.25.02.19,urdh.nr.35,dt.28.12.18,nr.22880,dt.28.12.18,ligj.nr.114/2015,VKM.Nr.116,dt.17.02.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Gėzim Musliaka Tirane 27,000 2019-06-19 2019-06-28 83010100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje percjellje per nder te perfaqesuesve te Harvardit,fat. Nr. 58, dt. 11.06.19, seri 73432708, shkr. Nr. 7345/2, dt. 31.05.19, memo dt. 31.05.19, menu
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 79,183 2019-06-27 2019-06-28 86810100012019 Shpenzime per hotele Miin.Fin.Akomodim ne hotel, Fat. Nr. 945, dt. 24.06.19, seri 76518795, autorizim nr.8175, dt. 06.05.19, oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 471,563 2019-06-26 2019-06-28 84910100012019 Shpenzime per pritje e percjellje - Shpenzime per qiramarrje ambjentesh - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin. Shpenz.pritje-percjell,qera salle,sistem fonie,prkth.etj.Fat.nr.310671, seri 2308088862,dt.06.05.19,Urdh.nr.8127,dt 03.05.19, memo dt.03.04.19,urdh.nr.134, dt. 18.04.19, nr. 7002 prot,ofer.dt. 23.04.19,dt.24.04.19,pverb.dt.30.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MANDI - 2K Tirane 1,290,587 2019-06-26 2019-06-28 85310100012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Min.Fin.Sherbim ruajte objektesh periudha 01.01.2019-31.01.2019,Fat. Nr. 145, dt.01.03.19., seri 63692747, p.verb dt. 31.01.2019, kont. Nr. 217/9, dt. 16.06.18,urdh nr. 217/8, dt. 16.06.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 122,380 2019-06-27 2019-06-28 86110100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar-Trajiner.Trajnim.vijuesh.profesional.AB (Modul.1e 2),L.pag.Dt.26.06.19,shkr.Nr.12091,dt.24.06.19,Kont.Nr.37/33,dt.25.02.19,nr.37/35,dt.25.02.19,urdh.nr.35,dt.28.12.18,nr.22880 prot.dt.28.12.18,ligj.nr.114/2015,VKM.nr.116,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2019-06-26 2019-06-28 85410100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.E upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist.qenderz.Min.Fin. Deg.Thesar)(Pag.9)Fat,nr.0856, dt.21.06.19, seri 223918323,p.verb.dt.24.065.19,rap.,kont.nr.2930,dt.22.06.18,shkr.nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.13119/1,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 221,920 2019-06-27 2019-06-28 86710100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendi.l.pag.dt.27.06.19,u.sherb,autoriz.nr.10558,dt.03.06.19,nr.10995,dt.10.06.19,nr.11508,dt.17.06.19,nr.8422,dt.08.05.19,nr.9898,dt.24.05.19,nr.10434,dt.03.06.19,nr.10994,dt.10.06.19,nr.11344,dt.14.06.19,pl.audit.nr.8
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 27,500 2019-06-27 2019-06-28 86510100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendi.l.pag.dt. 27.06.19, u.sherb, autoriz. Nr. 11781, dt. 19.06.19, nr. 10914, dt. 10.06.19, p.audit.nr.8235/1, dt.23.05.19, kerk. nr.extr,dt,07.06.19, fat. Nr.462, dt. 21.06.19, nr. 76291601, dt. 14.06.19,
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave