Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,551 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,766,195,583.00 4,551 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2019-06-12 2019-06-18 78510100012019 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Maj 2019,Liste pagese per muajin Maj 2019,urdher nr 447, dt 24.04.2019, nr. 5361 prot,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2019-06-12 2019-06-18 78210100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit, DPTH,l.pag.dt. 05.06.19, u.sherbimi, autoriz. nr. 8099, dt. 02.05.19, fat.nr. 251, dt. 09.05.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,500 2019-06-12 2019-06-18 78910100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,l.pag.dt. 05.06.19, u.sherbimi,autoriz.nr.8099/1, dt. 03.05.19, nr. 8830, dt. 13.05.19, nr. 7721, dt. 26.04.19, nr. 9036, dt. 15.05.19, nr. 8428, dt. 08.05.19, urdh.nr. 179, dt. 15.05.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,990 2019-06-12 2019-06-17 79610100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,l.pag dt 11.06.2019, permb.dt 11.06.19,memo.dt.06.06.19, vendim nr. 31, dt.31.05.19. p.verb nr 4, dt. 31.05.19, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 206,984 2019-06-12 2019-06-17 77810100012019 Sherbimet bankare - Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS dhe AECH,Maj 2019,Fat.14304480,dt.31.05.19,nr.3019044724 dt.31.05.19,p.verb.dt.06.06.19,urdh.nr.1190/1,dt.14.02.19,nr18697/1,dt.22.10.18,kont.nr.18681,dt.30.09.11,marrevesh.nr.2411,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 985 2019-06-12 2019-06-17 78010100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postar Maj 2019 (DSHP KUKES),Fat.229, dt. 31.05.2019, seri 74489041, shkr .nr. 97, dt. 07.06.2019, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 294,000 2019-06-12 2019-06-17 77410100012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Min.Fin.Miremb.mjedis.ri dhome server.(23.03.19-22.04.19)Fat.466,dt.26.04.19,seri 69260216,p.verb.dt.29.05.19,rap.dt.25.04.19,kont.nr.816/30,dt.31.08.15,amand.kont.nr.816/44,dt.31.12.15,prok.posac.nr.920rep,nr.471kol,dt.27.05.15,urdh.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RADEON IMPORT EXPORT Tirane 864,566 2019-06-12 2019-06-17 77610100012019 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume per pjesemarrjen ne ankand te objektit Aspiratori (47113) te Nd.Prodh.Celiqeve Elbasan,Rrit.autoriz.D.Thesa Tirane nr. 284, dt. 28.05.19, shkr. Nr. 9338, dt. 20.05.19, nr. 463/2, dt. 25.04.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 3,600 2019-06-12 2019-06-17 79010100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim ekspres objekte EMS, Maj 2019,Fat. Nr.2573, dt.31.05.2019, seri 74493223; Shkrese nr. 8938, dt.14.05.2019.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 71,500 2019-06-12 2019-06-17 78110100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit, DPTH,l.pag.dt.05.06.19,u.sherb,autoriz. Nr. 8830, dt. 13.05.19,nr.8099,dt.02.05.19,nr.8099/1,dt.03.05.19,memo dt.25.02.19,fat.Nr.15,dt.17.05.19,nr.253,dt.09.05.19,nr.252,dt.09.05.19,nr.13,dt.17.05.19,nr.14.dt.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 891,734 2019-06-12 2019-06-17 77910100012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Min.Fin.Ruajte objekt.Maj 19,Fat. Nr. 400, dt.31.05.19., seri 76125689, proc-verbal dt.31.05.19. shkres nr.690 prot dt.17.01.19,nr.690/2 prot dt.17.01.19, marveshje kuader nr. 690/1 dt.17.01.19,kontrate nr.690/3 prot. dt.28.01.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 24,500 2019-06-12 2019-06-17 78710100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,l.pag.dt. 05.06.19, u.sherbimi, autoriz. nr. 8428, dt. 08.05.19,nr. 9036. dt. 15.05.2019, memo dt. 014.05.19, urdh.nr. 179, dt. 15.05.19, nr. 8958 prot, fat.nr. 98, dt. 17.05.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,090 2019-06-12 2019-06-17 79710100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,l.pag dt 11.06.2019, permb.dt 11.06.19,memo.dt.06.06.19, vendim nr. 31, dt.31.05.19. p.verb nr 4, dt. 31.05.19, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,970 2019-06-12 2019-06-17 79510100012019 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajneret e procesit te certifikimit. Audit. Brend.korigjimi I fletoreve)(Sezoni 18-19),l.pag.dt.11.06.19,shkr. Nr.10732 prot, dt. 06.06.19, kont.nr. 18136/1, dt. 10.10.18, VKM. Nr. 116, dt. 17.02.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 294,000 2019-06-12 2019-06-17 77510100012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Min.Fin.Miremb.mjedis.ri dhome server.(23.04.19-22.05.19)Fat.495,dt.28.05.19,seri 69260245,p.verb.dt.29.05.19,rap.dt.26.05.19,kont.nr.816/30,dt.31.08.15,amand.kont.nr.816/44,dt.31.12.15,prok.posac.nr.920rep,nr.471kol,dt.27.05.15,urdh.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Tecta Cons Tirane 3,137,643 2019-06-12 2019-06-17 79810100012019 Garanci bankare te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim garanc.kontrat.qera (Tecta Cons shpk),Rrit.autoriz.D.Thesa Tirane nr.317,dt.06.06.19,shkr.Nr.10265,dt.30.05.19,urdher.Nr.195,dt.27.05.19,nr.8236/1prot,shkr.Nr.8236,dt.06.05.19,kont. Nr. 445 rep, nr. 207/4 kol, dt. 25.05.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Blendi Rudi Tirane 9,900 2019-06-11 2019-06-14 77210100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Kompozim me lule natyrale,Fat. Nr. 3, dt. 10.05.2019, seri 61701858, miratim dt. 10.05.19, shkr. Nr. 6528, dt. 09.05.19, miratim dt. 10.05.19, e-mali dt. 10.05.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 679,680 2019-06-07 2019-06-14 70910100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Sherbime pritje - percjellje,Fat.nr.46,dt.19.04.19,seri68398848,akt.marrvesh.nr.1754,dt.17.04.19,VKm.nr.34,dt.07.01.1999,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-06-12 2019-06-14 79410100012019 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,l.pag.dt. 12.06.19, u.sherbimi,autoriz.nr.9425, dt.20.05.19, nr.10032, dt.27.05.19, nr.10558, dt.03.06.19, memo dt15.05.19. Fat. Nr. 71dt.22.05.19, nr. seri 72819924,dt.29.05.19, nr. 38, dt.07.06.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 907,500 2019-06-03 2019-06-14 71210100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 555,dt.08.03.19,seri 71132427, shkr.nr.extra,dt.08.03.19,autoriz.nr.4006,dt.08.03.19.memo dt.25.02.19,u.prok.Nr 19,dt.08.03.19,ft.oferte dt.08.03.19,p.verb dt.08.03.19,memo nr.6866,dt.17.04.19,bilete elektroni
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Xhovan Gjini Tirane 52,200 2019-05-30 2019-06-11 68810100012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.Larje automjetesh Mars 19Fat.nr.6,dt.31.03.19,seri 74672506, p.verb.dt. 10.04.2019, memo nr 2074 dt.07.02.19,memo nr.2075/1 dt.10.04.19, u.prok. Nr.05 dt. 08.02.19,kontrate nr 5/1 prot dt.26.02.19,urdher nr.5/2 prot dt.27.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,610 2019-06-03 2019-06-11 74010100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Honorar - Mbikqyr.proc.provimit te certifikimit te AB,L.Pag. Dt. 28.05.19, memo dt. 07.05.19, dt. 09.05.19, shkr. Nr. 9783, dt. 23.05.19kontrate nr. 8625/1, dt. 10.05.19, n VKM nr. 116, dt. 17.02.16,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & RENT CAR Tirane 31,153 2019-06-03 2019-06-11 71810100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim transporti dhe qendrimi ne dispozicion,Fat. Nr. 19,dt. 05.03.2019, seri 69208560, miratim dt. 28.02.19, memo dt. 25.03.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 862,969 2019-06-05 2019-06-11 75710100012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Min.Fin.Sherbim ruajte objekt.Prill 19,Fat.Nr.295,dt.30.04.19.seri 76125545,p.verb.dt.30.04.19.shkr.nr.690 prot dt.17.01.19,nr.690/2 prot dt.17.01.19,marveshje kuader nr. 690/1 dt.17.01.19,kontrate nr.690/3 prot. dt.28.01.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 8,544,269 2019-06-05 2019-06-11 75810100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Bler. e impement.sist.menaxh.dok.elektronike dhe arkives dixhit.MFE,Fat.Nr.492,dt.14.05.19,seri 76889586,p.verb dt. 21.05.19,memo dt.15.05.19 f.hyr.nr.101,dt.16.05.19,kont.nr.269,dt.16.01.19,amend.kont.nr.3823rep.dt.24.05.19,u.prok.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 22,500 2019-06-05 2019-06-11 76510100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Sherbime pritje - percjellje Fat.nr.87,dt.30.04.19,seri64824634, fature analitike, urdher nr 9903, dt. 27.05.19, e-mail dt. 18.04.19, list.pjesemarr.memo dt. 05.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 22,500 2019-06-05 2019-06-11 76610100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Sherbime pritje - percjellje Fat.nr.85,dt.30.04.19,seri64824632, fature analitike, urdher nr 9903, dt. 27.05.19, e-mail dt. 18.04.19, list.pjesemarr.memo dt. 05.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 322,410 2019-06-03 2019-06-11 71510100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Mars 2019,Fat.nr 1098, seri 67984998, dt 26.03.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 190 2019-06-05 2019-06-11 76210100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Maj 2019 (DSHP BERAT),Fat.nr 355, seri 67979923, dt 29.05.2019, shkrese nr.91 prot., dt.31.05.19,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 29,678,731 2019-06-05 2019-06-11 76010100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Zhvill.sist.menaxh.dok.elektron. e arkiv.dixhit.MFE,Fat.Nr.391,dt.01.03.19,.p.verb dt. 21.05.19,memo dt.15.05.19,kont.nr.269,dt.16.01.19,amend.kont.nr.3823rep.dt.24.05.19,rap.final,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 180,000 2019-06-05 2019-06-11 76410100012019 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Sherbime pritje - percjellje Fat.nr.88,dt.30.04.19,seri64824635, fature analitike, urdher nr 9903, dt. 27.05.19, e-mail dt. 18.04.19, list.pjesemarr.memo dt. 05.04.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Xhovan Gjini Tirane 147,804 2019-06-03 2019-06-11 68910100012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.Larje automjetesh, rugica dhe perde,Fat.nr.10,dt.30.04.19,seri 74672510, p.verb.dt. 06.05.2019, memo nr 2074 dt.07.02.2019, memo nr.2075/1 dt.10.04.19,kontrate nr 5/1 prot dt.26.02.19,urdher nr.5/2 prot dt.27.02.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 266,290 2019-06-05 2019-06-11 76710100012019 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Maj 2019,Fat.nr 2108, seri 74767808, dt 26.05.2019,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TDR GROUP Tirane 935,308 2019-06-05 2019-06-11 76810100012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.fin.Ekzek.vendim nr.4953,dt,07.10.15,nr.3822,dt.30.10.18,rdh.nr.95,dt.15.03.19, fat.nr.57, dt. 18.04.19, shkr.nr. 20412/13, dt.19.04.19, kontr.dt. 17.12.18, prok.posac. nr.8 rep, nr. 3/2 kol, dt. 07.01.14
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,610 2019-06-03 2019-06-11 74110100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Honorar - Mbikqyr.proc.provimit te certifikimit te AB,L.Pag. Dt. 28.05.19, memo dt. 07.05.19, dt. 09.05.19, shkr. Nr. 9783, dt. 23.05.19kontrate nr. 8625, dt. 10.05.19, n VKM nr. 116, dt. 17.02.16,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 239,970 2019-06-03 2019-06-11 74210100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim mirembajtje programi ALPHA PMR ne sistemin kompj,Fat.nr. 753, dt. 22.05.19, seri 223918220, rap .verifikimi dt. 24.05.19, Kontr.nr. 9618/1, dt. 22.05.2018, u.prok nr. 13, dt. 14.05.18, ft.oferte dt. 114.05.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 7,000 2019-06-05 2019-06-11 76910100012019 Paga baze Min.Fin.Sigurim vullnetar per muajin Maj 2019,L.Pagese Maj 2019, udhezim nr. 31, dt.29.12.2014, VKM.Nr.77, dt.28.01.2015
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,220 2019-06-03 2019-06-11 73910100012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Honorar - Mbikqyr.proc.provimit te certifikimit te AB,L.Pag. Dt. 28.05.19, memo dt. 07.05.19, dt. 09.05.19, shkr. Nr. 9783, dt. 23.05.19kontrate nr. 8625/3, dt. 10.05.19, nr. 8625/2, dt. 10.5.19, VKM nr. 116, dt. 17.02.16,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 1,767,000 2019-06-05 2019-06-11 75910100012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave Min.Fin.Bler. e impement.sist.menaxh.dok.elektron. e arkiv.dixhit.MFE,trajnim,Fat.Nr.426,dt.13.05.19,rap.tajnim.p.verb dt. 21.05.19,memo dt.15.05.19 kont.nr.269,dt.16.01.19,amend.kont.nr.3823rep.dt.24.05.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 45,800 2019-06-03 2019-06-11 71310100012019 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr.115,dt.27.04.19,seri 74509565, shkr.nr.extra, dt. 26.04.19, autoriz. Nr. 7437, dt. 24.04.19, u.prok. Nr. 33, dt. 26.04.19, ft. oferte dt. 26.04.19, p.verb dt. 26.04.19
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave