Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensations
1) Tė ardhura nga pagat si gjyqtare, 1 695 082 lekė.
2) Tė ardhura nga vizita studimore nė Itali, organizuar dhe financuar nga OPDAT dhe PAMECA IV, 670 dollarė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshorti, tė ardhura si ndihmėsadministrator pranė Agjencisė sė Administrimit tė Pasurive tė Sekuestruara dhe Konfiskuara nė Ministrinė e Financave, 437 170 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Shtesa nė kursimet vjetore, 450 000 lekė.
2) Hua dhėnė vėllait, 800 000 lekė.
3) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 5 000 000 lekė, me afat 300 muaj, normė interesi 3 %, detyrimi financiar i pashlyer, 3 728 161 lekė.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka