Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2018
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto nga rroga nė shoqėrinė Albgaz pėr periudhėn 01.01.2018 - 31.03.2018 nė pozicionin e administratorit, 648 336 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, tė ardhura neto nga rroga si pedagoge nė Fakultetin e Shkencave tė Natyrės nė Universitetin e Tiranės pėr periudhėn 01.01.2018 - 31.03.2018, shuma 191 130 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Procredit Bank mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri ėshtė pakėsuar 41.56 euro dhe ėshtė 74 257.16 euro.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Procredit Bank mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri ėshtė pakėsuar 123 886.96 lekė dhe ėshtė 155 334.97 lekė.
3) Gjendja e depozitės bankare nė Procredit Bank sė bashku me babain, (50 % secili) mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 10 222.97 dollarė.
4) Gjendja e depozitės bankare nė Procredit Bank mė 31.12.2017, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri, nuk ka ndryshuar, 255 916.18 euro.
5) Gjendja e llogarisė sė kursimit nė BKT mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 54 971 euro.
6) Bashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse tė rrogės nė BKT mė 23.04.2018 ėshtė pakėsuar me 71 808 lekė dhe ėshtė 42 159 lekė.
7) Gjendja e llogarisė rrjedhėse tė pagės nė Credins Bank mė 23.04.2018 ėshtė shtuar 202 679 lekė dhe ėshtė 258 918.49 lekė.
8) Gjendja e llogarisė sė kursimit nė Credins Bank mė 31.12.2017, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 14 941.19 euro.
9) Bashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank pėr kontratėn e qirasė sė ap. 2+1 me sip. 89 m2 ėshtė shtuar 1 692.1 euro dhe ėshtė 3 807.1 euro, pjesa takuese 50 %.
10) Gjendja e llogarisė sė biznesit nė Raiffeisen Bank mė 23.04.2018, tė ardhura nga veprimtaria private e punės nuk ka ndryshuar, 72 306.1 lekė.
11) Gjendja e llogarisė sė biznesit nė Raiffeisen Bank mė 23.04.2018, tė ardhura nga veprimtaria private e punės, nuk ka ndryshuar, 30 746.74 euro.
12) Gjendja e depozitės me afat nė Procredit Bank mė 23.04.2018 nuk ka ndryshuar, 1 200 euro.
13) Kartė krediti nė Procredit Bank mė 23.04.2018 nuk ka ndryshuar, 1 000 euro.


DECLARED EXPENSES 2018
Expense Description
Nuk ka