Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga rroga nė shoqėrinė Albgaz pėr periudhėn 01.01.2018 - 31.03.2018 nė pozicionin e administratorit, 648 336 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, tė ardhura neto nga rroga si pedagoge nė Fakultetin e Shkencave tė Natyrės nė Universitetin e Tiranės pėr periudhėn 01.01.2018 - 31.03.2018, shuma 191 130 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Procredit Bank mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri ėshtė pakėsuar 41.56 euro dhe ėshtė 74 257.16 euro.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Procredit Bank mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri ėshtė pakėsuar 123 886.96 lekė dhe ėshtė 155 334.97 lekė.
3) Gjendja e depozitės bankare nė Procredit Bank sė bashku me babain, (50 % secili) mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 10 222.97 dollarė.
4) Gjendja e depozitės bankare nė Procredit Bank mė 31.12.2017, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri, nuk ka ndryshuar, 255 916.18 euro.
5) Gjendja e llogarisė sė kursimit nė BKT mė 23.04.2018, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 54 971 euro.
6) Bashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse tė rrogės nė BKT mė 23.04.2018 ėshtė pakėsuar me 71 808 lekė dhe ėshtė 42 159 lekė.
7) Gjendja e llogarisė rrjedhėse tė pagės nė Credins Bank mė 23.04.2018 ėshtė shtuar 202 679 lekė dhe ėshtė 258 918.49 lekė.
8) Gjendja e llogarisė sė kursimit nė Credins Bank mė 31.12.2017, kursime nga puna, aktivitetet private nė Gjermani e Shqipėri nuk ka ndryshim, 14 941.19 euro.
9) Bashkėshortja, Znj. Eranda Gjeēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank pėr kontratėn e qirasė sė ap. 2+1 me sip. 89 m2 ėshtė shtuar 1 692.1 euro dhe ėshtė 3 807.1 euro, pjesa takuese 50 %.
10) Gjendja e llogarisė sė biznesit nė Raiffeisen Bank mė 23.04.2018, tė ardhura nga veprimtaria private e punės nuk ka ndryshuar, 72 306.1 lekė.
11) Gjendja e llogarisė sė biznesit nė Raiffeisen Bank mė 23.04.2018, tė ardhura nga veprimtaria private e punės, nuk ka ndryshuar, 30 746.74 euro.
12) Gjendja e depozitės me afat nė Procredit Bank mė 23.04.2018 nuk ka ndryshuar, 1 200 euro.
13) Kartė krediti nė Procredit Bank mė 23.04.2018 nuk ka ndryshuar, 1 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka