Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 909,616 2017-12-05 2017-12-06 2310780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 15 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,627,574 2017-12-05 2017-12-06 1910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 32 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,121,320 2017-12-05 2017-12-06 2110780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 21 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 289,962 2017-12-05 2017-12-06 2210780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 7 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 278,102 2017-12-05 2017-12-06 2010780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 9 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,285,712 2017-11-03 2017-11-06 9610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 21 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,967,610 2017-11-02 2017-11-03 9710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 33 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 385,006 2017-11-02 2017-11-03 9910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 10 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 389,924 2017-11-02 2017-11-03 10110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 10 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,043,711 2017-11-02 2017-11-03 10010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 15 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 437,150 2017-10-05 2017-10-06 510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,191,453 2017-10-05 2017-10-06 210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 35 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,602,644 2017-10-05 2017-10-06 110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 448,827 2017-10-05 2017-10-06 310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 10 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,223,761 2017-10-05 2017-10-06 410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 19 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 181,055 2017-10-05 2017-10-06 610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate shtator 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,320 2017-09-04 2017-09-05 29310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate gusht 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,078,569 2017-09-04 2017-09-05 28910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 35 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-09-04 2017-09-05 28710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,733,553 2017-09-04 2017-09-05 28810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,316,348 2017-09-04 2017-09-05 29110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 19 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 435,657 2017-09-04 2017-09-05 29010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 10 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 441,419 2017-09-04 2017-09-05 29210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,728,872 2017-08-01 2017-08-02 25010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-08-01 2017-08-02 24910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, pagim detyrimi ndaj L. Qendro korrik 2017, Urdher nr 51 dt 15.4.16, Urdher nr 2176, 4613 dt 23.3.16, Vendim nr 8773 dt 27.7.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 441,419 2017-08-01 2017-08-02 25610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,087,808 2017-08-01 2017-08-02 25210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 34 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 532,401 2017-08-01 2017-08-02 25410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 10 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,317,512 2017-08-01 2017-08-02 25510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 19 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,000 2017-07-17 2017-07-18 24610780012017 Paga baze 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor S.Zotaj, ft nr 2078681588, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,000 2017-07-11 2017-07-12 23410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga qershor 2017 plan 113 fakt 28 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-07-03 2017-07-04 22410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt 1 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,036,302 2017-07-03 2017-07-04 21910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt F32 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 162,606 2017-07-03 2017-07-04 22310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,766,432 2017-07-03 2017-07-04 21810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt 28 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,243,724 2017-07-03 2017-07-04 22110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt 18 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 481,834 2017-07-03 2017-07-04 22010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt F9 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 440,300 2017-07-03 2017-07-04 22210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,000 2017-06-29 2017-06-30 21410780012017 Paga baze 1078001 Ministria e integrimit lik fat.celulari maj 2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,772,928 2017-06-01 2017-06-02 17710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga maj 2017 plan 113 fakt 28
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave