Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,259,290 2017-06-01 2017-06-02 18210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga maj 2017 plan 113 fakt 9
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 443,716 2017-06-01 2017-06-02 18310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga maj 2017 plan 113 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 485,728 2017-06-01 2017-06-02 18110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga maj 2017 plan 113 fakt 9
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,320 2017-06-01 2017-06-02 18010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate maj 2017 plan 5/4 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,980,167 2017-06-01 2017-06-02 17910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga maj 2017 plan 113 fakt 32
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,594 2017-06-01 2017-06-02 17810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate maj 2017 plan 5/1 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-06-01 2017-06-02 17610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,943 2017-05-18 2017-05-19 16310780012017 Paga baze 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR fat. 20781396 dt. 01.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 10,740 2017-05-18 2017-05-19 16410780012017 Paga baze 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR mars 2017
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-05-04 2017-05-08 14510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,730,723 2017-05-03 2017-05-04 13810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga prill 2017 plan 110 fakt 93
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,953 2017-05-03 2017-05-04 13910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate prill 2017 plan 5/1 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,306,868 2017-05-03 2017-05-04 14310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga prill 2017 plan 110 fakt 93
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 491,466 2017-05-03 2017-05-04 14410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga prill 2017 plan 110 fakt 93
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,168 2017-05-03 2017-05-04 14110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate prill 2017 plan 5/1 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 488,909 2017-05-03 2017-05-04 14210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga prill 2017 plan 110 fakt 93
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,884,699 2017-05-03 2017-05-04 14010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga prill 2017 plan 110 fakt 93
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,306,108 2017-04-03 2017-04-04 10310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 110 fakt 19
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,168 2017-04-03 2017-04-04 10110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate mars 2017 plan 5/4 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 461,147 2017-04-03 2017-04-04 10210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,727,716 2017-04-03 2017-04-04 9810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 110 fakt 27
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 488,785 2017-04-03 2017-04-04 10410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mras 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-04-03 2017-04-04 9710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,953 2017-04-03 2017-04-04 9910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate mars 2017 plan 5/1 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,973,429 2017-04-03 2017-04-04 10010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-03-02 2017-03-03 6410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 156,588 2017-03-01 2017-03-02 6310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate plan 5 fakt 4 shkrese min finana 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,229,845 2017-03-01 2017-03-02 6810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shkurt 2017 plan 110 fakt 19
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 42,058 2017-03-01 2017-03-02 6210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate plan 5 fakt 1 shkrese min finana 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 460,465 2017-03-01 2017-03-02 6910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shkurt 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 463,022 2017-03-01 2017-03-02 6710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shkurt 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,552,033 2017-03-01 2017-03-02 6510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shkurt 2017 plan 110 fakt 26
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,881,172 2017-03-01 2017-03-02 6610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shkurt 2017 plan 110 fakt 32
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,800 2017-02-27 2017-02-28 5810780012017 Paga baze 1078001 Ministria e Integrimit, lik cel dhjetor 2016, serii 2077366876
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,096 2017-02-16 2017-02-17 4510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga punonjes me kont.janar 2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,020 2017-02-16 2017-02-17 4610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga punonjes me kont.janar 2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,994 2017-02-16 2017-02-17 4410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga punonjes mekont.janar 2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 5,510 2017-02-16 2017-02-17 4710780012017 Paga baze Ministria Interimit aut.302/1 ; 290/1 dt.14.02.2017 aut.16.02.2017 2987 eur me kurs 138.3 lek
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-02-01 2017-02-02 2210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro janar 2016 urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16 janar 2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,233,751 2017-02-01 2017-02-02 2910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga janar 2017 plan 110 fakt 19
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave