Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,607,513 2017-02-01 2017-02-02 28710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga janar 2017 plan 110 fakt 27
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,844,456 2017-02-01 2017-02-02 2710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga janar 2017 plan 110 fakt31
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 344,662 2017-02-01 2017-02-02 3110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga janar 2017 plan 110 fakt 7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 457,510 2017-02-01 2017-02-02 3010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga janar 2017 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,254 2017-01-20 2017-01-23 1810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, telefon fat nr 208199098 date 01.01.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,228,968 2017-01-05 2017-01-06 510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik paga dhjetor 2016, nr pun 110/90, listpag dt 4.1.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 336,417 2017-01-05 2017-01-06 410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik paga dhjetor 2016, nr pun 110/90, listpag dt 4.1.2017
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-01-05 2017-01-06 110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik shlyerje detyrimi financiar , urdher dt 15.4.2016 L. Qendro( Hasanaj)
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,594,376 2017-01-05 2017-01-06 210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik paga dhjetor 2016, nr pun 110/90, listpag dt 4.1.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 451,304 2017-01-05 2017-01-06 610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik paga dhjetor 2016, nr pun 110/90, listpag dt 4.1.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,824,009 2017-01-05 2017-01-06 310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, lik paga dhjetor 2016, nr pun 110/90, listpag dt 4.1.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,800 2016-12-28 2016-12-29 38910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT pag tel nentor 2016 ft.2077133441 dt.01.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,300 2016-12-06 2016-12-07 36010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT tel tetorr 2016 ft.2076574066 dt.01.11.2016 kod ab..55125815
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-12-01 2016-12-02 35510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT shlyrje detyrimi L.Qendro (Hasanaj) nentor 2016 urdher 51 dt.15.04.16 urdher 217, 4613 dt.23.03.16 vendim 8773
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,767,409 2016-12-01 2016-12-01 35010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 30
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,389 2016-12-01 2016-12-01 34910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,221,650 2016-12-01 2016-12-01 35310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 19
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 454,202 2016-12-01 2016-12-01 35410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,639,747 2016-12-01 2016-12-01 34810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 27
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 334,409 2016-12-01 2016-12-01 35210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 6
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,389 2016-12-01 2016-12-01 35110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga nentor 2016 plan 110 fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,358 2016-11-11 2016-11-14 33810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT pag tel tetor 2016 ft.01.11.2016 serial 208154445
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,389 2016-11-01 2016-11-01 31910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,217,540 2016-11-01 2016-11-01 31610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/20
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,738,393 2016-11-01 2016-11-01 31410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/29
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-11-01 2016-11-01 32110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Ndalese nga paga L.Qendro urdher nr 51 date 15.04.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 454,202 2016-11-01 2016-11-01 31710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,389 2016-11-01 2016-11-01 31810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,723,154 2016-11-01 2016-11-01 32010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/28
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 383,091 2016-11-01 2016-11-01 31510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga tetor 2016 nr pun 110/7
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 20,310 2016-10-11 2016-10-12 28910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT pag tel ft.02.10.2016 serial 208128066
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,733,263 2016-10-03 2016-10-03 27710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt 28
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,389 2016-10-03 2016-10-03 28210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 punonjes me kotrate
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,283,210 2016-10-03 2016-10-03 28010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt 20
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-10-03 2016-10-03 27610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT shlyerje detyrimi per zyren permbarimore shtator 016 urdher 581 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16 vendim 8773
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 38,389 2016-10-03 2016-10-03 28310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,669,826 2016-10-03 2016-10-03 27810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt29
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 455,687 2016-10-03 2016-10-03 28110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 378,706 2016-10-03 2016-10-03 27910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga shtator 2016 plan 110 fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,229,178 2016-09-01 2016-09-02 23110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/20, bordero
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave