Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 16,034 2016-03-09 2016-03-10 5010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Telefoni janar 2016 S.Zotaj janar 2016 dt.01.02.2016 kodi 47003070045
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,940,569 2016-03-01 2016-03-01 4210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero shkurt 2016 nr pun 104-30
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,800,217 2016-03-01 2016-03-01 4310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero shkurt 2016 nr pun 104-30
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 483,532 2016-03-01 2016-03-01 4610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero shkurt 2016 nr pun 104-10
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,315,894 2016-03-01 2016-03-01 4510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero shkurt 2016 nr pun 104-20
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 324,931 2016-03-01 2016-03-01 4410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero shkurt 2016 nr pun 104-7
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 4,842 2016-02-15 2016-02-16 2710780012016 Paga baze 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT telefoni dhjetor fat 01.01.2016 klienti 470004478506 s 00000164788366
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 396,450 2016-02-02 2016-02-02 2510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Janar 2016 bordoro 01.02.2016 nr pun.104-8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,645,634 2016-02-02 2016-02-02 2410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Janar 2016 bordoro 01.02.2016 nr pun.104-28
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 544,667 2016-02-02 2016-02-02 2710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Janar 2016 bordoro 01.02.2016 nr pun.104-11
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,413,674 2016-02-02 2016-02-02 2610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Janar 2016 bordoro 01.02.2016 nr pun.104-21
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,930,547 2016-02-02 2016-02-02 2310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Janar 2016 bordoro 01.02.2016 nr pun.104-30
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,811 2016-01-27 2016-01-28 1710780012016 Paga baze 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Celular dhjetor 2015 D.Cekani dhjetor 2015 000001672657754 st.01.01.2016
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,704 2016-01-27 2016-01-28 1410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Cel.telefoni fat 01.01.2016 s 00000164788366 klienti 470004478506
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,362,171 2016-01-07 2016-01-08 410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 21
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 423,098 2016-01-07 2016-01-08 310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 508,337 2016-01-07 2016-01-08 510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 11
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,635,600 2016-01-07 2016-01-08 110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,064,304 2016-01-07 2016-01-08 210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero dhjetor 2015 nr Pun.104 Fakt 31
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 12,674 2015-12-11 2015-12-14 42510780012015 Paga baze Ministria Integrimit Lik telefon nentor 2015G.Elezi fatura nentor 2015 dt 01.12.2015 seria 0000016475493 klienti 470004478506
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,186 2015-12-09 2015-12-09 42310780012015 Paga baze Ministria Integrimit Lik telefon kl 178374666 fatura nentor 2015 dt 01.11.2015 klienti 178374666
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,409,597 2015-12-01 2015-12-02 40010780012015 Paga baze Min Integrimit Paga nentor 2015 bordero nr.pun 104-23
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 248,813 2015-12-01 2015-12-02 40110780012015 Paga baze Min Integrimit Paga nentor 2015 bordero nr.pun 104-6
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,415,386 2015-12-01 2015-12-02 40210780012015 Paga baze Min Integrimit Paga nentor 2015 bordero nr.pun 104-11
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,400 2015-11-18 2015-11-19 37910780012015 Paga baze Min Integrimit telefoni fatura 01.11.2015 seria 167056859 abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 480,245 2015-11-02 2015-11-03 35510780012014 Paga baze Min Integrimit paga tetor 2015 nr pun 22
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 106,876 2015-11-02 2015-11-03 35310780012014 Paga baze Min Integrimit paga tetor 2015 nr pun 22
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,408,561 2015-11-02 2015-11-02 35410780012014 Paga baze Min Integrimit paga tetor 2015 nr pun 22
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,380,974 2015-11-02 2015-11-02 35210780012015 Paga baze Min Integrimit paga tetor 2015 nr pun 22
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,475,940 2015-11-02 2015-11-02 35110780012014 Paga baze Min Integrimit paga tetor 2015 nr pun 22
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 4,048 2015-10-07 2015-10-08 31610780012014 Paga baze Min Integrimit telefoni Gusht S.Zotaj fat gusht 2015 dt 01.09.2015 klienti 178374666
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,481,544 2015-10-01 2015-10-01 30710780012015 Paga baze Ministria Integrimit Paga Shtator 2015 bordero nr pun Pl 104 fakt 22
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,317,521 2015-10-01 2015-10-01 31010780012015 Paga baze Ministria Integrimit Paga Shtator 2015 bordero nr pun Pl 104 fakt 22
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 79,996 2015-10-01 2015-10-01 30910780012015 Paga baze Ministria Integrimit Paga Shtator 2015 bordero nr pun Pl 104 fakt 2
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,831 2015-09-14 2015-09-15 29310780012015 Paga baze Min Integrimit telefoni fatura 02.09.2015 seria 123846230 abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 10,189 2015-09-07 2015-09-08 28210780012014 Paga baze Min Integrimit telefoni S.Zotaj fat korrik 2015 01.08.2015 klienti 178374666
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,344 2015-09-07 2015-09-08 28310780012015 Paga baze Min Integrimit telefoni fatura 01.08.2015 seria 1233822628 abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 13,989 2015-09-07 2015-09-08 28710780012015 Paga baze Min Integrimit cel korrik 2015 fat seria 1234461166 kodi abon 551258
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 79,996 2015-09-01 2015-09-01 27810780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero gusht 2015 nr pun 104-2
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 531,405 2015-09-01 2015-09-01 28010780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero gusht 2015 nr pun 104-10
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave