Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,169,435 2015-09-01 2015-09-01 27910780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero gusht 2015 nr pun 104-19
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,497,494 2015-09-01 2015-09-01 27610780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero gusht 2015 nr pun 104-22
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,493,347 2015-09-01 2015-09-01 27710780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero gusht 2015 nr pun 104-23
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,496,488 2015-08-03 2015-08-04 25410780012015 Paga baze Min Integrimit Paga bordero korrik 2015 nr pun 104-22
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 79,996 2015-08-03 2015-08-04 25610780012015 Paga baze Min Integrimit Paga bordero korrik 2015 nr pun 104-2
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,485,196 2015-08-03 2015-08-04 25510780012015 Paga baze Min Integrimit Paga bordero korrik 2015 nr pun 104-23
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 544,849 2015-08-03 2015-08-04 25810780012015 Paga baze Min Integrimit Paga bordero korrik 2015 nr pun 104-11
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,203,191 2015-08-03 2015-08-04 25710780012015 Paga baze Min Integrimit Paga bordero korrik 2015 nr pun 104-19
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,202,783 2015-07-01 2015-07-01 22110780012015 Paga baze Min Integrimit Paga qershor 2015 plan 104 fakt 9
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 620,346 2015-07-01 2015-07-01 22210780012015 Paga baze Min Integrimit Paga qershor 2015 plan 104 fakt 12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,566,906 2015-07-01 2015-07-01 21810780012015 Paga baze Min Integrimit Paga qershor 2015 plan 104 fakt 23
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 136,195 2015-07-01 2015-07-01 22010780012015 Paga baze Min Integrimit Paga qershor 2015 plan 104 fakt 3
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,251,340 2015-07-01 2015-07-01 21910780012015 Paga baze Min Integrimit Paga qershor 2015 plan 104 fakt 21
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,824 2015-06-16 2015-06-17 20110780012015 Paga baze Min Integrimit telefoni fatura 01.06.2015 seria 123775277 abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,215,622 2015-06-01 2015-06-01 18210780012015 Paga baze Min Integrimit Paga maj 2015 nr pun 104-19 bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,562,444 2015-06-01 2015-06-01 18110780012015 Paga baze Min Integrimit Paga maj 2015 nr pun 104-23 bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 113,418 2015-06-01 2015-06-01 18310780012015 Paga baze Min Integrimit Paga maj 2015 nr pun 104-2 bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,439 2015-05-05 2015-05-05 14510780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat Prill 2015 bordero prill 2015 nr pun.104-1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,126,268 2015-05-05 2015-05-05 14610780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat Prill 2015 bordero prill 2015 nr pun.104-18
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,993 2015-04-23 2015-04-24 13910780012014 Paga baze Min Integrimit telefoni Mars D. Cekani klienti 470003206427
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 772,832 2015-04-01 2015-04-02 10710780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero Mars 2015 nr pun 104-16
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 52,211 2015-04-01 2015-04-02 10510780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero mars 2015 nr pun 104-1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,145,662 2015-04-01 2015-04-02 10610780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero mars 2015 nr pun 104-18
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,176,707 2015-03-03 2015-03-03 5810780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero shkurt 2015 nr pun 104-19
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,004,567 2015-03-03 2015-03-03 6110780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero shkurt 2015 nr pun 104-17
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 56,285 2015-03-03 2015-03-03 6010780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero shkurt 2015 nr pun 104-1
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,033,665 2015-02-03 2015-02-04 1610780012015 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat Janar 2015 nr pun plan 104 fakt 18
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,745 2015-02-03 2015-02-04 1510780012015 Paga baze Ministria e Integrimit Pagat Janar 2015 nr pun plan 104 fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,080 2015-01-30 2015-02-02 1210780012014 Paga baze Min Integrimit telefoni fatura 01.01.2015 seria 123657635 abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 960,829 2015-01-05 2015-01-05 310780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero dhjetor 2014 nr pun 90 fakt 20
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,048,653 2015-01-05 2015-01-05 410780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero dhjetor 2014 nr pun 90 fakt 19
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,364 2015-01-05 2015-01-05 510780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero dhjetor 2014 nr pun 90 fakt 1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,063,236 2015-01-05 2015-01-05 110780012015 Paga baze Min Integrimit Pagat bordero dhjetor 2014 nr pun 90 fakt 90
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave