Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 174,410,887.00 233 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-09-01 2016-09-02 23010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Shlyerje detyrim financiar L.Hasanaj urdher 51 dt 15.04.2016 urdher 2176, 4613 dt 23.03.2016 vendimi 8773 dt 27.07.2012 bordero Gusht 2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 388,063 2016-09-01 2016-09-02 23510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/6, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 351,629 2016-09-01 2016-09-02 23910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/6, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 46,010 2016-09-01 2016-09-02 23610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/2, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,480,308 2016-09-01 2016-09-02 23310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/23, bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 184,527 2016-09-01 2016-09-02 23810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/4, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 97,668 2016-09-01 2016-09-02 24010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/2, bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,090,675 2016-09-01 2016-09-02 23710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/16, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 537,922 2016-09-01 2016-09-02 23210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/13, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 198,844 2016-09-01 2016-09-02 23410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/5, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 30,750 2016-08-18 2016-08-19 21910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/1, urdh 102,dt.27.07.2016, autorizim dt.16.08.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,268,171 2016-08-02 2016-08-02 20310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/20, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,665,317 2016-08-02 2016-08-02 20110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/28, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 487,510 2016-08-02 2016-08-02 20410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/9, bordero
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-08-02 2016-08-02 19910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Shlyerje detyrim financiar L.Hasanaj urdher 51 dt 15.04.2016 urdher 2176, 4613 dt 23.03.2016 vendimi 8773 dt 27.07.2012 bordero Korrik 2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,764,129 2016-08-02 2016-08-02 20010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/29, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 434,601 2016-08-02 2016-08-02 20210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Korrik 2016, nr pun pl/fakt 110/8, bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,276,720 2016-07-01 2016-07-01 18510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Qershor 2016, nr pun pl/fakt 110/20, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 436,838 2016-07-01 2016-07-01 18410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Qershor 2016, nr pun pl/fakt 110/8, bordero
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-07-01 2016-07-01 18710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Shlyerje detyrim financiar L.Hasanaj urdher 51 dt 15.04.2016 urdher 2176, 4613 dt 23.03.2016 vendimi 8773 dt 27.07.2012 bordero Qershor 2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 483,034 2016-07-01 2016-07-01 18610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Qershor 2016, nr pun pl/fakt 110/9, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,700,568 2016-07-01 2016-07-01 18310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Qershor 2016, nr pun pl/fakt 110/28, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,748,993 2016-07-01 2016-07-01 18210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Qershor 2016, nr pun pl/fakt 110/29, bordero
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-06-01 2016-06-01 14210780012016 Paga baze 600,MINISTRIA E INTEGRIMIT ,permb l qendro, urdher 51 d 15/4/16, urdh 2176 d 23/3/16, vend 8773 d 27/7/12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,714,482 2016-06-01 2016-06-01 1371010780012016 Paga baze M-KMINISTRIA E INTEGRIMIT paga maj 2016, list pagese 2016, np 110/29
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 501,200 2016-06-01 2016-06-01 14010780012016 Paga baze 600,MINISTRIA E INTEGRIMIT ,paga maj 2016, list pagese 2016, np 110/10
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,743,650 2016-06-01 2016-06-01 13810780012016 Paga baze 600,MINISTRIA E INTEGRIMIT ,paga maj 2016, list pagese 2016, np 110/29
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 438,733 2016-06-01 2016-06-01 14110780012016 Paga baze 600,MINISTRIA E INTEGRIMIT ,paga maj 2016, list pagese 2016, np 110/8
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,271,113 2016-06-01 2016-06-01 13910780012016 Paga baze M-KMINISTRIA E INTEGRIMIT paga maj 2016, list pagese 2016, np 110/20
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-05-03 2016-05-04 11010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Shlyerje detyrim financiar L.Hasanaj urdher 51 dt 15.04.2016 urdher 2176 dt 23.03.2016 vendimi 8773 dt 27.07.2012 bordero prill 2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 483,079 2016-05-03 2016-05-03 10910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Prill 2016 Bordero prill 2016 nr pun 104-10
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,726,842 2016-05-03 2016-05-03 10610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Prill 2016 Bordero prill 2016 nr pun 104-29
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 418,981 2016-05-03 2016-05-03 10710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Prill 2016 Bordero prill 2016 nr pun 104-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,782,211 2016-05-03 2016-05-03 10510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Prill 2016 Bordero prill 2016 nr pun 104-29
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,311 2016-04-13 2016-04-13 8710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Cel Vodafone Mars 2016, Erisa Xhixho, fat seri nr.167177860, abon 24891440862, dt.01.04.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,796,810 2016-04-01 2016-04-01 6210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero mars 2016 nr pun 104-30
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,310,425 2016-04-01 2016-04-01 6510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero mars 2016 nr pun 104-20
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,748,159 2016-04-01 2016-04-01 6310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero mars 2016 nr pun 104-29
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 485,589 2016-04-01 2016-04-01 6610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero mars 2016 nr pun 104-10
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 413,471 2016-04-01 2016-04-01 6410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga bordero mars 2016 nr pun 104-7
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave