Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,659 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,769,585,105.00 3,659 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,235 2018-11-08 2018-11-13 119610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor2018 (DSHP BERAT)Fat.nr 781, seri 61416370, dt 30.10.2018, shkr. Nr.274, dt.05.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,280 2018-11-08 2018-11-13 119510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Sherbim postar Tetor 2018 (DSHP KUKES),Fat.545, dt. 31.10.18, seri 61412750, shkr .nr. 312, dt. 05.11.17, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011 MK.973, dt. 28.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,990 2018-11-08 2018-11-13 120110100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Tetor 2018 (E Qirici),Fature dt. 01.11.2018, seri nr. 0000000279218141, kod abonenti 545977, shkr. Nr. 8349/1, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 730 2018-11-06 2018-11-13 118310100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Gusht 2018 (DSHP Shkoder)Fat.nr 621, seri61422621, dt 31.08.2018, shkr. Nr.254 dt. 17.10.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EBG Tirane 85,500 2018-11-06 2018-11-13 118510100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje - percjellje,Shkr. Nr.17043/5,dt. 26.10.18, fat. Nr. 02, dt. 26.10.18, seri 60438702, memo dt. 26.10.2018, deklarate dt. 26.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,500 2018-11-08 2018-11-13 119810100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Tetor 2018.Liste pagese per muajin Tetor 2018, urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,500 2018-11-08 2018-11-13 119910100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Tetor 2018.Liste pagese per muajin Tetor 2018, urdher nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UNION BANK SHA Tirane 50,000 2018-11-09 2018-11-13 120810100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Ndihme nga fondi i vecante,L.pag. Dt. 08.11.18, shkr.nr.19565/2,dt.07.11.18,nr.19565/1,dt.05.11.18, nr. 19565,dt.01.11.18,nr. 17913/1, dt. 11.12.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 275,800 2018-11-06 2018-11-13 118110100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat.nr.415,dt.12.10.18,seri 69856609,e-mail dt.12.10.18,memo,dt.12.10.18autoriz.nr.18014/2,dt.12.10.18,memo.dt.06.11.18,autoriz.Nr.18014/1,dt.08.10.18,mirat.Dt.08.10.18, minkont.nr.18014/2,dt.08.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 269,225 2018-11-05 2018-11-09 117910100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2018,Fat.nr 4466, seri 61415766, dt 26.10.2018,VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 21,200,900 2018-11-06 2018-11-09 118710100012018 Sherbimet bankare Min.Fin.Asist.keshill.menaxh.financ.e borxh.publik.Fat.nr.2-201808310449,dt.31.08.18,p.verb.nr.19631/1,dt.05.11.18,relac.perb.nr.19631,dt.05.11.18,kont. Nr.18317/5,dt.12.01.18,u.prok.nr.18317/1,dt.12.12.17,urdh.nr.18317/2,dt.12.12.17,nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,761 2018-11-01 2018-11-09 114710100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Paga per periudhen Tetor 2018 (projekti P.A.S.T.4Future),L.pag.Tetor 18, Nr. Fakt.punonj.Credins Bank 1,Përmbledh borderoje dt.31.10.2018, urdher nr. 276. dt. 17.10.18, nr. 18620 prot, dt. 17.10.18, ligj nr. 138/2016, dt. 22.12.2016
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DHOMA KOMBËTARE E ZEJTARISË Tirane 35,552,000 2018-11-05 2018-11-09 117810100012018 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Subvencion per Dhomen Kombetare te Zjetarise,Shkr. Nr. 10891/6, dt. 02.11.18, VKM nr. 588, dt. 09.10.18, nr. 424, dt. 11.07.2018, shkr. Nr. 15637, dt. 29.08.18, memo dt.12.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Instituti i Modelimeve ne Biznes Tirane 175,000 2018-11-05 2018-11-09 117710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb. e upgrade.sist.Alpha per llog.instituc.Loti2 (Azhorn.Sist.qenderz.per Min.Fin. e Deg.Thesar)Fat,nr.1239,dt.23.10.18,seri 223917189,p.verb. nr.1,dt.23.10.18,rap.kont. nr.2930,dt.22.06.18,shkr.Nr.3269,dt.06.07.18,urdh.nr.13119
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 26,280 2018-11-05 2018-11-09 117610100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.ngrohje - ftohje e kondic.(Situac.nr.3 )(ish MZHETS),Fat.nr 55,dt.23.10.18,seri 57883955,p.verb.dt.24.10.18,kontr.nr.4/1,dt.07.02.18,u.prok.nr.4,dt.02.02.18,urdh.nr.4/2,dt.07.02.18,f.ofer.dt.02.02.18,kerk.nr.extr.dt.01.0
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 14,000 2018-11-05 2018-11-09 118010100012018 Paga baze Min.Fin.Sigurim vullnetar per muajin Tetor 2018,L.Pagese Tetor 2018, udhezim nr. 31, dt.29.12.2014, VKM.Nr.77, dt.28.01.2015
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2018-11-05 2018-11-09 117410100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informatiz.Menaxh.Demshperb.Ish Perndjek.Politik,Fat.Nr.101018,dt.26.10.18,seri 60642841,p.verb.nr.26,dt.26.10.18,rap.mujor dt.22.10.18,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/1,dt.03.07.18,nr.11162,dt.08.06.18,u.prok.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Silvana Dervishi Tirane 24,700 2018-11-05 2018-11-09 117010100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi,fat. Nr. 31, dt. 31.10.18, seri 12608989, kont. Nr. 736/4, dt. 10.09.18, urdh. Nr. 736/3, dt. 10.09.18, p.verb. Dt. 23.10.18, dt. 31.10.18 memo dt. 01.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) HYMERI KLEEMANN Tirane 42,380 2018-11-05 2018-11-09 117510100012018 Sherbime te tjera Min.Fin.Miremb.ashensor.godin.ish MZHETTS,Fat.nr.48,dt.28.09.18,seri 68051198,p.verb.dt.17.10.18,akt-kolaud.dt.28.09.18,situac.punim.dt.28.09.18,urdh.nr. 6/2,dt.16.02.18,kont.nr.6/1,dt.16.02.18,u.prok.nr.6,dt.13.02.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 294,000 2018-11-05 2018-11-09 117210100012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Min.Fin.Miremb.mjedis.ri dhome serverash,Fat.290,dt.30.10.18,seri 69260040,p.verb.dt.31.10.18,rap.dt.26.10.18,kont.nr.816/30,dt.31.08.15,prok.posac nr.920rep,nr.471kol/,dt.27.05.15,amand.kont.nr.816/44,dt.31.12.15,urdh.nr.4679,dt.06.03.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 1,696,581 2018-11-01 2018-11-09 116710100012018 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Ekzek.Vendim.Largim nga puna,Urdh.nr.244,dt.18.09.18,nr.13937/40 prot,fat.Nr.538,dt.26.10.18,shkr.nr.19399,dt.30.10.18,shkr.nr.13937/37,dt.17.09.18,kerk.nr.13937/26,dt.15.08.18,nr.13937/19,dt. 01.08.18,nr.4938/1,dt.16.08.18,nr.4838/
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 125,828 2018-11-01 2018-11-09 114610100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Min.Fin.Paga per periudhen Tetor 2018 (projekti P.A.S.T.4Future),L.pag.Tetor 18, Nr. Fakt.punonj.ISP Bank 1,Përmbledhëse borderoje dt.31.10.2018, urdher nr. 276. dt. 17.10.18, nr. 18620 prot, dt. 17.10.18, ligj nr. 138/2016, dt. 22.12.2016
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 396,450 2018-11-05 2018-11-09 117110100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Suport teknik(konsulence)sist.thesar.Fat.nr.091018,dt.24.10.18,seri 60642840,p.verb.dt.29.10.18,rap.Sherb.Dt.15.10.18,kont.nr.1852/6,dt.13.11.17,u.prok.nr.1852/1,dt.30.08.17,urdh.nr.1852/4,dt.25.10.17,nr.1852/8,dt.13.11.17,nr.11159,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ledia Fazlli Tirane 66,000 2018-10-29 2018-11-06 112810100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi Fat.nr.37, dt. 02.10.18, seri 10534187, kont.nr. 736/6,dt.10.09.18, memo dt. 29.10.18, urdh.nr.736/5,dt.10.09.18, p.verb. Dt. 28.09.18, dt. 02.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2018-10-25 2018-11-06 111210100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshperb.Ish.Perndjek.Politik (20.08.18-20.09.18)Fat.Nr.150918,dt.27.09.18,p.verb.nr.25,dt.27.09.18,rap.muj.dt.21.09.18,kontr. nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/1,dt.03.07.18,nr.11162,dt.08.06.18,u.pro
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 32,872 2018-11-01 2018-11-06 113210100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Kom.apel.Tatimor.L. pag. dt.29.10.2018, p.verb.dt.06.09.18, dt. 20.09.18,urdh. nr 38 dt 28.04.17,nr. 131, dt. 30.04.18, nr. 8373, prot, nr. 138, dt, 15.05.18, nr. 6436/2, prot, dt. 15.05.18, VKM nr 11 dt 11.01.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AGRI CONSTRUKSION Tirane 8,778,000 2018-10-25 2018-11-06 111310100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.AM Profesion.Kamez (situac.nr.1,shtese kont)Fat.nr.21,dt.31.08.18,relac.nr.1,dt.31.08.18,librez.masav.situac.nr.1,kerk.nr.16557,dt.14.09.18,kont.nr.15324/5,dt.27.08.17p.verb.dt.24.09.18.kon.bashk.opeat.nr.3538rep,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ENGJËLLUSHE IBRAHIMI Tirane 74,110 2018-10-26 2018-11-06 112610100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim perkthimi, Fat.nr.13, dt. 17.10.18, seri 11968563, kont.nr. 736/8,dt.12.10.18, memo dt. 19.10.18, urdh.nr.736/7,dt.12.10.18, p.verb. Dt. 12.10.18, dt. 17.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) KADIU Tirane 942,000 2018-10-26 2018-11-06 112510100012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Min.Fin.Blerje goma, Fat. Nr.226167546,dt.15.10.18,seri nr.226167546,u.prok nr.22,dt.24.09.18,urdh nr.22/2,dt.11.10.18,akt marr.Dorez.Dt.19.10.18,f.hyr.nr.169,dt.16.10.18.kont.nr.22/1,dt.10.10.18,mirat.dt.31.08.18,u.prok.nr.22.dt.24.09.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 129,600 2018-11-01 2018-11-06 113010100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Kom.apel.Tatimor.L. pag. dt.29.10.2018, p.verb.dt.06.09.18, dt. 20.09.18,urdh. nr 38 dt 28.04.17,nr. 131, dt. 30.04.18, nr. 8373, prot, nr. 138, dt, 15.05.18, nr. 6436/2, prot, dt. 15.05.18, VKM nr 11 dt 11.01.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 69,000 2018-11-01 2018-11-06 114010100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 1444, dt. 16.10.18, seri 67102294, minikont.nr.18550/1, dt. 16.10.18, ft.ofert.dt.16.10.18, nj.fit. Dt. 16.10.18, p.verb dt. 16.10.18mirat. Dt. 16.10.18, autoriz. Nr. 18550, dt. 16.10.18, memo dt. 31.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 80,600 2018-11-01 2018-11-06 114310100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat. Nr.3035, dt. 09.10.18, seri 67689335, minikont.nr. 18098/1 dt.09.10.18, p.verbal dt.09.10.18, nj.fit.dt. 09.10.18, miratim dt. 09.10.18, autoriz nr. 18098, dt. 09.10.18 memo dt. 31.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AGRI CONSTRUKSION Tirane 19,487,292 2018-10-25 2018-11-06 111410100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.AM Profesion.Kamez (situac.nr.2,shtese kont)Fat.nr.22,dt.10.09.18,relac.nr.2,dt.10.09.18,librez.masav.situac.nr.2,kerk.nr.16854,dt.19.09.18,kont.nr.15324/5,dt.27.08.17p.verb.dt.24.09.18.kon.bashk.opeat.nr.3538rep,n
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) A E S S Tirane 56,693 2018-11-01 2018-11-06 114510100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin. Blerje karta check-in per personelin e MFE, Fat.nr.366, dt. 25.10.18, seri 68434416, f.hyrje nr. 171, dt. 25.10.18, miratim dt. 24.10.18, dt. 25.10.18, memo dt. 31.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) 3H Tirane 788,592 2018-10-25 2018-11-06 111510100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekze.Vend.Larg.puna,Urdh.nr.279,dt.22.10.18,nr.4509/1prot,fat.Nr.65,dt.23.10.18,memo dt.17.09.18,shkr.Nr.10118/2,dt.06.09.18,nr.4509/10,dt.06.09.18nr.4509/9,dt.30.08.18,Vendim.nr.5744/80-2015,dt.12.11.15,nr.468,dt.08.02.18,nr.203.d
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 74,200 2018-11-01 2018-11-06 114410100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni Fat. Nr.3048, dt. 10.10.18, seri 67689348, minikont.nr. 18137/2 dt.10.10.18, p.verbal dt.10.10.18, nj.fit.dt. 10.10.18, miratim dt. 10.10.18, autoriz nr. 18137, dt. 10.10.18 memo dt. 31.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 846,802 2018-10-24 2018-11-06 111110100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim suporti metalink.licens.thesarit (29.08.18-28.09.18)Fat.nr.80737772,dt.08.10.18,rap.dt.08.10.18,p.verb.nr 22 dt.19.10.18,urdh.nr.11682,dt.19.06.18,nr.1191, dt. 19.01.2018, kont.nr.2153/21,dt. 08.07.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) JONI 5 Tirane 14,000 2018-10-29 2018-11-06 112710100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin. Shpenzime per pritje percjellje, Fat.nr. 33,dt.17.10.18, seri 66369684, shkr.nr.17043/4, dt.16.10.18, memo dt. 16.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T A I W A N Tirane 41,700 2018-10-25 2018-11-06 111910100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje percjellje,Fature nr.179, dt. 04.10.2018, seri 58881727, urdher nr. 17043/1, dt, 04.10.18, memo dt. 04.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "B.S.E Bailiff Service Executive" Tirane 624,732 2018-11-01 2018-11-06 112910100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzke.Vendim.Largim nga puna,Urdh.nr.254,dt.03.10.18,nr.13937/45prot,fat.Nr.56,dt.30.10.18,kerk.nr.337,dt.16.09.15shkr.nr.337/1,dt.29.09.15,nr.9005,dt.09.05.18,nr.13937/38,dt.17.09.18,nr,13937/25,dt.10.08.18,nr.3627/8,dt.19.06.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave