Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,659 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,769,585,105.00 3,659 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 95,112 2018-12-03 2018-12-04 130010100012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Fin.Pagat Nentor 2018,Liste pagese per muajin Nentor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per NBG Bank 1,Përmbledhëse borderoje dt.03.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 196,650 2018-11-27 2018-12-04 128510100012018 Sherbimet bankare Min.Fin.Pag.komision.mbikqyr.sekt.Financ.Luksemburg.lidhur.direktiv.transparenc (1500 Euro)Fature nr. 2018-06912, dt. 02.03, urdher nr.315, dt. 26.11.2017,nr. 5658/1 prot,memo dt. 14.05.2018, dt. 26.03.2018, dt. 20.11.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 283,269 2018-12-03 2018-12-04 128810100012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Fin.Pagat Nentor 2018 (Drejtoria e Pergjithshme e Takses se Pasurise)Liste pagese per muajin Nentor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per BKT 4, Përmbledhëse borderoje dt.03.12.2018.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 51,654 2018-12-03 2018-12-04 128910100012018 Paga baze Min.Fin.Pagat Nentor 2018 (Drejtoria e Pergjithshme e Takses se Pasurise)Liste pagese per muajin Nentor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 1, Përmbledhëse borderoje dt.03.12.2018.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 130,128 2018-12-03 2018-12-04 130810100012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Fin.Pagat Nentor 2018 (Drejt.Pergjith.Thesar)Liste pagese per muajin Nentor 2018,Nr. Faktik i punonjesve per Raiffeisen Bank 4,Përmbledhëse borderoje dt.03.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,350 2018-11-26 2018-11-27 127210100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Konsumat,L.pag.dt. 26.11.18, l.prezence e mbledhjes nr. 4, p.verb, dt.07.09.18, urdher nr., 169, dt. 27.05.14, nr. 15, dt. 10.02.17, nr. 104, dt. 24.06.16, VKm. Nr. 418, dt. 27.06.12, nr. 817, dt. 28.12.05,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ONE EXPLORER Tirane 45,360 2018-11-26 2018-11-27 127010100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat.nr.65,dt. 19.11..18, seri 67396619, autorizim nr. 20379, dt. 14.11.18 3 (tre) oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 11,135 2018-11-26 2018-11-27 126910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz.Tel.(Janar - Prill 2014) DSHP Kukes,Urdh.Nr.19939/1,dt.20.11.18,shkr.Nr.313,dt.05.11.18,nr.19939 prot.Min.Fin.Dt.07.11.18,shkr.nr.8123,dt.17.08.18,nr.295,dt.12.10.18,nr.10472,dt.22.10.18,nr.23/6,dt.23.06.09,kont.nr.136,dt.11.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,600 2018-11-26 2018-11-27 127110100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar- Komis.Mbrojt.Konsumat,L.pag.dt. 26.11.18, l.prezence e mbledhjes nr. 4, p.verb, dt.07.09.18, urdher nr., 169, dt. 27.05.14, nr. 15, dt. 10.02.17, nr. 104, dt. 24.06.16, VKm. Nr. 418, dt. 27.06.12, nr. 817, dt. 28.12.05,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) G J I K U R I A Tirane 3,721,941 2018-11-26 2018-11-27 127310100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Ndert.baz.prodh.shkoll."Karl Gega" Tirane (situac.pjes.nr.1,punim.shtes)Fat.nr.6, dt.10.09.18,situac pjes.nr.1(kont.shtese),p.verb.dt.24.09.18,shkr.nr.11685/2,dt.11.09.18,kont.shtese.nr.13947/5,dt.26.07.18,kont.nr.1645/6,dt.04.09.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) JONI 5 Tirane 77,000 2018-11-21 2018-11-27 126510100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje - percjelle, Fat.nr. 45,dt.09.11.18, seri 66369696, shkr.nr.17043/6, dt.09.11.18, memo dt. 23.07.18, dt. 26.07.18, axhenda, informacion
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,255,500 2018-11-20 2018-11-23 126210100012018 Sherbimet bankare Min.Fin.Terheqje 10000 Euro per paradhenie sherbimi,Autorizim nr. 19951 dt. 08.11.18, nr., 18137, dt. 10.10.18, autoriz. Nr. 20682/, dt. 16.11.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D & KO Tirane 55,866 2018-11-20 2018-11-23 125310100012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.larje automjetesh Tetor 2018,Fat.nr.104,dt.31.10.18,seri69533055, p.verb.dt. 12.11.18, situacion larjesh tetor, flete dalje, kont.nr. 7/1, dt. 01.03.18,u.prok.nr. 7, dt. 14.02.18, urdher. Nr. 7/2, dt.01.03.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 40,413,850 2018-11-20 2018-11-23 125910100012018 Transferimet kapitale tek institucionet financiare Min.Fin.Pag.per rritjen e aksioneve te R.SH. ne kap.Bankes Detit Zi (279913SDR =321900Euro)Urdher nr.15071,dt.24.09.2018,shkr.Nr.1507,dt.24.01.18,VKM nr.418, dt.15.05.2013, ligji nr.90/2013,shkresa 1814,dt.28.12.2015
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 220,648 2018-11-20 2018-11-23 126110100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Tetor 2018 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature muaji Tetor 2018, nr. fat.290290466, dt. 31.10.18, kont.nr. H110004,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,060 2018-11-20 2018-11-23 126010100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Tetor Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Tetor 2018, nr. fat. 290246376 dt. 31.10.2018, kont.nr. H110005,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ED KONSTRUKSION Tirane 30,469,135 2018-11-21 2018-11-23 126610100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Min.Fin.Ndert.Baz.prodh.shkoll"Petro Sota" Fier (situac.2)Fat.Nr.52,dt.31.08.18,p.verb.dt.21.09.18,kerk.Nr.16674,dt.17.09.18, kont.nr.1646/6,dt.22.05.17,kont.nr.3696/6,dt.11.09.17,kont.bashk.operat.nr.2615 rep,nr.749 kol,dt.15.04.17,p.posac
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 117,500 2018-11-20 2018-11-23 125410100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Pajisje disaster recovery center sist.thesar.(Mirembajtje) (25.09.18 - 24.10.18)Fat.nr 80737943,dt.05.11.18,rap.dt. 05.11.18,p.verb.dt.12.11.18,kont.nr 2149/37,dt 24.11.16,urdh.nr.2149/31,dt.27.10.16,nr.2149/33,dt.25.11.16,nr.3159,d
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 61,500 2018-11-21 2018-11-23 126310100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.Pag.Dt.21.11.18,u.sherb.Autoriz.Nr.16284,dt.11.09.18,nr.16058,dt.04.09.18,nr.13582/5,dt.30.07.18,nr.18777/1,dt.22.10.18,nr.17535/1,dt.15.10.18,nr.18777/6,dt.29.10.18,memo dt.10.09.18,dt.03.09.18,dt.26.10.18.fat
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 32,320 2018-11-20 2018-11-23 125610100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.19.11.18, u.sher.autoriz.nr.15752/1, dt. 05.09.18, nr. 16533, dt. 13.09.18, nr. 16430, dt. 13.09.18nr. 17353, dt.26.09.18, memo, fat.nr. 840, dt. 14.09.18, nr. 001, dt. 21.09.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,217,610 2018-11-20 2018-11-23 125710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Kontribut"Ngritja e Sist.Integr. te Borxh. Shqiperi" (DMFAS)(20000 USD) (01.11.17 - 31.10.18)Urdh.nr.309,dt.15.11.18,nr.19632/2 prot,fat.nr.ALB0TDBF280218,dt.28.02.18,Marreveshje nr.9410/15,dt.15.12.15,shkr.nr.19632,dt.05.11.18,memo
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ND\JA E KRIPES Tirane 30,000 2018-11-21 2018-11-23 126410100012018 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transferim fondi per shoqeri me 100% kapital shteteror ne veshtiresi financiare,Rritje e autorizuar e D.Thesar. Tirane nr. 1126, dt13.11.2018, shk. Nr. 11680/5, dt. 12.11.18, fat.arket. Nr. 36, dt. 08.10.18, memo dt. 16.10.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ERALD Tirane 53,089,560 2018-11-20 2018-11-23 125510100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre Min.Fin.Blerje orendi dhe pajisje per shkollat e mesme profesion.Fat.nr.,96,dt.05.10.18,seri 67351247,f.hyr.nr.164,dt.05.10.18,kont.nr.7184/6,dt.22.08.18,u.prok.nr.7184/3,dt.08.06.18,urdh.nr.7184/4,dt.11.06.18,nr.7184/8,dt.24.08.18,p.verb.d
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 200,000 2018-11-20 2018-11-23 125810100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.infrastruk.networkut Min.Fin.D.thesar(13.09.18 -12.10.18)Fat.nr.15,dt.13.11.18,seri55032915,p.verb,dt.19.11.18,rap.,kont.nr.7184/18,dt.22.11.17,u.prok.nr.7184/11,dt.16.08.17,urdh.nr.7184/19,dt.23.11.17.nr.7184/21,dt.11.12.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 55,073 2018-11-13 2018-11-22 122010100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat. Nr.3099, dt. 24.10.18, seri 67689399, minikont.nr. 18694/1 dt.24.10.18, p.verbal dt.24.10.18, nj.fit.dt. 24.10.18, miratim dt. 18.10.18, autoriz nr. 18694, dt. 18.10.18 memo dt. 12.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SHPRESA DERVISHI Tirane 364,000 2018-11-16 2018-11-22 124010100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.2018,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr. 2/2, dt. 14.09.18, nr. 1148/7 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,280 2018-11-15 2018-11-22 123010100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Tetor 2018, Fat.nr.279211364, dt. 01.11.18, kod. Klienti nr. 422151411, shkr. Nr. 5938, dt. 28.04.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,075 2018-11-13 2018-11-22 121610100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2017 (DSHP Elbasan),Fat.nr. 865, seri 58049743, dt 31.10.2017, shkr.nr.1678/1, dt.08.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 63,500 2018-11-16 2018-11-22 123510100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat.nr.1607,dt.07.11.18, seri 67102457, miratim dt. 07.11.18, autorizim nr. 19841 dt. 06.11.18, minikont.nr.19841/1, dt. 07.11.18, nj.fit. Dt. 07.11.18,p.verb.dt. 07.11.18, memo, dt. 16.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 64,800 2018-11-16 2018-11-22 123410100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni, Fat.nr.1606,dt.07.11.18, seri 67102456, miratim dt. 07.11.18, autorizim nr. 19842 dt. 06.11.18, minikont.nr.19842/1, dt. 07.11.18, nj.fit. Dt. 07.11.18,p.verb.dt. 07.11.18, memo, dt. 16.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 44,000 2018-11-16 2018-11-22 123610100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni, Fat.nr.1584,dt.05.11.18, seri 67102434, miratim dt. 05.11.18, autorizim nr. 19590 dt. 02.11.18, minikont.nr.19590/1, dt. 05.11.18, nj.fit. Dt. 05.11.18,p.verb.dt. 05.11.18, memo, dt. 16.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 84,708 2018-11-13 2018-11-22 122610100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel, Fat.nr.1648,dt.12.11.18, seri 67102498, 3 (tre) oferta autorizim nr. 19951, dt. 08.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 76,632 2018-11-13 2018-11-22 122410100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel, Fat.nr.1615,dt.08.11.18, seri 67102465, 3 (tre) oferta autorizim nr. 19842, dt. 06.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EDMOND VLADI Tirane 30,620 2018-11-13 2018-11-22 122210100012018 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume nga pjesemarrja ne ankandin per privatizimin e objektit "Ish - Vater Kulture" Tepelene,Rrit. Autriz.nr 1065, dt. 25.10.18, shkr. Nr. 18964, dt. 24.10.18, nr. 902/1, dt. 05.10.18, nr. 902, dt. 28.09.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 25,158,949 2018-11-20 2018-11-22 125210100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikon.shkoll.Hoteleri-TurizemTirane(FazaII) situac.1Fat.nr.63,dt.12.11.18,shkr.nr.20312,dt.12.11.18,p.verb.dt.13.11.18,kont.nr.13930/14,dt.05.10.18,u.prok.nr.13930/4,dt.19.07.18,urdh.nr.13930/12,dt.24.09.18,kont.mbik.nr.23/1,dt.08.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,411 2018-11-13 2018-11-22 122710100012018 Sherbime telefonike Min.Fin. Shpenzime te telefonise celulare Tetor 2018,Fat.Tetor 2018, nr.serial fatures 261746869, dt, 01.11.2018, nr.regjist.abonenti 21757394781, urdher nr. 17734, dt. 05.12.2017
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 184,433 2018-11-13 2018-11-22 121310100012018 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Tarife permabrimore per ekzek. Vendim nr. nr. 5286(80-2015-3569),dt.22.10.15, nr.5413,dt.20.12.17, nr. 219, dt. 08.05.18,Fat. Nr. 418, dt. 09.11.18, seri 42579225, shkr. Nr. 14/534, dt. 09.11.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,040 2018-11-19 2018-11-22 124510100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik. Audit. Brend,(Mbledh.11),listpag.dt.16.11.18,permb.dt.16.11.18,memo.17.09.18,vendim nr.14,dt 17.09.18,prot nr 16695,dt.17.09.18,p.verb.nr 16.dt.14.09.18,VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ARB SH.P.K Tirane 371,255 2018-11-13 2018-11-22 121410100012018 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Ekzek.Vendim.largim nga puna.Fat.Nr.417,dt.08.11.18,seri 42579224,shkr.Nr.13688/6,dt.12.11.18,urdh.Nr.296,dt.05.11.18,nr.13688/5 prot.shkr.Nr.13688/3,dt.30.08.18,nr.13688,dt.17.07.18,nr.13688/1,dt.26.07.18,nr.8201/1,dt.11.06.18,nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 75,500 2018-11-16 2018-11-22 123710100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat.nr.450, dt. 08.11.2018, seri 69856646, miratim dt. 08.11.18, pverb.dt.08.11.18,nj.fit.dt. 08.11.18, minikont.nr.19952/1, dt.08.11.18, autoriz.nr. 19952, dt. 08.11.18, memo dt .16.11.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave