Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,659 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,769,585,105.00 3,659 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 226,695 2018-11-13 2018-11-22 121810100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni,Fat.nr.428, dt. 29.10.2018, seri 69855624, miratim dt. 29.10.18, pverb.dt.29.10.18,nj.fit.dt. 29.10.18, minikont.nr.19254/2, dt.29.10.18, autoriz.nr. 19254/1, dt. 29.10.18, memo dt .12.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DhIMITRAQ MONE Tirane 24,500 2018-11-16 2018-11-22 123810100012018 Depozitime te tjera ne ruajtje, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.2018,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr. 2/2, dt. 14.09.18, nr. 1148/7 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 209,340 2018-11-19 2018-11-22 125110100012018 Uje Min.Fin.Shpenzime per uje - Tetor 2018,Fat nr 1810-159738-1-1 seri 263528928. dt. 31.10.2018, kodi klientit 159738-1, kontrate dt. 24.02.2014
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 173,154 2018-11-15 2018-11-22 123210100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Tetor 2018 (Min.Fin),Ft tat shitje seri 726507885, 726387153, dt 31.10.2018 kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 61,200 2018-11-19 2018-11-22 124710100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajner.proces.certifik.Audit.Brend,(moduli 1)(Sezoni 18-19),L.Pag.dt. 16.11.18, shkr. Nr. 19773, dt. 06.11.2018, kont.nr. 18136/1, dt. 10.10.18, VKM. Nr. 116, dt. 17.02.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 98,845 2018-11-16 2018-11-22 124410100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel Fat. Nr. 1472. dt.19.10.2018, seri 67102322, 3 (tre) oferta, autorizim nr. 18099, dt. 09.10.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 59,778 2018-11-13 2018-11-22 122510100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel, Fat.nr.1617,dt.08.11.18, seri 67102467, 3 (tre) oferta autorizim nr. 19841, dt. 06.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 67,142 2018-11-13 2018-11-22 122310100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin. Akomodim ne hotel, Fat.nr.1616,dt.08.11.18, seri 67102466, 3 (tre) oferta autorizim nr. 19590, dt. 02.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,500 2018-11-15 2018-11-22 122810100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime telefoni celular, Tetor 2018, Fat. Nr. 261177271, dt. 01.11.18, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,125 2018-11-13 2018-11-22 121510100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2018 (DSHP Korce)Fat.nr.1051, dt. 31.10.18, seri 67974722, shkr.nr.224,dt.09.11.18, VKm nr. 241, dt.30.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 22,000 2018-11-19 2018-11-22 124810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit.L.pag.dt.16.11.18,u.sherb,autoriz.nr.18777/2,dt.22.10.18,nr.17353/3,dt.02.10.18,nr.17725/.3,dt.18.10.18,memo dt.10.10.18,dt.01.10.18,dt.17.10.18,fat.nr.678,dt.23.10.18,nr.45,dt.04.10.18,nr.997,dt.18.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 63,400 2018-11-13 2018-11-22 122110100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat. Nr.3079, dt. 19.10.18, seri 67689379, minikont.nr. 18694/2 dt.19.10.18, p.verbal dt.19.10.18, nj.fit.dt. 19.10.18, miratim dt. 19.10.18, autoriz nr. 18694/1, dt. 19.10.18 memo dt. 12.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 126,500 2018-11-15 2018-11-22 123310100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin. Bilete avioni, Fat.nr.1412,dt.10.10.18, seri 67102262, miratim dt. 10.10.18orizim nr. 17845/1, dt. 10.10.18, minikont.nr.17845/2, dt. 10.10.18, nj.fit. Dt. 10.10.18p.verb.dt. 10.10.18, memo, dt. 15.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 156,240 2018-11-13 2018-11-22 121710100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni, Fat.nr.418, dt. 18.10.2018, seri 69855614, miratim dt. 10.10.18, pverb.dt.18.10.18,nj.fit.dt. 18.10.18, minikont.nr.18099/1, dt.18.10.18, autoriz.nr. 18099, dt. 09.10.18, memo dt .12.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,000 2018-11-19 2018-11-22 124910100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit.L.pag.dt.16.11.18,u.sherb,autoriz.nr.18523, dt. 16.10.18, memo dt. 09.10.18, dt. 17.09.18, fat. Nr. 991, dt. 18.10.18, nr. 990, dt. 18.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,250 2018-11-19 2018-11-22 124610100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik. Audit. Brend,(Mbledh.11),listpag.dt.16.11.18,permb.dt.16.11.18,memo.17.09.18,vendim nr.14,dt 17.09.18,prot nr 16695,dt.17.09.18,p.verb.nr 16.dt.14.09.18,VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DUHAN CIGARE Tirane 221,921 2018-11-13 2018-11-22 121210100012018 Te tjera transferime korrente Min.Fin.Transfer.fond.shoq.100% kapital shtet.veshtir.financ.Rrit. Autriz.nr 1082,dt.09.11.18,autoriz.Nr.19252,dt.29.10.18,vendim nr.11680,dt.19.06.18,akt-rakord.Janar - shtator 18,memo nr.11680/3,dt.11.07.18,nr. 11680/2, dt. 29.06.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 35,600 2018-11-13 2018-11-22 121910100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni.Fat.nr.1482,dt. 23.10.18, seri 671020332, miratim dt. 23.10.18, autoriz. Nr. 18099/3, dt. 23.10.18, njof.fit dt. 23.10.18, p.verb. Dt.23.10.18, minikont nr.18099/4, dt. 23.10.18, memo dt.12.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) YLLSON PELLUMBI Tirane 64,058 2018-11-16 2018-11-22 124210100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.2018,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr. 2/2, dt. 14.09.18, nr. 1148/7 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MYSTEHAK XHEMALI Tirane 49,111 2018-11-16 2018-11-22 124110100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.2018,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr. 2/2, dt. 14.09.18, nr. 1148/7 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALGERT LUZI Tirane 95,560 2018-11-16 2018-11-22 123910100012018 Derdhur gabim, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume rivleres.gabuar ZVRPP Tirane,Rritje autoriz.nr.1136,Dt.16.01.2018,shkr.Nr.18460/2,dt.06.11.18,nr.18460/1,dt.30.10.18,nr.18460,dt.15.10.18,nr.1148/8,dt.14.09.18,udhezim nr. 2/2, dt. 14.09.18, nr. 1148/7 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 99,000 2018-11-19 2018-11-22 125010100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit.L.pag.dt.16.11.18,u.sherb,autoriz.nr.17353/3,dt.02.10.18,nr.19556,dt.01.11.18,nr.17725/2,dt.17.10.18,nr.17363/5,dt.08.10.18,nr.18777/2,dt.22.10.18,memo.dt.01.10.18,dt.10.10.18,fat.nr.47,dt.04.10.18,nr.270,dt.10.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 113,995 2018-11-15 2018-11-22 122910100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Tetor 2018,Marreveshje nr. 19655, dt. 29.12.2017, autoriz.nr. 2579, dt. 14.04.2017, nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.261169140, dt. 01.11.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T&T BETON Tirane 7,819,996 2018-11-12 2018-11-15 121010100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Min.Fin.Rikonstruk.Shkoll.Mesme Profesion."Kristo Isak" Berat (situacion nr.3)(Pag.pjesore) furnit.C0892,Fat. Nr.21,dt.18.10.18,nr.02,dt.18.10.18,p.verb dt.29.10.18,kerk nr.19132,dt.25.10.18,relac.nr.3,dt.18.10.18,kont.nr.1641/9,dt.13.06.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) AGRI CONSTRUKSION Tirane 17,469,360 2018-11-08 2018-11-13 120210100012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.AM Profesion.Kamez (situac.nr.8)Fat.nr.17,dt.29.06.18,seri53710228,relac.nr.8,dt.28.06.18,librez.masa.situac.nr.8,kerk.nr.13926,dt.19.07.18,p.verb.dt.25.07.18,kont.nr.1647/6,dt.11.09.17,kon.bashk.operat.nr.3538,rep
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 109,924 2018-11-06 2018-11-13 118910100012018 Sherbimet bankare Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS e AECH,Fat.14214287,dt.31.10.18,nr.3018100369,dt.31.10.18,p.verb.dt.06.11.18,urdh.nr.18697/1,dt.22.10.18,memo nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.1190,dt.19.01.18,nr.2150/2,dt.06.04.16,nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 67,200 2018-11-06 2018-11-13 118210100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat.nr.402, dt. 04.10.2018, seri 62759346, 3 oferta, autorizim nr. 17693, dt. 02.10.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 26,600 2018-11-06 2018-11-13 118610100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fin.Energji elektrike Janar 2007 - Korrik 2018 Kodi kl.BE1A120001015295 (DSHP BERAT)Akt-rakordimi nr. 242, dt. 02.10.18, shkr.19792, dt. 06.11.18, nr. 245, dt. 03.10.18, kont.nr. A15295, Kod klienti BE1A120001015295,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 335,960 2018-11-06 2018-11-13 119310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.Fat.Nr.8037794,dt.11.10.18,rap.mujor,p.verb.Nr. 3,Dt.01.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18,shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725,rep,nr.713 kol.dt.22.05.18.prok.posac.nr.1726
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FACILIZATION Tirane 79,166 2018-11-06 2018-11-13 118810100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirmb.sist,REMIP,Fat.nr.116,dt.18.10.18,seri 67753728,p.verb.dt.29.10.18,rap.dt.18.10.18,(16.09.18-15.10.18),konr.nr.134/8,dt.20.04.15,urdh.nr.9967/7,dt.15.09.16,amend.kont.nr.9967/6,dt.15.09.16,akt.marr.dorez.dt.17.06.15,urdh.nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 1,582,097 2018-11-06 2018-11-13 119010100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle (pagesa 3)Fat.Nr.081018,dt.24.10.18,seri 60642839,rap.periudh 21.08.18-21.09.18,p.verb.Nr. 3,Dt.01.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18,shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725,re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 585,916 2018-11-08 2018-11-13 120010100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim largim nga puna,(periudh.21.09.15-31.07.16)Urdh.nr.297,dt,05.11.18,nr.10130/4 prot, shkr.nr.13937/22,dt.07.08.18,nr.13937/10,dt.01.08.18,nr.10130,dt.24.05.18,prok.poac.nr.615,rep,nr.122 kol,dt.13.03.18,vendim.nr.595(80-
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 97,800 2018-11-09 2018-11-13 120710100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Demshpermb.nderprer.marrdhen.financ.L.pag.Dt.08.11.18,shkr.nr.19565/2,dt.07.11.18,nr.19565/1,dt.05.11.18,nr.19565,dt.01.11.18,nr. 19565,dt.01.11.18,nr. 17913/1, dt. 11.12.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 861,800 2018-11-09 2018-11-13 120510100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Demshpermb.nderprer.marrdhen.financ.L.pag.Dt.08.11.18,shkr.nr.19565/2,dt.07.11.18,nr.19565/1,dt.05.11.18,nr.19565,dt.01.11.18,nr. 17918/1, dt. 11.12.17, nr. 17922/1, dt. 11.12.17, nr. 17924/1, dt. 11.12.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 2,883,097 2018-11-06 2018-11-13 119110100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa (pag.3)Fat.Nr.8037794,dt.11.10.18,rap.mujor,p.verb.Nr. 3,Dt.01.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18,shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725,rep,nr.713 kol.dt.22.05.18.prok.posac.nr.1726
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 296,852 2018-11-06 2018-11-13 119210100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirembt.sist.(01.09.18-30.09.18)Fat.Nr.081018,dt.24.10.18,seri 60642839,rap.periudh 21.08.18-21.09.18,p.verb.Nr. 3,Dt.01.11.18,kont.Nr.2865,dt.21.06.18,shkr.Nr.3177,dt.02.07.18,shkr.Nr.7507/2,dt.22.05.18,kont.bashk.operta.Nr.1725,re
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "TAULANT" SHPK Tirane 7,800,000 2018-11-12 2018-11-13 120910100012018 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Hart.projekt prevent.ndert.shkoll.profesion.IT-se,Fat.Nr.09,dt.01.11.18,seri 67097909,kont.Nr.15580/6,dt.16.10.18,memo,dt.24.10.18,u.prok.Nr.15580/1,dt.10.09.18,urdh.Nr.15580/2,dt.10.09.18,nj.fit.Nr.15580/3,dt.10.09.18,urdh.nr.15580
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 96,960 2018-11-09 2018-11-13 120610100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Demshpermb.nderprer.marrdhen.financ.L.pag.Dt.08.11.18,shkr.nr.19565/2,dt.07.11.18,nr.19565/1,dt.05.11.18,nr.19565,dt.01.11.18,nr. 17916/1, dt. 11.12.17,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,707,320 2018-11-09 2018-11-13 120410100012018 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Demshpermb.nderprer.marrdhen.financ.L.pag.Dt.08.11.18,shkr.nr.19565/2,dt.07.11.18,nr.19565/1,dt.05.11.18,nr.19565,dt.01.11.18,nr.17912/1,dt.11.12.17,nr.17914/1,dt.11.12.17,nr.17915/1,dt.24.12.17,nr.17919/1,dt.11.12.17,nr.17920/1,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 510 2018-11-08 2018-11-13 119710100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Tetor 2018 (DSHP Gjirokaster),Fat.nr 192, seri 61416643, dt 31.102018, shkr. Nr.146/1, dt.06.11.18, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave