Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,286,045,541.00 2,686 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,995 2018-04-05 2018-04-10 15610140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise, sherbim telefonik, ft nr. 725196099, dt 28.2.18, nr klientit 110000073411, kont 4.11.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 4,800 2018-04-05 2018-04-10 15710140012018 Posta dhe sherbimi korrier Min Drejtesise, sherbim postes sekrete, ft seri 44113711
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,045 2018-04-05 2018-04-10 15810140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise,shpenzim telefoni p.bakiu, listpagese e bankes dt 4.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 64,644 2018-04-05 2018-04-10 15510140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise, sherbim telefonik, ft nr. 725258355, dt 28.2.18, nr klientit 310001696716, kont 4.11.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKOLLA ELEKTRONIC SH P K Tirane 526,137 2018-04-05 2018-04-10 15210140012018 Kancelari Min Drejtesise, Blerje Tonera, UP nr.2739/1 dt 7.3.18, njf dt 8.3.18, pv mdorezim dt 16.3.18, fh 25 dt 16.3.18, ft seri 57120233
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 230,011 2018-04-05 2018-04-10 15110140012018 Kancelari Min Drejtesise, Blerje Tonera, UP nr.2422/1 dt 26.2.18, njf dt 28.2.18, pv mdorezim dt 1.3.18, fh 24 dt 1.3.18, ft seri 58927544
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 14,500 2018-04-05 2018-04-10 15910140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, dieta brenda vendit, aut 12/2 dt.12.2.18, aut.22/2 dt.22.2.18, aut 14/3 dt 14.3.18, aut 7/3 dt 7.3.18, aut 15/3 dt 15.3.18, aut 1/3 dt.1.3.18 listp.bankes dt.4.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EBG Tirane 80,160 2018-04-05 2018-04-10 15310140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min Drejtesise, pritje percjellje up 2383/2 dt 23.2.18, formulari 4/1 dt 23.2.18, um 2383 dt 23.2.18, ft seri 55647272
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 7,092 2018-04-05 2018-04-10 15010140012018 Posta dhe sherbimi korrier Min Drejtesise, shpenzim abonimi shtypi i shkruar shkurt 2018, kontr vazhdim nr91 dt 5.1.2018, ft seri 26961237
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATMIR ALI KORRIKU Tirane 117,600 2018-04-05 2018-04-10 15410140012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min. Drejtesise blerje vazo lulesh, up 1933/1 dt 10.5.17, formualari nr 5 dt 10.5.2017, pv mdorezim dt 10.5.17, fh nr 27 dt 10.5.17, ft seri 48951420
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,904,699 2018-04-03 2018-04-04 14510140012018 Shtese page per funksionin Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA BANK Tirane 63,596 2018-04-03 2018-04-04 14910140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,322,961 2018-04-03 2018-04-04 14110140012018 Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veçanta Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,937 2018-04-03 2018-04-04 14210140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 1,800,000 2018-03-29 2018-04-04 14010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permisimit sistemit ALBIS, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, ft seri48656220, pv dt 6.6.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,341,450 2018-04-03 2018-04-04 14710140012018 Shtese page per funksionin Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 593,653 2018-04-03 2018-04-04 14310140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga Mars 2018, bordero mars 2018, listp bankes mars 2018, punonjes plan 149/ fakt 112
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 233,704 2018-04-03 2018-04-04 14810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 59,496 2018-04-03 2018-04-04 14610140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 29,748 2018-04-03 2018-04-04 14410140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate Mars 2018, VKM nr.60 dt.31.01.2018, list.pagese dt 30.03.2018,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GECI Tirane 723,091 2018-03-27 2018-04-03 13310140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MONIKA DHIMA Tirane 2,575 2018-03-27 2018-04-03 13710140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 50,293 2018-03-27 2018-04-03 12310140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VILA FERDINAND Tirane 73,283 2018-03-27 2018-04-03 12910140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 2LWEB Tirane 49,233 2018-03-27 2018-04-03 12510140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 148,184 2018-03-27 2018-04-03 13610140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ABISSNET Tirane 667 2018-03-27 2018-04-03 13410140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 16,037 2018-03-27 2018-04-03 12410140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PORSCHE ALBANIA SH.P.K Tirane 6,984 2018-03-27 2018-04-03 12810140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MANOL & ILIR Tirane 57,356 2018-03-27 2018-04-03 13810140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 21,464 2018-03-27 2018-04-03 13110140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALB PAPER Tirane 4,800 2018-03-27 2018-04-03 12710140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ROSSMANN-LALA Tirane 8,119 2018-03-27 2018-04-03 13210140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ABCOM" Tirane 2,633 2018-03-27 2018-04-03 13510140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 1,200 2018-03-27 2018-04-03 12610140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SAZAN HYSENLLARI Tirane 46,322 2018-03-27 2018-04-03 13010140012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min. Drejtesise TVSH EURALIUS , Kontrate grant nr.2014/346-900, Rimbursim TVSH Tetor , Nentor, Dhjetor, Marrjeshje kunder IPA
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 18,500 2018-03-27 2018-03-30 13910140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise shpenzime celulari E.Kokona, Janar -Shkurt 2018, ft seri 00000002277616245, ft seri 00000002277368383, kodi abonentit 54433422
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,200 2018-03-26 2018-03-28 12010140012018 Sherbime telefonike Min Drejtesise shpenzim celulari e.gjonaj, ft dt.1.3.18, serial 0000000227761621, likujdim i pjesshem per nr e cel ..44488
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 157,284 2018-03-26 2018-03-27 11710140012018 Te tjera transferta tek individet Min Drejtesise shperblim i menjehershem per daljen ne pencion, Y.Bedalli, UM nr 1697 dt 7.2.2018, shkrese MF 1746/2 12.3.2018, Lista.bankes dt 26.3.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 84,000 2018-03-20 2018-03-27 11610140012018 Kancelari Min Drejtesise blerje kuti arkivi, UP 2284/1 dt.20.02.2018, PV marrjes ne dorezim dt 20.02.2018, fh nr 18 dt 20.02.2018, ft seri 58790824
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave