Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 326,011,833.00 463 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 382,555 2016-03-09 2016-03-10 12121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 249,432 2016-03-09 2016-03-10 12621110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 147,109 2016-03-09 2016-03-10 12421110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,285,878 2016-03-09 2016-03-10 12021110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 506,300 2016-02-17 2016-02-18 9421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,851,146 2016-02-17 2016-02-18 9521110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 309,020 2016-02-17 2016-02-18 9321110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 14,000 2016-02-11 2016-02-11 7821110012016 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 pagesa Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,440 2016-02-11 2016-02-11 7621110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 345,100 2016-02-11 2016-02-11 7921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 440,300 2016-02-11 2016-02-11 8021110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 402,840 2016-02-11 2016-02-11 8121110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa nx fitues te olimpjadave Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,498 2016-02-11 2016-02-11 8221110012016 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Bashkia Fier 2111001 pagesa raport mjekesor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 379,991 2016-02-08 2016-02-08 5421110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 147,109 2016-02-08 2016-02-08 5121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,702,560 2016-02-08 2016-02-08 5521110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 800,275 2016-02-08 2016-02-08 5221110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 188,355 2016-02-08 2016-02-08 5821110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 286,072 2016-02-04 2016-02-04 4621110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Janar 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 532,700 2016-01-27 2016-01-27 4021110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,862,968 2016-01-27 2016-01-27 4121110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 131,903 2016-01-18 2016-01-19 2821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 170,290 2016-01-18 2016-01-19 2921110012015 Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 582,311 2016-01-08 2016-01-11 921110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER NJES ADM QENDER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 410,666 2016-01-08 2016-01-11 1121110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER NJES. ADM. LIBOFSHE
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 332,106 2016-01-08 2016-01-11 1521110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 201,272 2016-01-08 2016-01-11 321110012016 Shtese page per funksionin PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 293,230 2016-01-08 2016-01-11 221110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 7,565,068 2016-01-08 2016-01-11 121110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 458,556 2016-01-08 2016-01-11 1221110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER NJES. ADM. FRAKULL
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 658,632 2016-01-08 2016-01-11 1021110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER NJES. ADM. PORTEZ
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 795,794 2016-01-07 2016-01-08 721110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 184,000 2015-12-30 2015-12-31 99721110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 shperblim nd ek Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 248,000 2015-12-30 2015-12-31 100021110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 shperblim paaftesi Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 832,464 2015-12-29 2015-12-30 97721110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 shperblim per fundviti Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 14,150 2015-12-24 2015-12-24 96121110012015 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 7,000 2015-12-24 2015-12-24 96221110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 pagesa Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 371,072 2015-12-22 2015-12-22 94921110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 555,800 2015-12-18 2015-12-18 93321110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide pune Nentor 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 358,522 2015-12-18 2015-12-18 92921110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001nd ek Nentor nj ad Qender Enkelejda Peshkepia
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave