Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,750 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 311,343,459.00 432 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 836,209 2015-11-09 2015-11-09 81321110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 njesia ad Frakull paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 21,000 2015-11-03 2015-11-04 71221110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 pagesa Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 487,900 2015-11-02 2015-11-02 71021110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 50,000 2015-11-02 2015-11-02 71121110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 477,377 2015-11-02 2015-11-02 71421110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Shtator,Tetor njesia admin Frakull,Libofshe,Portez,Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 503,000 2015-10-23 2015-10-23 70221110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune Nj admin QenderTetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,748,298 2015-10-23 2015-10-23 70321110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nj admin QenderTetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 819,400 2015-10-21 2015-10-21 65821110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Korrik,Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 172,537 2015-10-15 2015-10-15 65221110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,529,752 2015-10-13 2015-10-13 63921110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,371,518 2015-10-13 2015-10-13 63621110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Libofshe Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,403,273 2015-10-13 2015-10-13 63721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Portez Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 914,482 2015-10-13 2015-10-13 63521110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 400,724 2015-10-13 2015-10-13 63821110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001nd ekonomike Shtator njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 92,473 2015-10-13 2015-10-13 64321110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Cakran Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 477,381 2015-10-09 2015-10-09 63021110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa kryepleq Korrik,Gusht njesia ad Frakull,Libofshe,Portez,Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 30,000 2015-10-09 2015-10-09 62521110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim per vdekje Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 132,114 2015-10-07 2015-10-08 62021110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 328,570 2015-10-07 2015-10-08 62221110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 7,068,666 2015-10-07 2015-10-08 61521110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 773,111 2015-10-07 2015-10-08 61921110012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 229,927 2015-10-07 2015-10-08 62121110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 400,724 2015-10-01 2015-10-02 60121110012015 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Gusht njesia admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,028,930 2015-09-22 2015-09-22 46921110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Qender invalid pune Gusht,Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 3,640,376 2015-09-22 2015-09-22 47221110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Qender paaftesiGusht, Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,380,900 2015-09-16 2015-09-16 45521110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Libofshe paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 36,515 2015-09-16 2015-09-16 46021110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Cakran paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,537,092 2015-09-16 2015-09-16 46221110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Qender paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,403,273 2015-09-16 2015-09-16 46121110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Portez paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 844,085 2015-09-16 2015-09-16 45421110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Frakull paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 388,199 2015-09-10 2015-09-11 44921110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik,Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 389,277 2015-09-11 2015-09-11 45021110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,660 2015-09-10 2015-09-11 44821110012015 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 377,242 2015-09-07 2015-09-07 44321110012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 132,114 2015-09-07 2015-09-07 44421110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,993,156 2015-09-07 2015-09-07 44021110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 294,601 2015-09-07 2015-09-07 44221110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 231,884 2015-09-07 2015-09-07 44521110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 969,743 2015-08-17 2015-08-17 24521110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Frakull Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,482,964 2015-08-17 2015-08-17 24821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik PortezFadil Taraj
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave