Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 298,815,833.00 405 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 29,068 2016-06-10 2016-06-10 32921110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenesit e olimpiadave Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,300 2016-06-08 2016-06-08 31621110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 476,000 2016-06-08 2016-06-08 31921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,492,518 2016-06-07 2016-06-07 30121110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 38,995 2016-06-07 2016-06-07 30521110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 511,800 2016-05-27 2016-05-27 28921110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,061,722 2016-05-27 2016-05-27 29021110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 487,900 2016-05-12 2016-05-13 24821110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Prill 2016 Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 298,224 2016-05-13 2016-05-13 25121110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Prill 2016 Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,233,077 2016-05-10 2016-05-10 23221110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 38,995 2016-05-10 2016-05-10 23721110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,091,624 2016-04-26 2016-04-27 21921110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier paaftesi Prill njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 489,800 2016-04-26 2016-04-27 21821110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier invalid Prill njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 476,000 2016-04-11 2016-04-12 18821110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 24,241 2016-04-11 2016-04-12 18921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 312,724 2016-04-12 2016-04-12 19121110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Mars Njesia admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 809,403 2016-04-07 2016-04-08 17321110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,086,444 2016-03-30 2016-03-31 16621110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nj Ad Qender Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 499,700 2016-03-30 2016-03-31 16521110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Nj Ad Qender Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 642,600 2016-03-11 2016-03-15 13621110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 17,320 2016-03-11 2016-03-15 13221110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 797,959 2016-03-09 2016-03-10 12321110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 382,555 2016-03-09 2016-03-10 12121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 249,432 2016-03-09 2016-03-10 12621110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 147,109 2016-03-09 2016-03-10 12421110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,285,878 2016-03-09 2016-03-10 12021110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 506,300 2016-02-17 2016-02-18 9421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,851,146 2016-02-17 2016-02-18 9521110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 309,020 2016-02-17 2016-02-18 9321110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Shkurt njesia ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 14,000 2016-02-11 2016-02-11 7821110012016 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 pagesa Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,440 2016-02-11 2016-02-11 7621110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 345,100 2016-02-11 2016-02-11 7921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 440,300 2016-02-11 2016-02-11 8021110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 402,840 2016-02-11 2016-02-11 8121110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa nx fitues te olimpjadave Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,498 2016-02-11 2016-02-11 8221110012016 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Bashkia Fier 2111001 pagesa raport mjekesor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 379,991 2016-02-08 2016-02-08 5421110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 147,109 2016-02-08 2016-02-08 5121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,702,560 2016-02-08 2016-02-08 5521110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 800,275 2016-02-08 2016-02-08 5221110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 188,355 2016-02-08 2016-02-08 5821110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave