Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 326,702,628.00 465 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,152,362 2017-06-22 2017-06-23 42121110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Qershor Bashkia Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala .
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 486,400 2017-06-22 2017-06-23 42021110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Qershor Bashkia Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala .
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 8,600 2017-06-19 2017-06-20 41021110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 214,082 2017-06-13 2017-06-14 39721110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Maj nj ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-06-08 2017-06-09 38321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,720 2017-06-08 2017-06-09 38621110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-06-08 2017-06-09 37821110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per qiramarje Qershor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,617,963 2017-06-05 2017-06-06 36421110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 41,043 2017-06-05 2017-06-06 36821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,962,350 2017-05-25 2017-05-26 35621110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Maj ,nj admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 511,700 2017-05-25 2017-05-26 35521110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Maj ,nj admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 201,027 2017-05-11 2017-05-12 32021110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa ndihme per fatkeqsi Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 217,182 2017-05-11 2017-05-12 33021110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2017-05-11 2017-05-12 31921110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 574,600 2017-05-09 2017-05-10 31721110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qera Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,720 2017-05-05 2017-05-08 29521110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001, dieta Mars 2017 sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,540,461 2017-05-05 2017-05-08 30221110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 43,695 2017-05-05 2017-05-08 30621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,126,152 2017-04-27 2017-04-28 27421110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill , njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 478,700 2017-04-27 2017-04-28 27321110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Prill , njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 205,194 2017-04-25 2017-04-26 26621110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike mars 2017nj.a. Qender listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 7,950 2017-04-20 2017-04-21 26121110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta prill 2017 listepagesa, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 3,467,000 2017-04-20 2017-04-21 25721110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - varrezat Bashkia Fier 2111001,shpronesime per varreza publike VKM.237dt.21.3.2017 urk.207dt.18.4.2017sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-04-13 2017-04-14 24321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Mars Enkkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,487,279 2017-04-05 2017-04-06 21421110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga aparati Mars 2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 39,147 2017-04-05 2017-04-06 21821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA MARS 2017 BASHKIA FIER GJ CIVILE
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,090,160 2017-03-29 2017-03-30 20521110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Mars Njesit Admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 509,500 2017-03-29 2017-03-30 20421110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Mars Njesit Admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,200 2017-03-15 2017-03-16 17221110012017 Te tjera transferta tek individet 2111001 Bashkia Fier, shperblim per nxenesit e dalluar sipas listepageses, Urdh Kryetaari nr 113 dt 02.03.2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-03-08 2017-03-09 16021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, shperblim keshilltaresh Shkurt 2017 sipas listepageses Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 39,147 2017-03-07 2017-03-08 14721110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 217,394 2017-03-07 2017-03-08 16221110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,452,669 2017-03-07 2017-03-08 14221110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 506,200 2017-02-27 2017-02-28 12321110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagese invaliditeti sipas listepageses Shkurt 2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 3,220 2017-02-10 2017-02-13 9021110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001,dieta Janar 2017 sipas listepageses Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 493,425 2017-02-10 2017-02-13 8421110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shperblim keshilltare sipas listepageses,Janar 2017 Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,566,437 2017-02-07 2017-02-08 6621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 39,147 2017-02-07 2017-02-08 7021110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 236,806 2017-02-07 2017-02-08 5621110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 545,400 2017-01-30 2017-01-31 3921110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar Enkelejda Peshkepia
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave