Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 298,815,833.00 405 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,580 2018-02-05 2018-02-06 6821110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 86,209 2018-02-05 2018-02-06 7221110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,533,624 2018-01-29 2018-01-30 5821110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar Nj Ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 496,300 2018-01-29 2018-01-30 5721110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Janar Nj Ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 479,800 2018-01-24 2018-01-25 3721110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pagesa invalid Dhjetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 32,300 2018-01-22 2018-01-23 3221110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenesit dhe studentet fitues ne olimpjada ,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 16,600 2018-01-18 2018-01-19 2121110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2018-01-18 2018-01-19 2421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Dhjetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 190,400 2018-01-18 2018-01-19 2021110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa ,urdher kryetarit 338 29.6.2017,liste pagesa Janar 2018 ,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-01-15 2018-01-16 1521110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeramarje Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 85,829 2018-01-11 2018-01-12 721110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,430,436 2018-01-11 2018-01-12 321110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 96,000 2017-12-26 2017-12-28 80421110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim nd ekonomike njesia admin Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 282,000 2017-12-26 2017-12-27 80321110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim paaftesi njesia admin Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 220,894 2017-12-22 2017-12-26 80021110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihmė ekonomike Njėsia Administrative Qendėr,listėpagesa Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,117,570 2017-12-12 2017-12-13 77521110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor nj adm QenderNevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 221,094 2017-12-12 2017-12-13 77621110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike nj ad Qender Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2017-12-11 2017-12-12 76821110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-12-11 2017-12-12 76721110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per qeramarjeNentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 85,395 2017-12-05 2017-12-06 75821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 434 2017-12-05 2017-12-06 76121110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,878,310 2017-12-05 2017-12-06 75321110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 509,500 2017-11-24 2017-11-30 74621110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid nj administrative Qender , Nentor,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,197,572 2017-11-24 2017-11-30 74721110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi nj administrative Qender , Nentor,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 207,482 2017-11-08 2017-11-09 71721110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Tetor njesia admin Qender
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-11-07 2017-11-08 71221110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per qiramarrje Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2017-11-07 2017-11-08 71021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa Keshilltare Tetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,000 2017-11-07 2017-11-08 71421110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 119,000 2017-11-07 2017-11-08 70721110012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 pagesa ekzekutim vendim gjyqesor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 84,996 2017-11-03 2017-11-06 69821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,465,459 2017-11-03 2017-11-06 69421110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 476,500 2017-10-26 2017-10-27 68221110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Tetor Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,895,388 2017-10-26 2017-10-27 68321110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Tetor Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 181,082 2017-10-09 2017-10-10 65321110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2017-10-09 2017-10-10 65021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-10-09 2017-10-10 64821110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje vkb 74 27.9.2016,mp 1505 23.2.2017, kontrate 6396/10 1.2.2016,nr prot noter 2824 rep 954 kol 15.12.2016 Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,675,221 2017-10-05 2017-10-06 63521110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 page 1-30 Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 84,996 2017-10-05 2017-10-06 63921110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 page 1-30 Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 45,050 2017-09-28 2017-09-29 62621110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes te dalluar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,126,730 2017-09-22 2017-09-25 62221110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagese PAK Shtator Nj Adm Qender, Nevila Cala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave