Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 326,702,628.00 465 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-01-14 2019-01-15 1921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-01-14 2019-01-15 1721110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Janar 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2019-01-08 2019-01-09 1121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,387,034 2019-01-07 2019-01-08 321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-12-26 2018-12-27 85321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesė qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,320 2018-12-26 2018-12-27 86321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2018-12-26 2018-12-27 85721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesė kryepleqve Nentor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,373,874 2018-12-06 2018-12-07 80621110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-12-06 2018-12-07 81221110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-11-14 2018-11-15 76921110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesė qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2018-11-14 2018-11-15 77321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesė Kėshilltarėsh Tetor 2018,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,994 2018-11-08 2018-11-09 75121110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-11-08 2018-11-09 75521110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 105,938 2018-10-16 2018-10-17 70721110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001,dieta jashtė vendit ,Urdh 3297/4 dt 7.5.2018,shkresė 3297/5 dt 7.5.2018, sipas listėpagesės,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-10-10 2018-10-11 67021110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesė Kėshilltarėsh Shtator 2018,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-10-10 2018-10-11 67221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesė qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-10-08 2018-10-09 65921110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,319,273 2018-10-08 2018-10-09 65521110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-09-13 2018-09-14 60121110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-09-13 2018-09-14 60621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr kėshilltarė, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,406 2018-09-06 2018-09-07 57721110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-09-06 2018-09-07 58121110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 437,218 2018-08-14 2018-08-15 55421110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, dhėnie ndihme pėr djegje bnese, VKB 35 dt 16.04.2018,mirat pref.599/3 dt 30.04.2018,Urdh 1835 dt 20.02.2018. pv konstatimi dt 21.02.2018,vert nga MZSH DT 6.2.2018, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 15,300 2018-08-09 2018-08-10 54921110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr nxėnėsit e dalluar,Urdh 406 nr 7224 prot dt 31.07.2018,VKB 76 dt 29.7.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-08-09 2018-08-10 55121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr Kėshilltarė Korrik 2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-08-09 2018-08-10 54521110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesa pėr qiramarrje Gusht 2018,VKB 74 dt 27.09.2016,mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-08-06 2018-08-07 53021110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,952,554 2018-08-06 2018-08-07 52621110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-07-09 2018-07-13 48421110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje Korrik Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2018-07-09 2018-07-13 48221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-07-05 2018-07-06 46921110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,295,290 2018-07-05 2018-07-06 46521110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 55,250 2018-06-13 2018-06-14 42721110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 8,000 2018-06-12 2018-06-13 42321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2018-06-08 2018-06-11 41621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare QershorNevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-06-08 2018-06-11 41821110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje QershorNevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-06-07 2018-06-08 40921110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,297,713 2018-06-07 2018-06-08 40521110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 40,800 2018-06-05 2018-06-06 39521110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 pagesa per shpenzime gjyqesore,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 76,500 2018-05-14 2018-05-15 35221110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa per shumesportin,gjyqtare volejboll m+f,Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave