Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 326,702,628.00 465 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,446,481 2019-09-04 2019-09-06 55821110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-09-04 2019-09-06 56221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-08-09 2019-08-13 51521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Gusht 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,301,317 2019-08-05 2019-08-06 49221110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-08-05 2019-08-06 49621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 187,570 2019-08-05 2019-08-06 50121110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paesa per largim nga pune Urdh.24.7.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 268,600 2019-07-10 2019-07-11 43721110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-07-09 2019-07-10 43421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Korrik 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-07-04 2019-07-05 42121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,400,012 2019-07-04 2019-07-05 41621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-06-20 2019-06-21 39621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Maj 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,950 2019-06-20 2019-06-21 39921110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001dieta Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 19,320 2019-06-11 2019-06-12 37821110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-06-11 2019-06-12 37221110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-06-06 2019-06-07 34421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga.Maj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,423,821 2019-06-06 2019-06-07 33821110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga.Maj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 194,406 2019-05-16 2019-05-17 31221110012019 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Maj 2019 Urdh.3105/1,3105/2 dt.5.4.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 233,873 2019-05-14 2019-05-15 30121110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagese per fatekeqesi Urdh.155 dt.8.5.2019 VKB.44 dt.26.04.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-05-10 2019-05-13 28821110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Maj 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-05-10 2019-05-13 29221110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,401,609 2019-05-06 2019-05-07 26121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-05-06 2019-05-07 26521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 30,931 2019-05-03 2019-05-06 25621110012019 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Prill 2019 Urdh.2311/1 dt.19.3.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 500,000 2019-04-24 2019-04-25 25221110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme VKB.23 dt.19.3.2019 Urdh.3530 dt.17.4.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-04-10 2019-04-11 23321110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-04-10 2019-04-11 23021110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Prill 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-04-04 2019-04-05 19421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,459,334 2019-04-04 2019-04-05 18921110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 3,440 2019-04-02 2019-04-03 18521110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-03-13 2019-03-15 15921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Shkurt 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-03-13 2019-03-15 16121110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Mars 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-01-14 2019-03-11 1921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-01-14 2019-03-11 1721110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Janar 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,385,952 2019-03-07 2019-03-08 133121110012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA SHKURT 2019 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-03-07 2019-03-08 138121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA SHKURT 2019 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 9,440 2019-02-13 2019-02-15 7621110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-02-11 2019-02-12 6921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Janarr 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-02-11 2019-02-12 7221110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shkurt 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-02-04 2019-02-05 5521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA JANAR 2019 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,389,443 2019-02-04 2019-02-05 4721110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA JANAR 2019 BASHKIA FIER
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave