Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 298,815,833.00 405 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 509,500 2017-09-22 2017-09-25 62121110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagese Invalidi Shtator Nj Adm Qender, Nevila Cala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-09-08 2017-09-11 59221110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per qiramarje Gusht Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-09-08 2017-09-11 59621110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Gusht Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 178,682 2017-09-06 2017-09-07 58821110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Korrik nj ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 84,996 2017-09-05 2017-09-06 58121110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,531,016 2017-09-05 2017-09-06 57621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 501,800 2017-08-23 2017-08-24 56121110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Nj ad Qender Gusht Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 55,250 2017-08-23 2017-08-24 55321110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenesit e dalluar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,747,362 2017-08-23 2017-08-24 56221110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nj ad Qender Gusht Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-08-18 2017-08-21 54621110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Korrik Evrinomi Zhezhi
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-08-08 2017-08-09 53121110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagese qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr.noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016, sipas listepageses Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 41,043 2017-08-03 2017-08-04 52321110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2017 sipas listėpagesės Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,566,620 2017-08-03 2017-08-04 51921110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2017 sipas listėpagesės Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 194,082 2017-08-01 2017-08-02 51121110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Korrik njesia ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 497,400 2017-07-21 2017-07-24 49521110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Korrik , njesia ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,905,528 2017-07-21 2017-07-24 49621110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Korrik , njesia ad Qender Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 212,682 2017-07-11 2017-07-12 47021110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihme ekonomike per Nj.Adm Qender,VKB 51 DT 23.06.2017,mirat Pref.666/1Prot dt 03.07.2017 sipas listepageses
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-07-10 2017-07-11 46021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-07-07 2017-07-10 45521110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qera Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 500 2017-06-27 2017-06-28 42421110012017 Sherbimet bankare Bashkia Fier 2111001 komisjon per kthim pagese USH 404 dt 16.06.2017 pagesa nr 1301145
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,152,362 2017-06-22 2017-06-23 42121110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Qershor Bashkia Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala .
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 486,400 2017-06-22 2017-06-23 42021110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Qershor Bashkia Fier,Nj Ad Qender Nevila Ēala .
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 8,600 2017-06-19 2017-06-20 41021110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 214,082 2017-06-13 2017-06-14 39721110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Maj nj ad Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2017-06-08 2017-06-09 38321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,720 2017-06-08 2017-06-09 38621110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2017-06-08 2017-06-09 37821110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per qiramarje Qershor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,617,963 2017-06-05 2017-06-06 36421110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 41,043 2017-06-05 2017-06-06 36821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,962,350 2017-05-25 2017-05-26 35621110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Maj ,nj admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 511,700 2017-05-25 2017-05-26 35521110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Maj ,nj admin Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 201,027 2017-05-11 2017-05-12 32021110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa ndihme per fatkeqsi Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 217,182 2017-05-11 2017-05-12 33021110012017 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2017-05-11 2017-05-12 31921110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 574,600 2017-05-09 2017-05-10 31721110012017 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qera Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,720 2017-05-05 2017-05-08 29521110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001, dieta Mars 2017 sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,540,461 2017-05-05 2017-05-08 30221110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 43,695 2017-05-05 2017-05-08 30621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 2,126,152 2017-04-27 2017-04-28 27421110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill , njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 478,700 2017-04-27 2017-04-28 27321110012017 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Prill , njesia adm Qender Enkelejda Peshkepia
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave