Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,494 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 193,178,709.00 504 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 43,792 2018-07-23 2018-07-24 68721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 47,656 2018-07-23 2018-07-24 68621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 10,980 2018-07-23 2018-07-24 68121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 56,672 2018-07-23 2018-07-24 68421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 33,060 2018-07-23 2018-07-24 68221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 81,220 2018-07-23 2018-07-24 68321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,336 2018-07-23 2018-07-24 68521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 13,220 2018-07-23 2018-07-24 68821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, MOLLAJ, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 650,700 2018-07-13 2018-07-16 64821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 95,800 2018-07-13 2018-07-16 64521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 136,940 2018-07-13 2018-07-16 64421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 644,760 2018-07-13 2018-07-16 64621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 538,120 2018-07-13 2018-07-16 64921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 197,100 2018-07-13 2018-07-16 64721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 13,600 2018-07-02 2018-07-03 59821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 94,440 2018-07-02 2018-07-03 59321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,200 2018-07-02 2018-07-03 59021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.MOLLAJ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,336 2018-07-02 2018-07-03 59521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,240 2018-07-02 2018-07-03 59221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 61,824 2018-07-02 2018-07-03 59721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 47,656 2018-07-02 2018-07-03 59421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 27,048 2018-07-02 2018-07-03 59621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 6,660 2018-07-02 2018-07-03 59921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 10,860 2018-07-02 2018-07-03 60021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 59,320 2018-07-02 2018-07-03 59121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 9,660 2018-06-19 2018-06-20 52521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018 SHKRESA NR 117 PROT DT 07.05.2018SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 629,300 2018-06-19 2018-06-20 52721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 147,560 2018-06-19 2018-06-20 53121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 652,600 2018-06-19 2018-06-20 52821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 197,940 2018-06-19 2018-06-20 52621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 90,580 2018-06-19 2018-06-20 52921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 478,300 2018-06-19 2018-06-20 53021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 49,320 2018-05-29 2018-05-30 48121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018 (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.63 DT 17.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 119,940 2018-05-29 2018-05-30 48421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018 (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.63 DT 17.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 2,600 2018-05-29 2018-05-30 48321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018 (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.63 DT 17.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 73,416 2018-05-29 2018-05-30 47721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KOMPENSIM ENERGJIE JANAR-PRILL 2018, VENDIM NR.63 DT 17.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 104,328 2018-05-29 2018-05-30 47821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KOMPENSIM ENERGJIE JANAR-PRILL 2018, VENDIM NR.63 DT 17.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,520 2018-05-29 2018-05-30 48221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018 (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.63 DT 17.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 136,528 2018-05-29 2018-05-30 48021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KOMPENSIM ENERGJIE JANAR-PRILL 2018, VENDIM NR.63 DT 17.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 78,568 2018-05-29 2018-05-30 47921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KOMPENSIM ENERGJIE JANAR-PRILL 2018, VENDIM NR.63 DT 17.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave