Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 221,832,707.00 654 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 52,808 2019-05-24 2019-05-27 62421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE,( KOMPENSIM ENERGJIE ) MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 75,992 2019-05-24 2019-05-27 62821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE,( KOMPENSIM ENERGJIE ) MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,860 2019-05-24 2019-05-27 61921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHKRESE NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-05-24 2019-05-27 62721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE,( KOMPENSIM ENERGJIE ) MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 10,260 2019-05-16 2019-05-17 58021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,140 2019-05-16 2019-05-17 57921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 755,140 2019-05-15 2019-05-16 57021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 230,420 2019-05-14 2019-05-15 56921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 578,820 2019-05-14 2019-05-15 56721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,340 2019-05-14 2019-05-15 56521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 614,920 2019-05-14 2019-05-15 56621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 147,020 2019-05-14 2019-05-15 56821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 70,840 2019-05-03 2019-05-06 53521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KOMP.ENERGJIE MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.19, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,420 2019-05-03 2019-05-06 53421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,320 2019-05-03 2019-05-06 53221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,420 2019-05-03 2019-05-06 53021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 98,760 2019-05-03 2019-05-06 53321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 54,096 2019-05-03 2019-05-06 52721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019 (KOMP.ENERGJIE), VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 48,944 2019-05-03 2019-05-06 53121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 32,200 2019-05-03 2019-05-06 52621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE MARS 2019 (KOMP.ENERGJIE), VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-05-03 2019-05-06 52921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 746,560 2019-05-03 2019-05-06 52821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019 ,VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHKRESE NR.625/1 PROT DT 03.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 6,660 2019-04-25 2019-04-26 50221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-04-25 2019-04-26 50421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 16,820 2019-04-25 2019-04-26 50521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,320 2019-04-25 2019-04-26 50321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 618,520 2019-04-10 2019-04-11 40821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 222,740 2019-04-10 2019-04-11 40621220012019. Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 136,760 2019-04-10 2019-04-11 40921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 103,840 2019-04-10 2019-04-11 40721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 600,620 2019-04-10 2019-04-11 40521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 6,660 2019-04-02 2019-04-03 36521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE ( 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 PROT DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 11,060 2019-04-02 2019-04-03 36421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE ( 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 PROT DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,420 2019-04-01 2019-04-02 36021220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-04-01 2019-04-02 36321220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 79,856 2019-04-01 2019-04-02 36221220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 27,048 2019-04-01 2019-04-02 36121220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHK.NR.443/1 DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 92,920 2019-03-28 2019-03-29 35521220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHKRESE NR.443/1 PROT DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 45,080 2019-03-28 2019-03-29 35421220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHKRESE NR.443/1 PROT DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 48,944 2019-03-28 2019-03-29 35621220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) SHKURT 2019, VENDIM NR.35 DT 20.03.2019, SHKRESE NR.443/1 PROT DT 25.03.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave