Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,494 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 193,178,709.00 504 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 2,600 2018-12-17 2018-12-18 120221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 97,640 2018-12-17 2018-12-18 119921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 652,920 2018-12-17 2018-12-18 120021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 183,320 2018-12-17 2018-12-18 120121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 582,820 2018-12-14 2018-12-17 119621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 159,920 2018-12-14 2018-12-17 119721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 6,840 2018-12-04 2018-12-05 118521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018, SHKRESE NR.298 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 96,300 2018-12-03 2018-12-04 116521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 65,688 2018-12-03 2018-12-04 117121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 43,792 2018-12-03 2018-12-04 117021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 16,060 2018-12-03 2018-12-04 116621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 20,608 2018-12-03 2018-12-04 117221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 45,080 2018-12-03 2018-12-04 116921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 2,700 2018-12-03 2018-12-04 116721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,780 2018-12-03 2018-12-04 116821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.135 DT 20.11.2018, KONF.NR.1432/1 PROT DT 26.11.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 559,220 2018-11-12 2018-11-13 113121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 92,060 2018-11-12 2018-11-13 112721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 173,640 2018-11-12 2018-11-13 113021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 572,860 2018-11-12 2018-11-13 112921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 591,380 2018-11-12 2018-11-13 113221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 152,660 2018-11-12 2018-11-13 112821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 61,824 2018-10-26 2018-10-29 107521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 PROT DT 22.10.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 45,080 2018-10-26 2018-10-29 107421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 PROT DT 22.10.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 39,928 2018-10-26 2018-10-29 107321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 PROT DT 22.10.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,896 2018-10-26 2018-10-29 107621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 PROT DT 22.10.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 13,320 2018-10-25 2018-10-26 106921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 DT 22.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, MOLLAJ, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,780 2018-10-25 2018-10-26 107021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 DT 22.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 26,940 2018-10-25 2018-10-26 107121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 DT 22.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 100,260 2018-10-25 2018-10-26 107221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) SHTATOR 2018, VENDIM NR.119 DT 19.10.2018, SHKRESE NR.1299/1 DT 22.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 538,620 2018-10-11 2018-10-12 100121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, MOLLAJ, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 109,160 2018-10-10 2018-10-11 100021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 602,260 2018-10-10 2018-10-11 99921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 584,400 2018-10-10 2018-10-11 99821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 85,820 2018-10-10 2018-10-11 99721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 251,220 2018-10-10 2018-10-11 99621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 36,920 2018-09-27 2018-09-28 95421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2018, VENDIM NR.101 DT 19.09.2018, SHKRESE NR.1152/1 DT 26.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 103,660 2018-09-27 2018-09-28 95321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2018, VENDIM NR.101 DT 19.09.2018, SHKRESE NR.1152/1 DT 26.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 54,096 2018-09-27 2018-09-28 94721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) GUSHT 2018, VENDIM NR.101 DT 19.09.2018, SHKRESE NR.1152/1 DT 26.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 13,220 2018-09-27 2018-09-28 95121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2018, VENDIM NR.101 DT 19.09.2018, SHKRESE NR.1152/1 DT 26.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 20,608 2018-09-27 2018-09-28 94921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) GUSHT 2018, VENDIM NR.101 DT 19.09.2018, SHKRESE NR.1152/1 DT 26.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave