Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 221,832,707.00 654 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,348 2020-03-30 2020-03-31 29421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.2 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.193 DT 26.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 15,120 2020-03-30 2020-03-31 28921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E BUXHETIT VENDOR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 32,840 2020-03-30 2020-03-31 29121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E BUXHETIT VENDOR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 558,400 2020-03-10 2020-03-11 23621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 625,989 2020-03-10 2020-03-11 23721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 883,292 2020-03-10 2020-03-11 24121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 113,300 2020-03-10 2020-03-11 24021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 220,524 2020-03-10 2020-03-11 24221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,260 2020-03-10 2020-03-11 23821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 323,908 2020-03-10 2020-03-11 23921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,700 2020-03-09 2020-03-10 22821220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIMI NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-03-09 2020-03-10 23321220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE E NJ ADMIN VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 13,320 2020-03-09 2020-03-10 23021220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE E, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 83,820 2020-03-09 2020-03-10 22921220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIMI NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 13,320 2020-03-09 2020-03-10 23221220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 17,180 2020-03-09 2020-03-10 22721220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIMI NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 26,540 2020-03-09 2020-03-10 23121220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,600 2020-02-26 2020-02-27 17021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 PROT DT 20.12.2019, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2020-02-26 2020-02-27 17121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 PROT DT 20.12.2019, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 22,620 2020-02-25 2020-02-26 17321220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 17,340 2020-02-25 2020-02-26 17221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 26,360 2020-02-14 2020-02-17 13521220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 15,120 2020-02-14 2020-02-17 13621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-02-14 2020-02-17 13821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 93,980 2020-02-14 2020-02-17 13421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2020-02-14 2020-02-17 14021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,700 2020-02-14 2020-02-17 13321220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2020-02-14 2020-02-17 13921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 28,340 2020-02-14 2020-02-17 13721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 599,197 2020-02-11 2020-02-12 12921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 109,340 2020-02-11 2020-02-12 12721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 860,652 2020-02-11 2020-02-12 12521220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 213,388 2020-02-11 2020-02-12 12621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 547,444 2020-02-11 2020-02-12 13021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 308,116 2020-02-11 2020-02-12 12821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2020-01-14 2020-01-15 4321220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 96,580 2020-01-14 2020-01-15 4121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,700 2020-01-14 2020-01-15 4021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2020-01-14 2020-01-15 4421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 33,020 2020-01-14 2020-01-15 4221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave