Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 221,832,707.00 654 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,160 2019-11-11 2019-11-12 134821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 190,048 2019-11-11 2019-11-12 134921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 576,337 2019-11-11 2019-11-12 135021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,060 2019-10-28 2019-10-29 127621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHK.NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 609,468 2019-10-18 2019-10-21 121421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 324,184 2019-10-18 2019-10-21 121821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 657,921 2019-10-18 2019-10-21 121521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 172,380 2019-10-18 2019-10-21 121921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 846,700 2019-10-18 2019-10-21 121721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 187,016 2019-10-18 2019-10-21 121621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,600 2019-10-10 2019-10-11 119821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 19,160 2019-10-10 2019-10-11 120321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 24,560 2019-10-10 2019-10-11 120421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2019-10-10 2019-10-11 119921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-10-10 2019-10-11 120121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 23,040 2019-10-10 2019-10-11 120021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,820 2019-10-10 2019-10-11 120221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,348 2019-09-20 2019-09-23 110521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 181,256 2019-09-18 2019-09-19 109021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 753,012 2019-09-18 2019-09-19 109321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 119,780 2019-09-18 2019-09-19 109221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 267,372 2019-09-18 2019-09-19 109121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 572,120 2019-09-17 2019-09-18 108521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 659,572 2019-09-17 2019-09-18 108421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,600 2019-09-02 2019-09-03 104021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-09-02 2019-09-03 103921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 24,840 2019-09-02 2019-09-03 104221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,220 2019-09-02 2019-09-03 104121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 24,560 2019-08-30 2019-09-02 99821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, NJESIA ADMIN DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 19,160 2019-08-30 2019-09-02 99721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,020 2019-08-30 2019-09-02 99921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 782,636 2019-08-15 2019-08-16 95321220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE NJ.ADM VOSKOP,BULGAREC,MOLLAS MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 124,180 2019-08-15 2019-08-16 95421220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE NJ.ADM VOSKOPOJE MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 253,536 2019-08-15 2019-08-16 95521220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 577,344 2019-08-15 2019-08-16 95121220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 674,428 2019-08-15 2019-08-16 95221220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 171,796 2019-08-15 2019-08-16 95621220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE NJ.ADM VITHKUQ,LEKAS MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 24,840 2019-07-30 2019-07-31 89921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) QERSHOR 2019, VENDIM NR.98 DT 18.07.2019, SHK.NR.1034/1 PROT DT 29.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-07-30 2019-07-31 90521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) QERSHOR 2019, VENDIM NR.98 DT 18.07.2019, SHK.NR.1034/1 PROT DT 29.07.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 16,100 2019-07-30 2019-07-31 89521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) QERSHOR 2019, VENDIM NR.98 DT 18.07.2019, SHK.NR.1034/1 PROT DT 29.07.2019, LISTE PAGESE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave