Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 221,832,707.00 654 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 23,400 2020-01-14 2020-01-15 4521220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-01-14 2020-01-15 4621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,060 2020-01-14 2020-01-15 3921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 26,360 2020-01-14 2020-01-15 3821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 585,084 2020-01-10 2020-01-13 3221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 243,740 2019-12-27 2019-12-30 159621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2019-12-27 2019-12-30 160021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 208,164 2019-12-26 2019-12-27 159721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 305,724 2019-12-26 2019-12-27 159421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 620,981 2019-12-26 2019-12-27 159221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 109,340 2019-12-26 2019-12-27 159521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 6,360 2019-12-26 2019-12-27 159321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 560,000 2019-12-26 2019-12-27 159121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 14,300 2019-12-13 2019-12-16 152521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2019-12-13 2019-12-16 152621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 28,620 2019-12-13 2019-12-16 152721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 25,200 2019-12-13 2019-12-16 152821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-12-13 2019-12-16 152921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,060 2019-12-13 2019-12-16 153821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 27,620 2019-12-13 2019-12-16 152421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 86,320 2019-12-13 2019-12-16 153721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 195,836 2019-12-11 2019-12-12 149021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 649,621 2019-12-11 2019-12-12 149421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 804,988 2019-12-11 2019-12-12 149121220012019. Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 PROT DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 291,280 2019-12-11 2019-12-12 149321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,160 2019-12-11 2019-12-12 149221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 PROT DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 554,176 2019-12-11 2019-12-12 149521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 11,068 2019-12-11 2019-12-12 148921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2019-11-12 2019-11-13 135921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 25,200 2019-11-12 2019-11-13 135421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-11-12 2019-11-13 135321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 14,548 2019-11-12 2019-11-13 135721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, KONF.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 24,560 2019-11-12 2019-11-13 136021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 731,236 2019-11-12 2019-11-13 135621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, KONF.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 27,360 2019-11-12 2019-11-13 135521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 19,160 2019-11-12 2019-11-13 136121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 259,432 2019-11-12 2019-11-13 136321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,600 2019-11-12 2019-11-13 135221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 90,920 2019-11-12 2019-11-13 136221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 514,240 2019-11-11 2019-11-12 135121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave