Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 221,832,707.00 654 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 44,840 2018-08-29 2018-08-30 84121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) KORRIK 2018, VENDIM NR.91 DT 20.08.2018, SHKRESE NR.1053/1 PROT DT 28.08.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 38,640 2018-08-29 2018-08-30 83921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) KORRIK 2018, VENDIM NR.91 DT 20.08.2018, SHKRESE NR.1053/1 PROT DT 28.08.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 72,128 2018-08-29 2018-08-30 83721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) KORRIK 2018, VENDIM NR.91 DT 20.08.2018, SHKRESE NR.1053/1 PROT DT 28.08.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2018, VENDIM NR.2 DT 05.03.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.56 PROT. DT 05.03.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2018, VENDIM NR.1 DT 07.02.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.25 PROT. DT 07.02.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.117 PROT. DT 07.05.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.190 PROT. DT 05.07.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MARS 2018, VENDIM NR.3 DT 03.04.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.85 PROT. DT 03.04.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,000 2018-08-23 2018-08-24 80421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SIPAS LISTEPAGESES, SHKRESE NR.164 PROT. DT 07.06.2018
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,320 2018-08-13 2018-08-14 77621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SHKRESE NR 219 PROT DT 02.08.2018 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 559,200 2018-08-10 2018-08-13 77121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 491,200 2018-08-10 2018-08-13 76921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK 2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 168,320 2018-08-10 2018-08-13 77421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SIPAS LISTEPAGESES NJESIA ADMINISTRATIVE DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 131,720 2018-08-10 2018-08-13 77521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK 2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2 PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 107,800 2018-08-10 2018-08-13 77321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MUAJI KORRIK 2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SIPAS LISTPAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 519,580 2018-08-10 2018-08-13 77021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KORRIK2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,860 2018-08-10 2018-08-13 77221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 5,580 2018-07-24 2018-07-25 69221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 7,800 2018-07-24 2018-07-25 69021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,800 2018-07-24 2018-07-25 69121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 9,120 2018-07-24 2018-07-25 68921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 43,792 2018-07-23 2018-07-24 68721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 47,656 2018-07-23 2018-07-24 68621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 10,980 2018-07-23 2018-07-24 68121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 56,672 2018-07-23 2018-07-24 68421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 33,060 2018-07-23 2018-07-24 68221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 81,220 2018-07-23 2018-07-24 68321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 NGA FONDI 6 PERQIND I TRANSFERTES, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,336 2018-07-23 2018-07-24 68521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE), VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 13,220 2018-07-23 2018-07-24 68821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR, VENDIM NR.85 DT 17.07.2018, SHKRESE NR.912/1 PROT DT 19.07.2018, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, MOLLAJ, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 650,700 2018-07-13 2018-07-16 64821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 95,800 2018-07-13 2018-07-16 64521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 136,940 2018-07-13 2018-07-16 64421220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 644,760 2018-07-13 2018-07-16 64621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 538,120 2018-07-13 2018-07-16 64921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 197,100 2018-07-13 2018-07-16 64721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 13,600 2018-07-02 2018-07-03 59821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 94,440 2018-07-02 2018-07-03 59321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,200 2018-07-02 2018-07-03 59021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.MOLLAJ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,336 2018-07-02 2018-07-03 59521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (KOMPENSIM ENERGJIE) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,240 2018-07-02 2018-07-03 59221220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.67 DT 20.06.2018, KONF.NR.795/1 PROT DT 28.06.2018, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave